|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zabrinuta mama
4.7.2009 2:39:25   
bebeacha
mlada sam....23 su mi godine i udata sam....zatrudnila sam i vec sam trudna mjesec i po...inace prva mi je trudnoca ....imam jake bolove u stomaku,doktor mi kaze da je sve uredu da je normalno,ali ipak mi se cini da nije sve uredu...pa ko je dozivio to ili zna malo vise o tome da mi se javi da mi objasni.....jedva cekam svoju bebicu i zelim da snjom bude sve ok.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zabrinuta mama
4.7.2009 3:01:15   
Junior
ako imas taj osjecaj, ja bih na tvom mjestu pokusala otici kod drugog doktora, jer nekad je dobro cuti i drugo misljenje...ja sam u pocetku enormalno povracala, mrsala samo tako, moj stari dr rekao sve ok,meni dosadilo da rigam non stop...odem kod drugog dr, dao mi komplex vitamina B i pomoglo mi je...

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zabrinuta mama
4.7.2009 10:40:25   
meme27
trebala bi se ipak javiri ginekologu






< Poruku je uredio meme27 -- 4.7.2009 10:53:06 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zabrinuta mama
4.7.2009 11:04:15   
meme27
diskusija o istoj temi


http://www.ringeraja.ba/forum/m_46393/mpage_2/key_/tm.htm

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zabrinuta mama
4.7.2009 14:29:07   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Junior

ako imas taj osjecaj, ja bih na tvom mjestu pokusala otici kod drugog doktora, jer nekad je dobro cuti i drugo misljenje...ja sam u pocetku enormalno povracala, mrsala samo tako, moj stari dr rekao sve ok,meni dosadilo da rigam non stop...odem kod drugog dr, dao mi komplex vitamina B i pomoglo mi je...

SLAZEM SE ALI EVO MOJE ISKUSTVO...I MENE JE STOMAK JAKO BOLIO I TA BOL JE PRELAZILA PREKO LEDJA.
JA SAM SE BILA PREPALA DA BI TO MOGLE BITI KONTRAKCIJE I DA NESTO NIJE UREDU.
TO NIJE BIO SLUCAJ .
boljela su me ledja od tereta koji sam nosila(stomak) i kada sam dobila trudnicki pojas i njemacke ti bolovi su nestali
a znali su biti toliko jako da ne mogu da dodjem do daha i moram da stanem na po ceste i sjednem,jer nisam od bolova mogla ici dalje.
ja bih se prekontrolisala ipak i kod drugog doktora
SRETNO

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zabrinuta mama
4.7.2009 14:40:54   
Golubica
Otidji ti i drugom doktoru, za svaki slucaj. A jednim dijelom su ti bolovi i normalni. Ja sam ih imala od prvog dana trudnoce. Meni je dr rekao da se materica siri, i da je to sasvim ok. Pila sam magnezijum sumeci i bilo mi je bolje.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zabrinuta mama
4.7.2009 23:21:35   
bebeacha

http://www.ringeraja.ba/forum/m_46393/mpage_2/key_/tm.htm
hvala vam puno na savjetima,trazit cu i drugo misljenje

(odgovor članu bebeacha)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *