|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
21.12.2009 19:04:27   
tea lana
IZVORNA PORUKA: pingpong

Nikad nije imala problema sa kukovima, tako da mislim da joj ovo malo odgurivanja neće štetiti.  Njoj je ipak 10 i po mj.  Neću ništa forsirati niti pretjerivati...


pinpong ne bih da ti solim pamet ali ja mislim da slobodno mozes pomalo stavljati u taj polozaj  i po malo je pustiti da cupka,jer moja Lana je prohodala u desetom mjesecu.Znam da je Esmica imala problema ali mislim da bi vec je slobodno po malo trebala pustiti da se oslanja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
23.12.2009 17:36:14   
Anoniman
Evo, drage hanumice... bili smo i kod ortopeda, dr. Bećirbegovića.  (Opet je morala štela da radi... valjda kod nas ništa ne može bez štele)
Citiram njegov nalaz: Kontrolni UZ nalaz potpuno uredan.  Savjet: dijete može da se posijeda i vertikalizira u habilitacionom postupku.
Eto, kratko i jasno, ovdje se nema šta objašnjavati... sad će moja Esmilica svakog dana pomalo na none... a valjda uskoro i u nove avanture user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
23.12.2009 17:43:28   
nita
Kontrolni UZ nalaz potpuno uredan.  Savjet: dijete može da se posijeda i vertikalizira u habilitacionom postupku.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dragoj djevojčici šaljem veeeeliki zagrljaj!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
23.12.2009 23:22:55   
tea lana
Bravo za Esmicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
24.12.2009 8:37:58   
Nunichi
Pa naravno, bilo je i ocekivano. user posted image
Pusa Esmi!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
24.12.2009 8:40:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: pingpong

Evo, drage hanumice... bili smo i kod ortopeda, dr. Bećirbegovića.  (Opet je morala štela da radi... valjda kod nas ništa ne može bez štele)
Citiram njegov nalaz: Kontrolni UZ nalaz potpuno uredan.  Savjet: dijete može da se posijeda i vertikalizira u habilitacionom postupku.
Eto, kratko i jasno, ovdje se nema šta objašnjavati... sad će moja Esmilica svakog dana pomalo na none... a valjda uskoro i u nove avanture user posted image


bravo za Esmicu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
24.12.2009 17:09:08   
Anoniman
Hvala, drage moje...

Pusa od Pingpong i Esmilice

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
6.1.2010 18:27:39   
Anoniman
Drage moje hanumice... eto, ne mogu baš reći da Esma puže, ali se definitivno na sebi svojstven način kreće...  Leži potrbuške, jednu nogu zabaci iznad druge, mrda guzom, rukama se okreće ... i stigne gdje god želi: do videa, do vitrine...  To pomalo izgleda smiješno ali je veoma vješta.
Što se tiče stajanja... nije baš oduševljena time, ali pomalo stoji.  Stavim joj stopala na svoja i tako malo hodamo.
Ovih dana se ponovo trebam naručiti kod neuropedijatra, pa se nadam da će i taj pregled biti dobar.  Već mjesecima, kad god pokušam zakazati pregled, "ljubazna" teta mi kaže da zovnem početkom slijedećeg mjeseca... i tako iz mjeseca u mjesec... Evo, već dva dana zovem, ali je linija non-stop zauzeta... Izgled da opet mora raditi štela, a to me takooooo nervira.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
6.1.2010 18:32:48   
MinaMM
pingpong cestitam esmici na puzanju, ne brini hodanje je tu odmah "iza coska"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
6.1.2010 18:34:23   
Anoniman
MinaMM, VTP : )

(odgovor članu MinaMM)
  Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
6.1.2010 19:18:59   
maja78 RR
bravo za Esmicu user posted image
pa to sto opisujes ni moj maleni nije bas nesto puzao previse do godinu i onda je sve samo krenulo, tako da je Esmica super napredovala (citam redovno ovu temu sta javis)


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
6.1.2010 19:28:28   
Anoniman
Hvala, Majo : )

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
9.1.2010 10:25:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pingpong
Drage moje hanumice... eto, ne mogu baš reći da Esma puže, ali se definitivno na sebi svojstven način kreće...  Leži potrbuške, jednu nogu zabaci iznad druge, mrda guzom, rukama se okreće ... i stigne gdje god želi: do videa, do vitrine...  To pomalo izgleda smiješno ali je veoma vješta.

Zaboravila sam naglasiti da se ovako kreće ustranu (ukrug) i unazad... a jučer sam primijetila i kretanje naprijed... Još uvijek je to u vojničkom stilu ali ipak zaslužuje user posted image  user posted image  user posted image

BTW, počelo je i povlačenje stolnjaka user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio pingpong -- 9.1.2010 10:27:48 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
9.1.2010 10:31:14   
Anoniman
Bravo za Esmicu, ljubim obraze maleneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
9.1.2010 12:37:35   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo naprijed-Esma "razvali" mami kuću, ja ti držim figeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
9.1.2010 13:03:23   
Anoniman
Hvala Sahara i Acudesa, user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
10.1.2010 18:53:20   
Anoniman
Drage moje... moram se pohvaliti da me Esma ponovo iznenadila: danas je iz ležećeg položaja sama sjela.  Ne znam ni kako: jednom sam je ostavila da leži na leđima i poslije minute zatekla je kako sjedi, drugi put se igrala na podu potrbuške... kad najednom sjedi...
Haj'mo svi: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Mašallah!!!

< Poruku je uredio pingpong -- 10.1.2010 18:54:33 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
10.1.2010 19:02:24   
remzy
MasAllah!!!!

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
28.1.2010 11:16:11   
Anoniman
UPDATE
Dižemo se na koljena, dižemo u sjedeći iz ležećeg položaja, krećemo prema naprijed u sjedećem položaju (kao "puzanje" na guzi), a u potrbušnom u stranu (u krug) i nazad.  Klasičnog puzanja nema, al' stignemo gdje god želimo.
Nismo ljubitelj oslanjanja na none, al' mora se.  Nekad sama pravi korake, a nekad mama pomogne.
I dalje spavamo samo na stomaku.

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
28.1.2010 11:24:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image za Esmicu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
3.2.2010 19:20:30   
Anoniman
Ovaj moj ljenguzi Švrćo tek prije dva dana počeo četveronoški puzati.  Iz sjedećeg položaja se sama dovede u četveronožni i obratno, iz četveronožnog u sjedeći...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
3.2.2010 19:50:56   
acudesa
Jupi...jeeeeeeuser posted image user posted image user posted image mašalah, sve ljepše od ljepšeg danas čujem....
(ko će ko dragi Bog...user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
3.2.2010 19:55:31   
istra09
Pingpong, tako mi je dragooooo.user posted image user posted image user posted image
Ljubi mi te male krofnice i buhtlice...

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
3.2.2010 20:14:16   
Anoniman
Hvala vam, drage moje... sad ću ja tek smršati od trke za svojom Puzačicom : )

(odgovor članu istra09)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Zastoj u motoričkom razvoju
3.2.2010 20:28:06   
mamina cura
Sace ona brzo prohodati user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *