|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li fantaziram ili me razumije?
17.4.2008 23:28:45   
ziki
U velikoj sam dilemi, kako imam bujnu mastu nisam sigurna ali mislim da me moj beby razumije. Da napomenem da sam u 35 sedmici. Inace imam osjecaj da se bebi plasi kamere i fotoaparata. Jos prije mjesec dana sam primjetila da kad god je aktivan a ja hocu da ga snimim i trazim muzu kameru on se umiri. 2-3 puta sam uspjela ali samo da lupnem muza i dam mu znak da pocne da snima. Onda sam iz zeze dosla do zakljucka da se plasi, par puta kad bi me na poslu zezo, lupo, koleginica pored mene je par puta vidjela kako mi stomak poskakuje i sl, ja sam mu rekla evo te snimam, stize kamera i on se odmah povuce u unutrasnjost stomaka. Inace je uglavnom naprijed, na desnoj strani, skoro se citav ocrta, nikad me ne suta u unutrasnji dio stomaka, ka kicmi.
Da li fantaziram, sta vi mislite?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li fantaziram ili me razumije?
18.4.2008 0:23:21   
rozi
Hehe, nemam pojma, ja sam u 29. i kad osjetim da me lupka u situacijama kad hocu jos nekome pokazati umiri se. Ko za inat nece vise :) Mozda odsjeti da sam se ja ukocila i da cekam, pa nece, heheh.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li fantaziram ili me razumije?
18.4.2008 11:33:06   
peanut
Ma, kakva se pametna djeca, masalah, danas radjaju, sigurno je da pocnu kontati sve jos u stomaku. I , naravno, reagovati. Moja bebica pocne da skakuce cim cuje  svoja dva starija brata! Ziva istina! I kad gledam neki napet film-odmah pocne da lupkauser posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li fantaziram ili me razumije?
23.4.2008 22:45:20   
sanelicaaa
user posted image preslatko!
Mislim da je moguce da beba nesto osjeti! Ja sam u 30-toj sedmici i osjetim svog malog pisonju svaki put kada cuje tatin glas! Inace,tatica ga uvijek ljubi,mazi i uz to mu prica neke price prislonjen usnama na pupu user posted image   Tada bebac pocne lupati,trzati-hehhe! Ma predivan feeling! Valjda reaguje na tatin glas,jer ga ovaj mazi...,ko ce mu znati??? user posted image

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li fantaziram ili me razumije?
24.4.2008 8:59:12   
makana
hhehehehhe user posted image
malo mi to dotjeramo ali suština je da ima tu nešto
moja mila dok je bila u stomaku bila je aktivna kao i sada kada mi prevrće želudac skačući kud stigne, nekada je tako znala da gura, udara, pritišće da kad bi se umirila pa je ne bih osjetila neko vrijeme mene je hvatala takva panika u mozgu, nemir, srklet da bih ja zatvorila oči i priej nego što zaplačem molila svoju bebicu - moli te mama tvoja samo je malo mrkni u tibu da mama zna da je sve ok, moli te mami tvoj
i uvijek mi je odgovarala user posted image
a moja se bojala miksera jer sam jednom neoprezno naslonila ga na stomak, pa kad se beba počela energično ritati blesava mama skontala šta je uradilauser posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *