|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: xx spol djeteta
7.9.2010 17:21:44   
lepao
JA SAM PUNIH 20 SEDMICA DANAS BILA NA PREGLEDU KAZE DR DIVANOVIC DA JE MUSKO PA VALJDA JE TO 100% SIGURNO..ON KAZE KAO DA CE SLIJEDECI PUT POTVRDITI...
CULA SAM DA SE DESI DA SE ZENSKI SPOL CESTO POGRIJESI ALI MUSKI NE?

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: xx spol djeteta
26.11.2010 15:24:16   
tukica
Joooooj, ja sam pristalica, stagod da jeste, samo da je moje malo zdravo... ali voljela bih da znam spol, cisto da se pripremim i mastam o tome kako cu jednog dana voditi svoju curicu ili deckica na pregled... i prvih par pregleda, dr.mi je rekao da je curica, ali nije 100% siguran... sada, u 22.sedmici, mi govori da ne zna sta je, bebica nije okrenuta tako da se vidi spol, ali je nesiguran sad po pitanju bebe... a straaaaasno me zanima, cista mahalastina od mene user posted image

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: xx spol djeteta
27.11.2010 22:08:33   
MedinaA
I ja sam takodjer lepao cula dase moze vise pgrijesiti ako kazu daje user posted image  a ono budeuser posted image ,,, a za muskarcica da ne grijese tako lahko... Tako sigurno da tebi nisu pogrijesili...
I ja sam bila prosle sedmice na pregledu i rekli su mi daje mala user posted image  naravno ja sam veoma happy, samo da nam dodje zivo,zdravo i normalno ako bog da,to je naj vaznije. Ali ipak kontam dali su prgrijesili ili sta....
Dali ima neka mama ovdje na forumu da su joj pogrijesili spol bebice u 19 sedmici??

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: xx spol djeteta
17.2.2011 17:48:04   
sanela.asja
meni su pogrjesili s asjom rekli da je musko...tamo negdje 18-19 nedelja i javise nisam ni pitala..pripremila se ja kupilasve plavo...kad sam se porodila kaze "cestitamo zdrava djevojcica"user posted image a ja staa pa meni su rekli da je user posted image kaze sestra na gradini znaju pogrjesiti ako malo pupcana bude izmedju nogica..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu MedinaA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: xx spol djeteta
17.2.2011 17:56:51   
Simran
Meni sa prvom bebom nisu pogriješili još su mi sa 13 nedelja rekli da je dječak i ostao je diječak user posted image user posted image a sada mi je moja doktorica na Color dopleru rekla da je curica,a doktor doktor Balić na 2D UZ reko da je dječak...Tako da ću čekati 20 sedmica,iako mi je samo važno da bude zdravo i ispravno  voljela bih znati samo zbog garderobice jer sam pretrpana odjećom za dječake u stilu,motora,auta,supermena user posted image  tako da se mogu na vrijeme spremiti za zamjenu odjeće ako zatreba

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: xx spol djeteta
17.2.2011 19:15:52   
sanela.asja
ee pai meni je zbog garderobe sta sad ako bude djecak da nosi vinks majcice i barbi bodice i sll...
pa vidjecemo...

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: xx spol djeteta
17.2.2011 19:37:00   
Simran
IZVORNA PORUKA: sanela.asja

ee pai meni je zbog garderobe sta sad ako bude djecak da nosi vinks majcice i barbi bodice i sll...
pa vidjecemo...

Osnovat ćemo i mi Baby Bazar pa se mijenjati user posted image user posted image user posted image user posted image  ja nekome Ben10 i Spiderman,a meni Winx i Jagodica Bobica user posted image user posted image user posted image
Malo sam fulala temu,izvinavam se user posted image

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: xx spol djeteta
1.3.2011 18:52:55   
dyenita
Drage moje ne znam zasto ali sam u 1.trudnoci ocekivala djecaka kad su mi rekli da je curica trebalo mije par dana da se bebici pocnem obracati u zenskom rodu i nadjem joj zensko ime,koje na kraju nisam dala.Moja princeza je od prvog dana zvijezda vodilja svojoj mami i babi,taj vam je osjecaj poznat .Sad iscekujem drugu bebu i cudno se nesto u meni desava...nije da ja ne bih voljela djecaka,voljela bih vise zbog muza nego sebe ali uvrijedilo me je kad su mi nedavno rekli moli Boga da rodis sin ili da ti Allah da sina...valjda sto imam curicu vec...ali u meni je tako neki prkos narastao da iz dna duse zelim curicu ponovo..neka mi Allah oprosti,nije da ne zelim djecaka,znam da cu voljeti svoje djete ali osim muza koji se ne izjasnjava,svi nekako navijaju za djecaka...a ja potajno zelim curicu...ne znam sta mi se desava.. vjerujem da bi  mm volio da ima i sina kad vec imamo djevojcicu,jedino bi mi zbog njega malo bilo zao ali....zabrinjavam sama sebe,neka Allah da zdravo i zivo djete...ako Bog da

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: xx spol djeteta
1.3.2011 19:19:53   
Simran
IZVORNA PORUKA: dyenita

Drage moje ne znam zasto ali sam u 1.trudnoci ocekivala djecaka kad su mi rekli da je curica trebalo mije par dana da se bebici pocnem obracati u zenskom rodu i nadjem joj zensko ime,koje na kraju nisam dala.Moja princeza je od prvog dana zvijezda vodilja svojoj mami i babi,taj vam je osjecaj poznat .Sad iscekujem drugu bebu i cudno se nesto u meni desava...nije da ja ne bih voljela djecaka,voljela bih vise zbog muza nego sebe ali uvrijedilo me je kad su mi nedavno rekli moli Boga da rodis sin ili da ti Allah da sina...valjda sto imam curicu vec...ali u meni je tako neki prkos narastao da iz dna duse zelim curicu ponovo..neka mi Allah oprosti,nije da ne zelim djecaka,znam da cu voljeti svoje djete ali osim muza koji se ne izjasnjava,svi nekako navijaju za djecaka...a ja potajno zelim curicu...ne znam sta mi se desava.. vjerujem da bi  mm volio da ima i sina kad vec imamo djevojcicu,jedino bi mi zbog njega malo bilo zao ali....zabrinjavam sama sebe,neka Allah da zdravo i zivo djete...ako Bog da



Dyenita razumijem te u potpunosti,ja se nekada pitam šta to ljudi toliko oko spola bebe,ali mene to toliko ljuti jer koliko parova iz svoje bliže okoline znam koji bi željeli dijete toliko puno da im ne pada na pamet da komentarišu spol,ali se uvijek nađu tako ti "dobronamjernici" koji pametuju...
Meni je npr rečeno kada sam se porodila,ajde neka je prvo žensko pa kasnije i ako budu svije cure dobro je,ili npr kada mi čestitaju kažu Ako Bog da da sad rodiš i sebi jednu curicu user posted image user posted image user posted image user posted image
A ja svako veče molim Boga da mi samo podari zdravo i ispravno dijete....
Ma ima ti situacija mali milion,mojoj sestri je babica u bonici 5 minuta nakon porođaja piatal šta imaš kod kuće? Sestra je rekla žensko...Kad će ti ova "obrazovana gospođa" ,ajde onda ja neću javljati ocu zbog muštuluka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..Fujjjjjj .... i zato se ne sikiraj,samo neka su oni ili one nama žive i zdrave,a ko šiša svijet user posted image
Ja se izvinjavam zbog skretanja sa teme, ako smeta brišite user posted image

(odgovor članu dyenita)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: xx spol djeteta
1.3.2011 19:23:05   
Simran
IZVORNA PORUKA: Simran




Meni je npr rečeno kada sam se porodila,ajde neka je prvo žensko pa kasnije i ako budu svije cure dobro je,ili npr kada mi čestitaju kažu Ako Bog da da sad rodiš i sebi jednu curicu user posted image user posted image user posted image user posted image




Ispravka : Ajde neka je prvo muško pa kasnije i ako budu dvije cure dobro je ili npr kada mi čestitaju kažu : Ako Bog da,da sada rodiš i sebi jednu curu user posted image user posted image

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: xx spol djeteta
1.3.2011 20:13:08   
sanela.asja
a boze svasta i svakakvih ljudi meni se to nije desilo samo me pitaju sta bi volila da bude sad ja kazem svejedno mi je samo da je zdravo...a muz opet hoce curicu jer je asja puno vezana za njeg prava tatina maza...

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *