|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:55:26   
sporty mamaa
Narandasto zuto je pakovanje i ima na njima pcelica, honey cheerios, ne mozes pogrikesiti... Kostaju oko 3, 50 km i pravo su dobre, brzo se istope u mlijeku pa budu bas mekane... Samo nemoj ih ti pojesti kad te spuca zelja za slatkim, ja ih upravo jedemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:56:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Narandasto zuto je pakovanje i ima na njima pcelica, honey cheerios, ne mozes pogrikesiti... Kostaju oko 3, 50 km i pravo su dobre, brzo se istope u mlijeku pa budu bas mekane... Samo nemoj ih ti pojesti kad te spuca zelja za slatkim, ja ih upravo jedemuser posted image user posted image user posted image




jos reci gdje si ih kupila da ne trazim puno,ja ih do sad nisam primjetilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dorucak?
14.12.2010 15:57:41   
Apotekarka
Moj nece nikakve pahuljice u mlijeku,mniti cokolino,frutolino,za dorucak pojede juhu ili hrenovku(ruzite me ali place hoce teta cuvalica mu davala),nekad eukrokrema,domaceg sipova pekmez to sve poslije mlijeka jede i naravno vocke do spavanja,jutros me osramotio isli susjedi Luciji naimendan i ona iznijela maloj nbjenoj rodici salamu,cajnu i kecap gospodin zasjede i stade kruh sam umakati u kecap ko da nikad nije jeo,nisam mu mogla zabraniti

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dorucak?
14.12.2010 16:01:48   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Narandasto zuto je pakovanje i ima na njima pcelica, honey cheerios, ne mozes pogrikesiti... Kostaju oko 3, 50 km i pravo su dobre, brzo se istope u mlijeku pa budu bas mekane... Samo nemoj ih ti pojesti kad te spuca zelja za slatkim, ja ih upravo jedemuser posted image user posted image user posted image


Konzum na trznici i tus, tu ih ja kupujem, u manjim prodavnicama ih nema, a sigurno imaju i u mercatoru mada nisam tamo gledala...



jos reci gdje si ih kupila da ne trazim puno,ja ih do sad nisam primjetilauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dorucak?
14.12.2010 16:02:40   
sporty mamaa
Nesto sam pobrkala, pa je ispao cudan postuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dorucak?
14.12.2010 16:04:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Nesto sam pobrkala, pa je ispao cudan postuser posted image





skontala samuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dorucak?
14.12.2010 16:10:53   
sporty mamaa
Meni se svidaju sto su slatke i brzo se tope u ustima, a mogu se jesti i bez icegauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dorucak?
14.12.2010 16:14:57   
Anoniman
te su fakat odlicneuser posted image i mi njih hapamo...A. naravno nece...doduse davno sam mu ih nudila budem opet sutra probalauser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dorucak?
14.12.2010 22:48:03   
Mya_81 RR
Hrenovka nam je najdraža user posted image

Uzalud sav moj trud da jede zdravo...jednostavno dijete preko noći promjenilo navike...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dorucak?
21.12.2010 13:59:37   
hanabanana
Ja bih očajnički apelovala da ne dajete djeci hrenovke, paštete i salame.

Pogledajte samo jedan dokumentarac o tome kako se i od čega prave ti " proizvodi " i vjerujem da nikada u životu ih više nećete probati.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dorucak?
21.12.2010 14:08:01   
veeseelaa
dobro je da ova moja ide u vrtić, tamo se bar zdravo hrani, kući bi samo jela jaje, suho meso, supu, salamu i hrenovke
E da voli i picu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dorucak?
21.12.2010 15:37:03   
mamabb
U nas doručak ide u krug trahana bijela, pura sa ABC sirom, žitarice u mlijeku, griz na mlijeku, ne voli jaja pa joj ih ja maskiram u uštipke, prženice, palačinke i to jede s pekmezom ili jogurtom. Ulete i hrenovke,ali ih izbjegavam koliko god mogu. Paštete, eurokrem i te džidže i ne kupujem(ulete katkad mužu u korpu) pa ih i ne jede.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dorucak?
21.12.2010 15:53:33   
snijeg
Mi imamo 16 mjeseci i još nismo probali hrenovke, salamu niti paštetu...nećemo ni u skorije vrijeme user posted image

Uglavnom "svako jutro jedno jaje, organizmu snagu daje", šalim se, pored jaja jedemo sir, pavlaku, žitarice, palentu, nekad mlijeko sa plazmom, palačinke od heljde - to pravo voli, uštipke....

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dorucak?
21.12.2010 16:02:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih očajnički apelovala da ne dajete djeci hrenovke, paštete i salame.

Pogledajte samo jedan dokumentarac o tome kako se i od čega prave ti " proizvodi " i vjerujem da nikada u životu ih više nećete probati.


potpisujem u potpunosti

ja ih radi takvih dokumentaraca vise ne jedem,omakne se, ali rijetko
ali dijete cu zastiti koliko mogu


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *