|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pobacaj!!
8.11.2009 0:49:40   
orhide76

Prije 1,5g i vise sam imala pobacaj u 9 nedelji trudnoce,dobila sam prvo bolove u donjem predjelu ledja,a zatim jake,nepodnosljive bolove vjerovatne iste ili slicne porodjajnim,neznam jer nisam radjala ali mi je tako djelovalo..
Zvala sami hitnu jer su bolovi bili neprestani,nemoguci za izdrzat a nisam mislila da je to moguce citala sam da su ti bolovi slicni menstrualnim bolovima,sto za menne nije bio slucaj!!
Zatim je ginekolog konstatovao da se plod nije razvijao i da je to vjerovatno kromozomska greska te da se to desava nap,svaku trecu trudnocu!!
Sada se pitam,nisam odavno bila kod ginekologa kakva bi slijedeca moja trudnoca mogla da slijedi i dali neko ima iskustva po tom pitanju kao i vezano za bolove..
Tamo su mi propisivali obicne tablete za bolove koji mi naravno nisu pomagali!???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pobacaj!!
8.11.2009 0:54:01   
milenium
dobrodošla!postoji već puno tema o tome,pa malo prolistaj.ukucaj gore u pretražnik ''spontani pobačaj'' gore u desnom kutu.ja sam isto imala spontani nedavno,tu negdje isto oko 9 og tjedna,a bolilo me je baš kao da rađam a znam jer već imam jedno djete.

(odgovor članu orhide76)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pobacaj!!
8.11.2009 1:03:29   
orhide76

Hvala puno na odgovoru!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pobacaj!!
8.11.2009 1:05:07   
milenium
Tema postoji, http://www.ringeraja.ba/forum/m_4375/mpage_2/key_/tm.htm
Koristite  pretrazivac prilikom otvaranja novih tema.


evo klikni na ovaj link gore ,i tu nešto imaš.a dešava se šta ćeš,sad idite na novu user posted image

(odgovor članu orhide76)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *