|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
14.8.2012 13:13:27   
Monaa
Mene je porodio dr Puzic i bio je uzasno grub tako da su mi gore pali pregledi koliko sam otvorena nego sam porod. Covjek bas nema nikakvog osjecaja, ali eto ja sam osim toga bila zadovoljna njim. A dobro je poznato da on uzima, ali ja nisam nista dala.

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
14.8.2012 16:44:31   
amilacha
zato ja i kazem da ne znam da li je pomoglo to cascenje, nit cu ikad znati ali eto...Mada sve je to do Boga jer da on nije htio da mi bude takav porod mogla sam citavu bolnicu castiti ne bi pomoglouser posted image

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
4.5.2014 20:54:48   
Varvara Petrovna
Postovane,

vidim da je tema davno zapoceta, a to znaci da su dileme i strahovi one koja ju je zapocela davno zavrsene.
Mozete li mi samo reci da li je zaista to sa novcem potvrdjeno ili ne? Ja sam u sestom mjesecu trudnoce, vodi me Puzic, moja prijateljica mu je poslije njenog poroda dala neku skroz malu sumu novca, a ja se plasim da ne uvrijedim covjeka time?
Mozda bi bilo bolje da mu uzmem neki poklon? On je doktor, ima covjek pare - sta ce mu?
user posted image
Drugi mi opet savjetuju da se doktori ne vole zamarati time kolika je vrijednost poklona, i da vole pare - a ja sa nesto stekla dojam da Puzic nije jedan od tih bezobraznika...
Ne znam user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
4.5.2014 20:59:40   
bambi7
Zasto da mu das novac?
Zar on nije placen za posao koji radi?
na kraju krajeva na porodu ti mozda nece uopste on ni biti, tako da....

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Varvara Petrovna)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
4.5.2014 21:11:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Varvara Petrovna

Postovane,

vidim da je tema davno zapoceta, a to znaci da su dileme i strahovi one koja ju je zapocela davno zavrsene.
Mozete li mi samo reci da li je zaista to sa novcem potvrdjeno ili ne? Ja sam u sestom mjesecu trudnoce, vodi me Puzic, moja prijateljica mu je poslije njenog poroda dala neku skroz malu sumu novca, a ja se plasim da ne uvrijedim covjeka time?
Mozda bi bilo bolje da mu uzmem neki poklon? On je doktor, ima covjek pare - sta ce mu?
user posted image
Drugi mi opet savjetuju da se doktori ne vole zamarati time kolika je vrijednost poklona, i da vole pare - a ja sa nesto stekla dojam da Puzic nije jedan od tih bezobraznika...
Ne znam user posted image



Ja stavrno ne znam šta je vama ženama...
Kada i zašto da mu daš novce...
Dr Puzić je vrstan stručnjak, to je čovjek koji je porodio 150000 beba za svoj radni vijek...
on jeste malo luckast nekada i zeza se al je stručnjak...
mene porodio u prvoj trudnoći, došla sma mu s abolovima nije me nikada prije vidio u životu...tu noć bila sma mu jedanseta na porodu u smjeni...porodio me laganini čovjek zna znanje...
sve koje je on tu noć porodio porođene su tip-top...
Moj suprug njega kasnije jeste počastio nekom sićom...nemam pojma ni kako je reagirao čovjek, možda je i vraćao al mm je odlučio muštuluk tako dati i doktoru i babicama tu noć...
ja 100% garantiram da nije dao ni pfeninga da bi ja isto prošla...jer dr. Puzić zna svoj posao i voli ga...
tako da neopterećuj se nepotrebnim...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Varvara Petrovna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
5.5.2014 10:56:57   
Varvara Petrovna
Ne sumnjam ja u njegovo znanje, ali mi je pomalo cudno jer imam njegov broj mobitela, najavim se svaki put kad je on u bolnici za pregled, a za porod ce mi vjerovatno reci - kao i mojoj prijateljici - da dodjem na indukovani porod, a njoj je jos rekao da ako porodjaj pocne ranije a on nije u bolnici - da ga nazove i on ce doci... Mislim, s razlogom se pitam zasto se covjek tolio trudi... Rijetkost je da su doktori kod nas toliko fini...
Citala sam i po drugim forumima stvari o njemu... Nekome je uzeo poklon, nekome nije, neko mu je dao novac, neko nije... sta znam, bojim se da se covjek ne uvrijedi!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr. puzic - opsta bolnica
5.5.2014 13:00:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Varvara Petrovna

Ne sumnjam ja u njegovo znanje, ali mi je pomalo cudno jer imam njegov broj mobitela, najavim se svaki put kad je on u bolnici za pregled, a za porod ce mi vjerovatno reci - kao i mojoj prijateljici - da dodjem na indukovani porod, a njoj je jos rekao da ako porodjaj pocne ranije a on nije u bolnici - da ga nazove i on ce doci... Mislim, s razlogom se pitam zasto se covjek tolio trudi... Rijetkost je da su doktori kod nas toliko fini...
Citala sam i po drugim forumima stvari o njemu... Nekome je uzeo poklon, nekome nije, neko mu je dao novac, neko nije... sta znam, bojim se da se covjek ne uvrijedi!



U bolnicama je uglavnom tako...
doktor koji vodi trudnicu koja izgradi povjerenje kod njega ima njegov broj mobitela...
ne znam kako je sada la u državnoj nije mogao doći u smjenu onaj koji nije bio tu kada dođeš a porod počne...
istina mnoge su išle u smjenu svoga doktora u dogovoru sa njim...
u svakom od slučajeva broj mobitela sve smo svojih doktora imale...vjeruj miuser posted image
a što se tiče poklona, to je tvoja volja po porodu ako želiš da mu se zahvališ na taj način...obavezno nije, on nije doktor koji će to bolje doraditi jer je plaćen prije poroda...zaista to garantiram...
ako ćeš ga počastiti simbolično poslije to je čisto tvoja volja...a na njega kao na doktora svoje struke i porfesionalnosti to ustjecati neće 100%

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Varvara Petrovna)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *