|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim savjet: cekati termin il isprovocir...
15.5.2008 15:34:15   
SelmaK
Pozdrav Okarica,

Da, ja sam krenula sada u utorak na vjezbe u Skerlicevu, to je onaj termin u 11h, s obzirom da sam vec na bolovanju, a i manja je guzva ujutro. Mada ko zna, mozda se pojavim i u ovim terminima u 16 30.
Inace, jako mi se svidjelo ovaj prvi put, posebno higijenski uslovi koji su na nivou, a i cijeli koncept vjezbica.

Eto, pa mozda se i sretnemo,

u svakom slucaju, sretan ti ostatak trudnoce!!!!user posted image

SelmaK

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Molim savjet: cekati termin il isprovocir...
16.5.2008 1:14:27   
aazra
Hej cure!
 
Mozda se sretnemo, meni je 18. sedmica, iduce sed. akbg, ulazim u 19. i planiram ici u Skerlica jer tamo vodim trudnocu!
 
A pitanje za sve vas - do kada mozemo voditi trudnocu u Skerlicevoj? meni je moja doktorica ekstra, tako mi je krivo sto ne radi porode, ali kad se vec negdje moram prebaciti onda kontam opcu.
sad ako bih htjela nekog od ovih boljih ljekara, morala bih se i ranije prebaciti, jer su im termini popunjeni dva - tri mjeseca unaprijed.
Mislim na te "bolje" doktore poput Masica.
 
Je li i vi vodite trudnocu tamo ili samo idete na vjezbe? pozz svima.
 
 

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Molim savjet: cekati termin il isprovocir...
16.5.2008 1:16:26   
aazra
Htjela sam reci mozda se sretnemo na vjezbama,
doktorica mi je rekla da to otprilike pocinje oko 20. sedmiceuser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Molim savjet: cekati termin il isprovocir...
17.5.2008 20:53:25   
Amrino
Prvo da napisem ono sto sam procitala da je i neko prije mene napisao- izvinite ako zvucim previse ostro ali...
Ja stvarno ne mogu da shvatim da je to LEGALNO!
Natjerati bebu da se rodi- bebu koja nije spremna- nekim lijekom samo da bi na porodu bio neki odredjeni doktor...Kazem samo jer to i jeste- najnebitnija stvar...
I onda se poslije zene jos cude kako su se napatile, kako su popucale, kako se nisu mogle otvoriti, kako se beba nije mogla spustiti...
Meni su predlagali- ja odbila- moja dusa se rodila OSAM dana poslije. Zna li iko sta znaci OSAM dana duze u materici?
Izvinite ali mislim da je to sebicno i da to majke uglavnom rade zbog sebe i svoje nesigurnosti- vjerujuci da ce im doktor kao nesto pomoci ako ga znaju ili ako ga potplate.
Treba prvenstveno misliti na bebu i ono sto je za nju najbolje a onda na sve drugo.
Znaci- jedno veeeliko PROTIV!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *