|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moj tuzni dan
16.12.2010 11:59:21   
megi
budi jaka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: moj tuzni dan
16.12.2010 12:09:34   
Medić*
user posted image user posted image user posted image

Molim dragog Boga da ti olaksa, podari sabura i snage da prebrodis, da te insallah sto prije obraduje 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: moj tuzni dan
28.2.2011 18:43:03   
gerberka
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: ACA

Kako da Vam opišem najveću ovozemaljsku bol i kako da vam kažem koliko sam danas tužna?????? Kako, kad sam sigurna da ni na jednom kraju svijeta ne postoje riječi kojima vam to mogu kazati.....
Boli tako jako da vas guši, guši, guši i ostavlja tek toliko zraka da se održavate na površini...
istovremeno vas peku rijeke suza koje nikako da isplačete, a u ustima gorak ukus vas stalno podsjeća...
tuga je moja danas velika, veća i od najveće tuge na svijetu... ne da mi ni da pozdravim sunce, da mu se radujem  u ovom hladnom decembarskom danu...
ne dozvoljava mi da mislim i osjetim ništa osim velike praznine  koju ste ostavili svojim odlaskom, a tako sam se radovala....danas sam vas trebala ugledati i poljubiti, grliti, smijati se, letjeti na krilima sreće....
ali nije tako, danas je moj najtužniji dan...dan kad sam se majkom trebala zvati...volim vas blizanci moji..
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3] 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Znam!




znam i ja....ovog hladnog februara.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 153
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *