|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 21:43:00   
Anoniman
pozdrav
evo otvorila sam temu jer me zanima dokle ste vi pile gynipral tablete,ja sam pocela piti od 18este sed.trudnoce i sada sam u 34.sedmici i dalje ga pijem pa sam bas na internetu procitala da se pije do 35sed.pa me zanima

doktor mi je rekao da pijem do kraja trudnoce znaci,skroz do termina poroda a ja sam si mislila da se to prekida cim udjes u 9ti mjesec,
kad ste vi prekinile uzimati gynipral???

  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 21:48:15   
Anoniman
cao draga

ma ja nisam dr., ali meni je moj dr. rekao da prestanem piti kad vise nije postojao rizik za prerani porod, a sad se ne sjecam tacno sedmice,ali definitivno nisam pila u 9.

pa vidi ti s njim jos

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 21:52:43   
dinaa
Posavjetuj se s doktorom jer ti je trudnoca od pocetka bila rizicna.
Ja sam ga pila do 36-te sadmice i dr.mi rekao da prestanem a porodila se sa navrsenih 39 sedmica.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 21:57:55   
Anoniman
pa rekao mi da pijem do 1.avgusta a termin mi poroda pomakli  za 2.8.
znaci pit cu skroz do kraja trudnoce jel to uredu???
inace i meni je cudno bilo kad je rekao da cu pit tako dugouser posted image


< Poruku je uredio felix -- 27.6.2009 22:02:47 >

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 22:01:30   
Anoniman
felix, a da pitas nekog drugog dr.,mislim ja sad nisam sigurna je li ima rizika piti ga do kraja, mozda i nema, ali opet ti kad udjes aBd u 35 vec se mozes poroditi,mislim najoptimalnije je 37 pa nadalje, ali eto

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 22:06:24   
Anoniman
ma joj mila moja ovaj ti je dokt.da bog sacuva samo da nema obaveze na sebi ni brige ionako ce me sibnut za zenicu,znam da bi mi privatna dokt.sto sam se javljala kod nje prekinula gynipral prije a on oce da pijem skroz do kraja 9tog mjes.ja kontala da cu prekinut cim udjem u 9ti abd a vidi nista od toga i jos moram na uzv.odnijet mu pred kraj kontrole jula,,a neradi uzv kod nas tek od 20tog rade a imam brigu i otic koji mi je pritisak podnu stomaka kad hodam uzas jedva odem do wc.drzim ga tako pritisce pa moram mirovat dok neudjem u 9ti mjes.a sad ce to za 2sedmiceuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 22:10:06   
Anoniman
a dusa draga, brzo ce to, eto jos malkice, pa postoji li sansa da se savjetujes s tom privatnicom, pa da prekines piti

ma dobro ce to sve biti, boze dragi kakvi su to ljekari, cuj nece odgovornostiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 22:14:51   
Anoniman
pa naravno da postoji i dalje sam kod nje nezna on,al neznam koga da poslusamuser posted image kad bi ona rekla da prekinem sta cu boze
kad bi sta bilo mislim kad bi porod krenuo opet moram u bolnicu a nebi mu smjela rec da sam prekinula pit.
cekat cu da abd udjem u 9ti pa cu vidjet i sa privatnom doktorkom...
mislim si ako budem pila skroz do kraja 9tog mjes.neotvori se ja dole lako....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gynipral_dokle ga piti
27.6.2009 23:24:37   
ivonn
JA SAM PILA GINIPRAL DO ULAZKA U 9 MJESEC.\,TJ DO ONOG TRENUTKA KAD VISE NIJE POSTOJALA OPASNOST PO BEBU SVE I DA SE PORODIM!!!
PROVJERI TI IPAK TO SA SVOJIM LJEKAROM,ILI CAK PITAJ DRUGOG ZA SAVJET....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gynipral_dokle ga piti
28.6.2009 6:08:54   
luna77
sigurno do kraja 37 tjedna se pije gynipral samnom su lezale cure koje su ga pile 3X1 i do kraja 37 tjedna

(odgovor članu ivonn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gynipral_dokle ga piti
29.6.2009 8:42:12   
Nedi
Ja sam pila do dana kad sam ušla u 9. mjesec ( po mojoj računici koja je 7 dana poslije njihove), a porodila sam se sedmicu prije termina, onog trena kad sam ušla u 9. mjesec dr mi je rekao da smo uspjeli i da ne moram više piti i da se mogu kretati koliko mi tijelo dozvoljava. Imala sam i ja dana kad nisam mogla ni do wc-a, a nekad sam znala prošetati i do prodavnice....(vrijeme je bilo ružno, snijeg, pa me bilo strah da ne padnem). Ja bih pila još sedmicu da budem sigurna da sam u 9. mjesecu jer nekada znaju i pogriješiti (ja sam imala 3 termina-3 doktora). 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *