|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:02:47   
Anoniman
Drage moje, praaavo ste me rastuzile....user posted image user posted image user posted image Izvinite, nisam mogla iscitati sve pstove...bilo bi previse...Procitala sam od Adann, Vesele i Hanady...pretuzno...da vam dragi Allah da snage da nastavite svoje zivote dalje....uz predivne uspomene na njih. A njima sve Dzenetske ljepote...Amin.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:07:13   
Anoniman
a joj zeneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nazalost sve nas to ceka,ako bude islo po starostiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:08:07   
mamabb
user posted image  šta god da napišem bezveze mi zvuči, zato user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:17:11   
ledy blue
Ne mogu vam opisati kako ste me rastužile svojim pricama...
Drage moje nijedna rijec utjehe nije primjerena....niti moze nadomjestit vas gubitak...


< Poruku je uredio ledy blue -- 26.8.2009 23:18:34 >

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:18:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ne mogu vam opisati kako ste me rastužile svojim pricama...
Drage moje nijedna rijec utjehe nije primjerena....niti moze nadomjestit vas gubitak...
Vi ste eto imale srecu da imate bar lijepa sijecanja..ja nemam ni to...nisam nikoga izgubila..ali nisam nikoga ni imala da u meni budi takva sijcanja...


milauser posted image , jako sam tuznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:19:02   
dinaa
Jao ovo je previse bolna tema za mene,citam vase postove i user posted image user posted image user posted image
Ja sam davno ostala bez moje mame prije 20 godina,pa ljudi ja vise godina zivim bez nje nego sto sam zivjela s njomuser posted image user posted image user posted image .Moja mama,moj heroj i ponos nista nije docekala ni da moj mladji brat njena maza zavrsi osnovnu skolu,ni da ja zavrsim srednju skolu,ni sestrino ni moje vjencanje niti rodjenje nase djece,otisla je prerano i tako mlada.Juce moja djeca gledaju njenu sliku i stariji sin govori seki ovo je nasa nana a ja da crknem od tuge.Svaki Bajram samo ja znam kako docekam ali kao sto neko vec rece zivot ide dalje,imam divnu djecicu i za njih vrijedi zivjeti i boriti se i radovati se svakom novom danu.A da je tesko...tesko je.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:23:22   
ledy blue
Sahara..ja preuredih poruku al ti me vec citira...eto ne volim o tome ni pisati...al ne mogu vam opisati kako me je ovo potreslo...evo sam  nikakva...stvarno mi je žao zbog svih koji su izgubili nekog svog...al onda kada pocnu opisivati sta im nedostaje..ja tek shvatim da ja to nisam nikada ni imala...
cure izvinite zbog mog posta..nije u okviru teme..al eto pogodilo me sto ste pisale...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:31:05   
adannn
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Sahara..ja preuredih poruku al ti me vec citira...eto ne volim o tome ni pisati...al ne mogu vam opisati kako me je ovo potreslo...evo sam  nikakva...stvarno mi je žao zbog svih koji su izgubili nekog svog...al onda kada pocnu opisivati sta im nedostaje..ja tek shvatim da ja to nisam nikada ni imala...
cure izvinite zbog mog posta..nije u okviru teme..al eto pogodilo me sto ste pisale...

Duša dragauser posted image user posted image Sad me i to rasplaka...

Meni je jedan poznanik rekao''Selma,kada vidim šta je za tebe tvoja mama činila i obratno,sad da mogu promjenio bih sudbinu,da ja izgubim oba roditelja a da tebi tvoju mamu vratim,jer meni moji roditelji nikad nisu ništa pomogli niti bili uz mene''...Tada mi se srce slomilo,jer ne mogu da vjerujem da postoje takvi roditeljiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:32:30   
veeseelaa
ledy blue ja sam sama sebi hiljadu puta rekla kud nisam u domu odrasla ne bi znala za ovoliku bol kad izgubiš roditelja user posted image
imam jednog prijatelja, roditelji su mu se razveli kad je bio mali, nana ga je odgojila pa mu nekad zavidim jer nije blizak sa svojim roditeljima, pomislim o Bože kad ih nekad izgubi on bar neće osjetiti ovoliku bol
Nemojte me pogrešno shvatiti al čovjek kad je u tuzi svašta mu padne na pametuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:39:03   
dinciii
Ova tema me je jako potresla,citajuci vase postove steglo mi se nesto u srcu...Kao sto vecina kaze trebamo gledati naprijed i boriti se za nasu djecu...Tesko jeste al moramo...

U ratu mi je umrla majka(oceva mama) imala sam 11 godina tako da nisam to ni osjetila na pravi nacin bila sam mala.
Al 20.maja 2006 sam imala sam veliki gubitak umro mi je amidja...Mozda me necete shvatit al sam ja tog covjeka voljela kao svog oca...Jedini me je ispratio kad sam krenula za Bec,jedini me zvao da mi cuje samo moj glas...Njegova smrt je bila iznenada...Sjecam se dobro prije toga na mjesec bila sam u Bosni i zovem ga da se vidimo on radio non stop i kaze "sine adjan ce pokusat stici da te vidi prije nego sto krenes"...Al nije stigao..Ja sam krenula nazad i nisam ga vidjela..I tako slijedi poziv  da mi je dragi moj amidja umro..Tesko mi je ovo i pisati,same suze idu...Kad sam krenula taj dan za Bosnu,jedino mi je kroz glavu prolazilo to sto ga nisam vidjela..GLedala sam u rodjaka njegovog sina(isto zivi u inostranstvu) srce slatko vozi smiren pa pocne plakat pa opet tako...GLedala sam u njega i samo sam razmisljala o tome kako i mene to ceka...Jer sam daleko od svojih roditelja....Kad me je mm zarucio bila sam jako sretna al kratko nakon toga sam zaplakala jer moj dragi adjan nece biti tu da me zagrli..
Kad sam se udavala strina mi je prisla i zagrlila me...Ona je plakala jer je sama a ja sam plakala sto nije taj dan tu uz mene kao sto je bio prije...Cuvam i dan danas na telefonu njegovu poruku...I cesto se prisjetim kako je bio veseo i dobra dusa...
Nikad sebi necu oprostit sto se nisam vise potrudila da ga vidim...Zato treba svaki momenat iskoristit maksimalno...Ja svoje zovem svaki dan samo da im cujem glas hvala bogu ima i ovaj internet pa se mozemo i vidjeti...Jer me toga najvise strah....





_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:41:03   
adannn
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: adannn

Kada sam se porodila,ležala sam na hodniku,našla torbicu izvadila njenu sliku i poljubila je.Rekla sam joj''dobila si unuku''.Uvijek je željela unuku,samo što dragi Bog nije joj dao dovoljno vremena da bude s nama.



Rasplakala si me
i ja tako često uzmem sliku mog oca i kažem svojoj kćerki ovo je ljubavi dedo, ljubi svog dedu a ona je mala još ništa ne zna
Teško je kad izgubiš roditelja, a majka je nešto najsvetije.........



Moja Nejra stalno gleda u maminu sliku,koja je u dnevnom boravku...Uzme je,pa je ljubi a ja joj govorim ko je to...Uvijek ih moramo učiti da iako imaju žive nane i dede,ne smiju zaboraviti i one koji nisu sa njimauser posted image
A ja kada sam izgubila oca,nije bilo ništa teže za mene ali kada mi je mama umrla koja je jedini oslonac bila za mene od 10-te do 20-te godine,taj bol nikada ne nestaneuser posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 23:44:29   
ledy blue
Ovo se iskljucivo odnosilo na mog oca...al  sad sam velika cura..user posted image  al eto izgleda da je to jos malo bolno...
Ma znam Vesela sta si htjela reci...i meni nekad protutnjaju takve misli...
Al necu više o tome...evo prošlo je...ja svog oca poštujem zato što mi je otac i sve se svodi na to..

Eto poenta je da želim reci curama da je mnogo važnije kako provedes vrijeme sa nekom osobom i da ti ti trenuci ostanu u lijepom sijecanju...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
27.8.2009 0:18:43   
new mama
Drage moje tuzne price,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedva sam ovo i procitala,samo da vam dragi Bog da snage da lakse to podnesete i da nastavite dalje sa predivnim uspomenama  na njihuser posted image user posted image user posted image
Veliki zagrljaj od meneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
27.8.2009 0:28:18   
elkina_mala
aj drageeeeee user posted image user posted image knedla u grlu,a suze nemogu zaustavit!!!
nisam nikoga izgubila hb,znam da je mamanesto naj naj,ali ja i moja nismo kaoprije...zivimo daleko jedna od druge,zovem je cesto,ali nije to TO!!! fali mi,na mom vjencanju nije bila,upravo mi kroz glavu prolazi trenutak kada sam kretala u skolu,ona sjedne,rasceslja me,pa mi isplete pletenicu...fali mi to punooooo saduser posted image ...fali mi da joj se izjadam,da kazem sta me muci:'(
bolesna je...svaki dan ...ojjuser posted image
otac- naravno da ga volim,ali nije mi bio nimalo fin..maltertira moju mamu,i seku i bracu..nemogu im pomociuser posted image
braca- sve sto sam zelila u zivotu bilo je da odem vani i dam iim pomognem..samo sam htjela da imaju kaoostala djeca,samo to:user posted image a sada sam vani i nemogu da im pomognem user posted image user posted image user posted image
brat ima tumor na prstu,molim se da bude dobrocudan:(
seka 7 godina,nesto sto najvise volim na svijetu..a za par dana krece u skolu,nisam tamo da je ispratim,da je zaglrim,neznam ni kolika je sada,volim te seko ...user posted image user posted image aj zene drage meni glava puca,samo placem kako sam usla na ovu temu:(:( najteze mi kada pomislim nedo Bog da mi jave da mi je neko umro ajjjjjjjjj neznam sta bi tada...nit mogu otici,a dugo nisam nikoga vidjela///plasim se same sebe,sta bi tada uradilauser posted image cjenite ih dok su zivi,dok su tu...imajte u vidu da ce umrijeti,da nitko nije besmrtan,i trudimo se da im pruzimo svu nasu ljubav !!!

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
27.8.2009 0:33:58   
batterfly

IZVORNA PORUKA: sahara

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ne mogu vam opisati kako ste me rastužile svojim pricama...
Drage moje nijedna rijec utjehe nije primjerena....niti moze nadomjestit vas gubitak...
Vi ste eto imale srecu da imate bar lijepa sijecanja..ja nemam ni to...nisam nikoga izgubila..ali nisam nikoga ni imala da u meni budi takva sijcanja...


milauser posted image , jako sam tuznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Procitala sam svaki post na ovoj temi i suze su same krenule, ali ovaj me dotuk'o, definitivno...Ne znam sta da kazem...Jedva i tipkam od tuge koja me obuzela...
Kako su samo pretuzni postovi ovdje..user posted image user posted image
Nisam izgubila nikoga tako bliskog, ali sam se morala javiti bar da vam kazem koliko suosjecam sa vama...Znam da vama, mozda, nista to ne znaci i da ovo "suosjecam" zvuci prazno, ali je zaista tako....Moj otac je bolestan od prosle godine, i kada sam razgovarala sa doktorom, rekao mi je "pustite ga, njemu je ostalo jos pola godine najvise"...Ne mogu vam opisati kakav je to osjecaj..stojis pred strancem koji izgovara nesto sokantno i mjenja ti zivot u momentu..a ti stojis nepomican..i vrijeme stoji.. ili vrijeme ili zelja da stane..i samo te rijeci u glavi...odzvanjaju..u nevjerici.. Kako dalje...sta dalje..kako ga gledati i pred njim kriti tu tugu,kako ga pogledati,a ne dopustiti da vidi suzu...to iscekivanje, svaki dan nova borba, novo iscekivanje, strepnja...strah....suze,..Ali, hB, jos uvijek je ziv i koliko toliko, dobro se drzi...I ostaje samo da cekam....jer mu drugacije nikako ne mogu pomoci...i to boli....strasno boli...cekas i gledas,a ne mozes pomoci, ne mozes apsolutno nista promjeniti..do samo se nadati...user posted image
Izvinite, odoh ja OT, ali ste me rastuzile veceras pravo...Ne mogu vise...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
5.9.2009 14:53:16   
Latinka
I ja sam izgubila brata 4.jula,1992.
Bio je stariji od mene gotovo 6 godina. Nismo ga odmah mogli ni sahraniti do zavrsetka rata kada smo se vratili kuci i, koje ironije, mama je nasla njegovo i tijela jos 2 rodjaka koji su skupa s njim poginuli.
Istina je sto Dojbinica kaze: svakim danom mi sve vise nedostaje. Valjda kako covjek "stari" pa i razmislja drugacije, tako i meni cesto padne na pamet i uhvati me strah od buducnosti, sto se kaze, ako bude po redu pa roditelji prvo odu, onda ja ostajem sama,jer nemam vise ni brata ni sestre. Istina, imam muza u kojeg se mogu pouzdati, imam 2 rodjaka i rodicu s kojima sam jako bliska i znam da bi u pola noci dosli da mi nesto zatreba, prijateljice su tu naravno... Svi oni pokusavaju na neki nacin da mi nadomjeste taj gubitak, da mi zamjene mog bracu, da me zastite, da mi ugode, ali svi oni vrlo dobro znaju da je to nemoguce isto onoliko koliko i ja.
Imao je samo 21. godinu kada je poginuo. Ja sam davno presla te godine, ali, vjerujte, kad mislim o njemu, mislim o njemu kao o starijem, ozbiljnijem.

Jos, nazalost, nemam djece, ali upravo zbog toga sto sam ja ostala sama, tako bih rado imala ih punu kucu, da veselo trckaraju, da se smiju, i nadam se da ce me dragi Allah ubrzo obradovati prvim. Koliko zbog mene, jos bih sretnija bila zbog svojih, jer znam da bi im moje dijete ili djeca pomogli da bar malo prevazidju taj gubitak i bol.







_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
8.9.2009 17:38:21   
SdZ
Boze dragiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka vjecni rahmet nasim najmilijim i neka ih Allah obaspe svojom miloscu i njih i nas....i ja sam nedavno izgubila oca...nema rijeci kojim bih uspjela opisati bol,nedostak....nemoguce je izgovoriti ono sto osjecam...jednostavno fali dio mene....a ovaj dio sto imam  60% uvijek misli na njega....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
15.9.2009 21:12:56   
nerkica
drage moje ovo je jako tuzna tema...
i ja sam u ratu izgubila oca imo je samo 44 god..al sam se nekako oporavila...
1997sam upoznala osobu koju sam zavolila najvise na svijetu..
poslije 2 god smo poceli da zivimo zajedno,posto nismo mogli odmah da se vjencamo zato sto je on strani drzavljanin...
voljela sam ga vise od zivota i vise od sebe...
zeljeli smo djecu al nam se nije dalo,imala sam 2 spontana pobacaja
al bez obzira na sve nasa ljubav je bila jaca od svega...
poslije 7 god sredili smo konacno papire da se vjencamo,,,
bio je ponedeljak..rekose nam..dodite u srijedu u pola 3
joj nase radosti konacno i zakonski,tako sam se radovala...
medutim...
on tu noc nije dosao kuci...imao je udes i poginuo je u saobracajnoj nesreci
on i kcerka od njegovog sefa,to je bilo prije 4 goduser posted image user posted image
bila sam na njegovoj denazi... u srijedu u pola 3 tacno na dan naseg vjencanjauser posted image
bilo mi je tesko mjesecima sam pila tablete za smirenje,al se nisam oporavila
niti cu se ikada oporaviti i zaboraviti osobu koja mi je znacila sve u zivotu...

poslije 4 god.ponovo sam se udala...evo sad cekamo bebu...user posted image
i boze razmisljam kako je ovaj zivot cudan

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
15.9.2009 22:29:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: nerkica

drage moje ovo je jako tuzna tema...
i ja sam u ratu izgubila oca imo je samo 44 god..al sam se nekako oporavila...
1997sam upoznala osobu koju sam zavolila najvise na svijetu..
poslije 2 god smo poceli da zivimo zajedno,posto nismo mogli odmah da se vjencamo zato sto je on strani drzavljanin...
voljela sam ga vise od zivota i vise od sebe...
zeljeli smo djecu al nam se nije dalo,imala sam 2 spontana pobacaja
al bez obzira na sve nasa ljubav je bila jaca od svega...
poslije 7 god sredili smo konacno papire da se vjencamo,,,
bio je ponedeljak..rekose nam..dodite u srijedu u pola 3
joj nase radosti konacno i zakonski,tako sam se radovala...
medutim...
on tu noc nije dosao kuci...imao je udes i poginuo je u saobracajnoj nesreci
on i kcerka od njegovog sefa,to je bilo prije 4 goduser posted image user posted image
bila sam na njegovoj denazi... u srijedu u pola 3 tacno na dan naseg vjencanjauser posted image
bilo mi je tesko mjesecima sam pila tablete za smirenje,al se nisam oporavila
niti cu se ikada oporaviti i zaboraviti osobu koja mi je znacila sve u zivotu...

poslije 4 god.ponovo sam se udala...evo sad cekamo bebu...user posted image
i boze razmisljam kako je ovaj zivot cudan

joj nerkice, ove je stvarno....
baš je čudan život, što kažeš, ali tako je moralo biti, izgleda

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.2.2010 22:57:39   
SdZ
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

S.mama tako tužno, al moraš biti jaka.......
znam da ne postoje riječi utjehe ali pokušaj ići dalje
Suosjećam s tobom jer i ja sam oca izgubila mada ne na tako okrutan način ali mi nedostaje kao i tvoj tebi, baš kao što si napisala....
u bitnim trenucima u našim životima roditelju su najbitniji
Kad sam se udavala, to za mene kao za druge cure nije bio sretan dan, sat vremene prije nego ću izgovoriti DA bila sam na očevom mezaru htjela sam mu reći da se udajem i da mi je teško što on nije tu da me ohrabri... da me isprati... moje vjenčanje je bilo tužno i baš ga se i ne volim sjećati
A kao djevojčica sam maštala da će moje vjenčanje biti veselo da ću biti sva u bijelom i da će me moj otac "predati" mladoženji a bilo je sasvim drugačije.
Stegnula sam srce i nastavila dalje
Život je surov


Vesela draga,ja cesto razmisljam kako cu docekati taj dan,priblizava se,a znam da nece biti onako kako sam to zamisljala.Znam da ce se svi potruditi da mi bude lijepo,ali bol koju osjecam i koju cu taj dan osjecati ne moze niko izbrisati...molim Boga dragog da mi da snage da to izdrzimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
15.2.2010 5:30:00   
Anoniman
Ne znam kako nadjoh ovu temu, procitala sam skoro sve postove, svaki je tuzan i sjetan i razumijem vasu tugu...I ja sam u ratu izgubila clanove familije ali sta znam poSto sam i sama ranjena nikad to bas i nisam shvatila u onom trenu, jer i sama sam se borila za svoj zivot... 2008 sam izgubila zeta i to me je dokrajcilo..Mladic 28 godina nikad bolestan, najgore sto ni doktori ne znaju razlog zbog kojeg je dobio srcani...Sin jedinac...Stvarno nekad ne razumijem zivot, tesko je razmisljati kako bi bilo da je sudbina drukcija bila....Borimo se jos uvijek sa tom cinjenicom da ga jednostavno nema, ali zivi u nasim srcima i sjecanjima....Sjetite se svojih najmilijih sa osmijehom i mislite na vase sretne dane  i trenutke....user posted image  veliki zagrljaj za sve forumasice, budite jake u svojoj tuzi..

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
15.2.2010 9:17:21   
rose 87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,hvala Bogu nisam još nikog od bliže porodice izgubila,a ova tema me opomenila da ih ne trebam olako shvatati i da im trebam uvijek govoriti koliko ih volim dok su još tu i hvala vam što ste vašu tugu podijelile sa nama,želim vam puuuuno saburauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
15.2.2010 12:49:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Latinka

I ja sam izgubila brata 4.jula,1992.
Bio je stariji od mene gotovo 6 godina. Nismo ga odmah mogli ni sahraniti do zavrsetka rata kada smo se vratili kuci i, koje ironije, mama je nasla njegovo i tijela jos 2 rodjaka koji su skupa s njim poginuli.
Istina je sto Dojbinica kaze: svakim danom mi sve vise nedostaje. Valjda kako covjek "stari" pa i razmislja drugacije, tako i meni cesto padne na pamet i uhvati me strah od buducnosti, sto se kaze, ako bude po redu pa roditelji prvo odu, onda ja ostajem sama,jer nemam vise ni brata ni sestre. Istina, imam muza u kojeg se mogu pouzdati, imam 2 rodjaka i rodicu s kojima sam jako bliska i znam da bi u pola noci dosli da mi nesto zatreba, prijateljice su tu naravno... Svi oni pokusavaju na neki nacin da mi nadomjeste taj gubitak, da mi zamjene mog bracu, da me zastite, da mi ugode, ali svi oni vrlo dobro znaju da je to nemoguce isto onoliko koliko i ja.
Imao je samo 21. godinu kada je poginuo. Ja sam davno presla te godine, ali, vjerujte, kad mislim o njemu, mislim o njemu kao o starijem, ozbiljnijem.

Jos, nazalost, nemam djece, ali upravo zbog toga sto sam ja ostala sama, tako bih rado imala ih punu kucu, da veselo trckaraju, da se smiju, i nadam se da ce me dragi Allah ubrzo obradovati prvim. Koliko zbog mene, jos bih sretnija bila zbog svojih, jer znam da bi im moje dijete ili djeca pomogli da bar malo prevazidju taj gubitak i bol.



Latinka i ja sam izgubila brata u ratu, poginuo je 21 avgusta '92, imao je samo 17 godina
To je bio veliki udarac za moju porodicu, nikada se nismo u potpunosti oporavili
Svaki dan mi sve više nedostaje, kada sam završila osnovnu školu upisala sam srednju školu koju on nije uspio završiti... njegov razrednik bio je i moj razrednik.... koristila sam njegove sveske, skripte.... upijala sam sve što je pisao.... i sada čuvam cijelu kolekciju njegovih stripova (koje sam mu kao mala krala da bi ih čitala) Alana Forda, Mister Noa, Dilana Doga, Blek, Zagor....
Često razmišljam o njemu, analiziram njegove stvari ne bi li spoznala kakav bi bio da je sada tu...
Često molim mamu da mi priča o njemu, o njegovim stavovima, karakteru, navikama....
4.02 napunio bi 35 godina da je živ... Par puta sam upoznala neke njegove školske drugove, koji iako nisu znali da mi je on brat kontatovali su da ih podjećam na jednog njihovg druga koji je poginuo... kad bi skontali da sam mu ja sestra, ostali bi bez teksta
Drago mi je što ličim na njega, nekada svoje lice analiziram gledajući se na ogledalu i da baš ličimo.... pa onda zaplačem
Ne rijetko mamu podsjetim na njega gestom, pogledom, izrazom lica pa se onda rasplače
I tako dani prolaze al utjeha je da ćemo se jednoga dana svi sresti i biti zajedno
Tebi želim puno djece koji će ti ublažiti bol koji imaš za bratom

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.2.2010 12:50:26 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *