|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Losioni i trudnoća
29.3.2013 12:38:39   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: CombatKitten

hvala puno na savjetu.
Znaš li slučajno cijenu kreme?



ne vjerujem da je više od 10 km...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.5.2013 8:13:50 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: losioni i trudnoća
30.3.2013 18:45:38   
CombatKitten
Da obavijestim sve vas koje tražite striet ili striement isti se sad zove menta (proizvođač Subotica) košta 9,70 KM ima u Apotekama Sarajevo ja konkretno našla u Importanne-u, ali nisam uzela iz razloga što mi je apotekarka iskreno rekla da ne bacam pare da se nastavim mazati kremama na bazi maslinovog, bademovog ili bilo kojeg ulja, da mi sad sa strijama ništa ne može pomoći (ni najskuplja krema), jednostavno moja koža je preosjetljiva i ne može da podnese toliko rastezanje. Tek kada porod aBd prođe da onda uzeti neku kremu za ožiljke ili strije koja sadrži jače supstance.
Ko šiša strije bitno je da je beba dobro.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: losioni i trudnoća
31.3.2013 10:46:21   
cipi

IZVORNA PORUKA: Latinka

U BBI centru u prizemlju je bilo.
Ja sam koristila Alverde iz DM.
Mazala sam stomak samo maslinovim uljem i apsolutno me niko nije mogao nagovoriti da koristim bilo sta drugo. Tijelo sam umjesto losionom mazala baby uljem.


user posted image
isto kao i ja, alverde divno mirise, a za stomak, mada moze i za ostatak tijela maslinovo ulje je zakon. ja sam se u prosloj trudnoci udebljala 25 kg, a na stomaku kojeg sam mazala maslinovim uljem nemam ni jedne strije
ovaj put sam polijena hehe, jedino sto mogu raditi je spavati pa se rijetko kad namazem, ali nema veze, samo da bebica bude ok :)

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: losioni i trudnoća
31.3.2013 10:56:12   
draguljče
Ja sam se mazala običnim mlijekom za tijelo, u obje trudnoće i nema ni jednu jedinu striju. Nema te kreme koja može spriječiti strije ako koža nije elastična. Može samo malo ublažiti.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: losioni i trudnoća
31.3.2013 11:38:58   
cipi
slazem se, ali mislim da maslinovo ulje (ja sam koristila domace, ali ga nisam imala previse pa sam ga koristila samo za stomak na kojem se koza perutala) stvarno moze pomoci jer noge nisam mazala istim i ispucale su mi, prepone, straznjica najvise hehe pa cak i nazad ispod koljena, a na stomaku nema nista

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: losioni i trudnoća
31.3.2013 11:52:11   
Hannica
Ja sam u drugoj trudnoci koristila mama hipp i nisam ni malo ispucala,u prvoj trudnoci ne znbam sta sam sve koristila,ali sam mazala samo stomak redovno (mrsko mi bilo) i stomak nije nigdje ispucao,ali zato po nogama imama malo strija.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Losioni i trudnoća
1.5.2013 9:48:23   
ellene
Ja sam u 16. tjednu i još se nisam počela mazati, a primjetila sam 2-3 ljubičaste crtice na guzi user posted image , čula sam da fale i ovu baby love kremu iz dm-a, znate li možda koliko košta?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 3.5.2013 8:13:41 >


_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Losioni i trudnoća
5.5.2013 20:42:17   
mama049
krema babylove iz dm-a je na bazi maslinovog ulja i fantasticna je. kosta 3,95KM (inace radim u dm-u user posted image )
koristila sam je u prvoj trudnoci i sad u drugoj i nemam niti jedne strije user posted image user posted image

toplo je preporucujem...i ulje isto tako...

user posted image uzivajte

_____________________________

11.7.2008. <3
mamin zivot

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Losioni i trudnoća
9.5.2013 9:49:01   
ellene
Ja sam kupila ulje babylove u dm-u negdje oko 5,50 km košta, zadovoljna sam, Kremu još nisam probala

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu mama049)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Losioni i trudnoća
9.5.2013 11:29:47   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ellene

Ja sam kupila ulje babylove u dm-u negdje oko 5,50 km košta, zadovoljna sam, Kremu još nisam probala


Ja koristim kremu i prezadovoljna sam a dzaba ;)

Kupila sam i kremu za bradavice, neka nek stoji dok ne zatreba. U prvoj trudnoci purelan sam koristila sada cu ovu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Losioni i trudnoća
9.5.2013 11:34:44   
bebacha

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ellene

Ja sam kupila ulje babylove u dm-u negdje oko 5,50 km košta, zadovoljna sam, Kremu još nisam probala


Ja koristim kremu i prezadovoljna sam a dzaba ;)

Kupila sam i kremu za bradavice, neka nek stoji dok ne zatreba. U prvoj trudnoci purelan sam koristila sada cu ovu.


meni je ta krema za bradavice super,koristila je u obadva staza dojenja

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Losioni i trudnoća
9.5.2013 11:36:14   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ellene

Ja sam kupila ulje babylove u dm-u negdje oko 5,50 km košta, zadovoljna sam, Kremu još nisam probala


Ja koristim kremu i prezadovoljna sam a dzaba ;)

Kupila sam i kremu za bradavice, neka nek stoji dok ne zatreba. U prvoj trudnoci purelan sam koristila sada cu ovu.


meni je ta krema za bradavice super,koristila je u obadva staza dojenja


Super, za razliku od purelan i aventa dzaba je stvarno a eto hvale je :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Losioni i trudnoća
10.5.2013 11:47:31   
Tessy
Uh ja sam dosta ovih stvarcica isprobala...poredat cu ih hronoloski kako sam ih koristila.

- DM Babylove ulje - Nisam bila zadovoljna jer nikako nije upijalo i pocele su mi se stvarati sitne tackice na butinama
- Bubchen Mama losion - e ovim sam losionom bas bila zadovoljna jer je brzo upijao, nisu ostajale nikakve mrlje na odjeci, divno mirise i stanje na nogama mi se popravilo
- Zagrebacki melem u tubi- prezadovoljna ali je tuba tako bila malena da sam ga jako brzo potrosila
- Menta melem za strije (toliko su ga svi hvalili da sam ga morala kupiti) potrosila ga gotovo za sedam dana cijena i kolicina tecnosti nikako nisu srazmjerne
- Hipp Mama Body Butter- nije los ima ga dosta medjutim meni nikako nije odgovarao miris

Na kraju sam se vratila kombinaciji Bubchen mama losiona za tijelo, pupu sam mazala Zagrebackim melemom... rezultat super sam pazila svoju kozu...strija nemam iako se koza dosta razvukla u obje trudnoce:)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Losioni i trudnoća
19.2.2015 10:45:25   
Hanady RR
http://www.ringeraja.ba/clanak/welleda-misli-na-mame_2262.html

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *