|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Protiv stresa u trudnoći
7.4.2015 14:40:16   
Berna3
imam panični strah to mi je problem

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Protiv stresa u trudnoći
16.5.2015 11:27:34   
honey bunny
Drage moje, ne mogu nigdje da nađem da je neko postavio temu za vodene ospice u trudnoći. Ukoliko neko ima iskustva s tim, molim da mi odgovori. Moja curica je dobila vodene ospice, a ja sam u 21 sedmici trudnoće, pa se bojim da i ja ne dobijem, a moram da je njegujem. Moja mama ne zna da li sam ja imala ospice, pa ne znam na čemu sam. Jedna dr.kaže da mi preostaje da čekam i da ne bi trebalo da bude komplikacija i ako ih dobijemuser posted image , druga dr.kaže da izoliram dijete i da je ne viđam dok sve ne prođe. Šta vi mislite? Please, pomozite!user posted image

(odgovor članu Berna3)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Protiv stresa u trudnoći
16.5.2015 11:32:03   
bebacha

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Drage moje, ne mogu nigdje da nađem da je neko postavio temu za vodene ospice u trudnoći. Ukoliko neko ima iskustva s tim, molim da mi odgovori. Moja curica je dobila vodene ospice, a ja sam u 21 sedmici trudnoće, pa se bojim da i ja ne dobijem, a moram da je njegujem. Moja mama ne zna da li sam ja imala ospice, pa ne znam na čemu sam. Jedna dr.kaže da mi preostaje da čekam i da ne bi trebalo da bude komplikacija i ako ih dobijemuser posted image , druga dr.kaže da izoliram dijete i da je ne viđam dok sve ne prođe. Šta vi mislite? Please, pomozite!user posted image


Prvo kasno je da je izolujes jer je ona vec odavno zarazna
Drugo koliko znam ospice kod trudnica su opasno u samo tri mjeseca,kasnije ne
Sretno i da curica to brzo i lako preboli


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Protiv stresa u trudnoći
16.5.2015 11:41:53   
Vanne

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Drage moje, ne mogu nigdje da nađem da je neko postavio temu za vodene ospice u trudnoći. Ukoliko neko ima iskustva s tim, molim da mi odgovori. Moja curica je dobila vodene ospice, a ja sam u 21 sedmici trudnoće, pa se bojim da i ja ne dobijem, a moram da je njegujem. Moja mama ne zna da li sam ja imala ospice, pa ne znam na čemu sam. Jedna dr.kaže da mi preostaje da čekam i da ne bi trebalo da bude komplikacija i ako ih dobijemuser posted image , druga dr.kaže da izoliram dijete i da je ne viđam dok sve ne prođe. Šta vi mislite? Please, pomozite!user posted image


Poznanica je u prvom trimestru ih bolovala i sve je bilo ok i sa njom i sa bebom...ne brini cak iako se zarazis...budi uz dijete i njeguj je...tebi je trudnoca vec i odmakla od prvog trimestra...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Protiv stresa u trudnoći
16.5.2015 13:07:36   
honey bunny
Hvala na odgovorima drage moje. Smiruje me to što je neko imao i prošao dobro, nadam se da će sve biti ok aBd.

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *