|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 12:09:05   
luna77
zna li neko koliki su sudski troškovi u ostavinskoj raspravi.Svekar je umro a svekrva potencira ostavinsku na kojoj će se sinovi odreći sve u njeno ime sto nije problem samo me interesira zna li ko koliki su sudski troškovi jer očito i to planira da mi platimouser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 12:12:33   
Nedi
Sto ti je sveki pametna...tako je i moj deda rahmetli sve njemu ostalo i on se oženio i umro nakon par godina i sva moja djedovina ostala njenoj djeci iz prijašnjih brakova. Valjda tvoja sveki nece tako - a za troškove nisam sigurna a morala sam dati komentar na temuuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 12:12:38   
noaa
luna77 ne mogu se tocno sjetiti al nije skupo,nego kasnije poslije njene smrti biti ce veci troskovi jer ce se djeliti na vise.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 12:16:04   
luna77
ma neka dijeli ko hoće samo neka mene puste na miru ...long story

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 13:25:53   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Nedi

Sto ti je sveki pametna...tako je i moj deda rahmetli sve njemu ostalo i on se oženio i umro nakon par godina i sva moja djedovina ostala njenoj djeci iz prijašnjih brakova.


Jedino ako joj je to dedo prepisao....jer nije njegova imovina ušla u bračnu stečevinu.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 14:09:56   
Nedi
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Nedi

Sto ti je sveki pametna...tako je i moj deda rahmetli sve njemu ostalo i on se oženio i umro nakon par godina i sva moja djedovina ostala njenoj djeci iz prijašnjih brakova.


Jedino ako joj je to dedo prepisao....jer nije njegova imovina ušla u bračnu stečevinu.





Bilo je tu svašta...nebi detalje ali poenta je da nijedno njegovo dijete nije dobilo ništa


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 14:13:18   
hanabanana
Onda je dedo sve prepisao drugoj zeni.
A djeca su mogla dobiti nešto, samo su trebala pozvati na institu nužnog nasljednog djela. To im niko nije mogao osporiti.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
24.11.2009 16:54:32   
luna77
koje su to zavrzlame.mene interesira samo cijena tj sudski troškovi a neka im sve ostane

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
26.11.2009 10:08:55   
žana o8
Neka te ne interesuju troškovi, jer ih ne plaća onaj ko se odriče nasljednog dijela, odnsno u vašem slučaju ustupa svoj nasljedni dio. Dakle, sveki će platiti sudske troškove.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sudski troškovi u ostavinskoj raspravi
26.11.2009 11:31:31   
luna77
a neće jer ona "nema " novaca nego opet mi i djever(jer se on btw nebuni mamin sin) u tom i jeste problem

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Spavanje
amaniamanic

Zenice koliko ste spavale u trudnocu.. I jeste li se osjecale malaksalo.. Vjerujte ja non-stop...

odgovorite mi (100%)

odgovorite mi (0%)


Broj svih glasova: 56

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *