|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
6.12.2009 13:16:06   
mamica
ma i doktor joj je rekao da se moze problem rijesiti operativnim putem ali oni bi jako voljeli da uspiju na neki nacin to izbjeci...  a ona je vec veca tri godine ima vec odavno ne nosi pelene.... tako da zaista ne znam

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mungosini)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
6.12.2009 13:16:51   
Amrino
Joj ja sam nesto davno citala o tome...mislim na Rodi. Probaj tamo potraziti- po forumu a i ja cu postaviti link ako naletim na nesto korisno.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
6.12.2009 13:19:06   
mamica
drage moje puuuno vam hvala... prijateljica mi je stvarno zabrinuta i voljela bih joj pomoci bar nekim informacijama... hvala vam mile moje puuuno...

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
6.12.2009 13:20:06   
mungosini
ma nije to ništa strašno...kaže se operativnim putem, ali se ustvari radi ambulantno i boli koliko bebu boli i vakcina. bolje im je da sada to riješe nego da se nešto ne daj Bože zakomplicira.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
6.12.2009 13:23:59   
mamica
mungosini a jel ti znas jos nesto vise o tome? jel znas za necije iskustvo s tim u vezi? napisi ako jos nesto znas mozde bude bas korisno...

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mungosini)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
6.12.2009 21:13:07   
mungosini
curica od moje rodice je imala ovaj problem kada je imala nekih godinu i pol. "operativni" zahvat su joj radili u vojnoj bolnici, trajalo je nekih 10-ak minuta. kaže da je malo plakala, kada ju je uzela u naručje već je bila ok. prethodno nije morala raditi nikakve nalaze, niti je nakon zahvata ležala u bolnici, već su se odmah vratile kući. poslije nije imala nikavih egativnih popratnih pojava. sada ima 4 godine i nema nikavih problema.
znam da tvojoj prijateljici nije lako, i znam da se mnogo boji..znam po sebi, kada malu trebam voditi na vakcinu dobijem glavobolju i povraćanje od strahauser posted image , ali bolje im je da s tim završe čim prije, jer će i stres i strah prije završiti. zato ih ti ohrabriuser posted image . pozdrav

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ciscenje stidnih usana bebe
7.12.2009 20:00:56   
mamica
draga puno hvala, svakako cu im prenijeti , pa neka odluce sami u kontaktu sa lijecnicima sta im je ciniti... iskreno se nadam da ce to sto prije na najbolji moguci nacin da se zavrsi...

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mungosini)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *