Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više!
Imate li ih i vi... Ne znam do cega je ali nekad mi se vrat toliko ukoci i kad ga pomaknem bas ono pukne da se dobro cuje.. Tada osjetim malo olaksanje ali poslije me zna zaboliti i glava od toga... Meni to pucketa vise puta dnevno i stvarno mi vise smeta... Je li itko imao slicna iskustva???
RE: Bolovi u vratu i pucketanje... 13.4.2010 14:20:15
Paoly
ako imaš tenzijske glavobolje uzrokovane napetošću u vratu kakve sam ja imala cjelog svog života bile su kronične pa mogu slobodno reći da nikad nisu prestavale jako jako jako pomogne eterično miosan ulje,čim osjetite pritisak u vratu il ako glava već boli nije važno namaže se vrat i sljepoočnice,meni se nije nijednom desilo da mi omdah ne prođe glavobolja! al 20 god.sam se patila s njom bila ovisan i o raznoraznim tabletama.miosan je bio zaista spas!
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Prvi Zubici kod NovoRodjenceta Lejla21
Sin mi ima 13mjeseci jos nema zubica Doktor mi je preporucijo da sacekam do 18mjeseci i ako ne budi imao do tada da ga vodimo kod Dentista.Mnogo se brinem Pomozite mi !! Hvala unaprijed
odgovor (99%) odgovor (1%)
Broj svih glasova: 68
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!