|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko placate bebine igracke
11.3.2010 21:49:00   
sara.at

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sara.at

asta kupiti bebi kad se rodi jel mu trebaju tad igrackeuser posted image user posted image
buduca mama pocetnica pa neznam user posted image

Ma jok...ne kontaju oni tad nista...samo spavaju i jeduuser posted image tek s neka cini mi se dva mjeseca pocnu primjecivati vlastite ruke pa se s njima zabavljaju...jooooooooooj kada se sjetim.... divoteeeeuser posted image



pa jest ima i tog al mislila ja one zvecke il neki cd sa muzikom sto ih umiruje??

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: koliko placate bebine igracke
11.3.2010 21:52:36   
Ilhana RR
sara.at, ja bi ti preporucila od Fisher Price nesto ovako

user posted image

Ima za ovo daljinski tako da nemoras ustjaati da palis... ima lijepe melodije i gore kao sto vidis na slici smijetlost gore, neke slikice... pravo lijepo, i mene je znalo uspavati hehehe


< Poruku je uredio Ilhana RR -- 11.3.2010 21:54:05 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: koliko placate bebine igracke
11.3.2010 21:55:10   
Anoniman
ma kupices ti svakako...svi smo mi kupili i zvecke i igracke i vrtuljak iznad kreveta ...samo se ona nece na pocetku igrati s tim niti ce kontati...elem, neces sigurno baciti...kad tad ce se poceti igrati

p.s i ne znam zasto ali stalno kontam da curicu nososuser posted image

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 278
   RE: koliko placate bebine igracke
11.3.2010 21:57:37   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ma kupices ti svakako...svi smo mi kupili i zvecke i igracke i vrtuljak iznad kreveta ...samo se ona nece na pocetku igrati s tim niti ce kontati...elem, neces sigurno baciti...kad tad ce se poceti igrati

p.s i ne znam zasto ali stalno kontam da curicu nososuser posted image



HA tu nisi upravu... ja nisam imala nijednu igracku sto sam kupila za bebu vec sam cak i ovo gore sto sam joj preporucila dobila od brata kad su prvi put nam dosli tj. kad smo izasli iz bolnice =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 0:50:25   
milenium
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

sara.at, ja bi ti preporucila od Fisher Price nesto ovako

user posted image

Ima za ovo daljinski tako da nemoras ustjaati da palis... ima lijepe melodije i gore kao sto vidis na slici smijetlost gore, neke slikice... pravo lijepo, i mene je znalo uspavati hehehe



saro e ovo ti njima bude baš zanimljivo od trćeg mjeseca tako nešto.super je svira,okreće se,boje i oblici su zanmljivi pa bebe to vole.
samo bi ti preporučila Bez svjetla(jer ti user posted image onda neće moći zaspati u discuuser posted image )

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 1:20:00   
sara.at
Dadada moja priceza neda da se vidi na Uz doktor pokusavao al kaze da nista ne vidi Ima teoriju al nije 100% pa zato mislimo da je curicauser posted image
ILhana mi smo babyphon kupili I mozes u daljini od 300m bebi da ukljucis svijetlo, da pricas sa njom il da joj pustis uspavanke al ni ovo nije lose I lijepo izgleda user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 8:10:13   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

sara.at, ja bi ti preporucila od Fisher Price nesto ovako

user posted image

Ima za ovo daljinski tako da nemoras ustjaati da palis... ima lijepe melodije i gore kao sto vidis na slici smijetlost gore, neke slikice... pravo lijepo, i mene je znalo uspavati hehehe



saro e ovo ti njima bude baš zanimljivo od trćeg mjeseca tako nešto.super je svira,okreće se,boje i oblici su zanmljivi pa bebe to vole.
samo bi ti preporučila Bez svjetla(jer ti user posted image onda neće moći zaspati u discuuser posted image )


Meni ovo svjetlo pravo slabo bilo, doduse moja se rodila u maju pa je vec samim tim bilo svijetlo (Ovde se u ljetnim satima smrkne tek tamo iza 22, sredinom ljeta negdje iza 1-2 bude mrak dva sata hahaha)

Ja sam mojoj od pocetka palila muziku, jednu te istu svo vrijeme jer ostale nije voljela... tako je isto i na kucnom telefonu...

Ja uzivam u Fisher Price igrackama inace ali nevolim da dajem previse para. Vecina stvari od Fisher Pricea su toliko kvalitetne da se mogu i polovne kupiti, ja sam Lamiji uzela neki dan stolicu od Fisher Price. Prava cijena kad sam ja gledala je bila 150 eura a ja je platila 15 eura =)

Ono sto znam da postoji velika mogucnost da Lamija pokvari ja to uzimam ili na snizenju ili u onim jeftinijm prodavnicama jer onda mi nije zao ako se pokvari...

Imam jaranicu, ima curicu mjesec dana starija od Lamije... Uzela je lutku joj sad za bozic i dala 80 eura za nju, mala je rastrgala citavu lutku da vise ni nelici na lutku... za mene su to bacanje para... a lutka nit prica nit place nit ista... samo lutka... (neke posebne marke je nemogu da se sjetim)

Sto se tice tih stvari treba prevagati sta da se uzme i koliko novaca da se da za igracke...

Tek tamo oko 5-6 godina treba im uzimati igracke one za koje vam nije zao dati vise para jer tek tada pocinju da se igraju pravo...

Ova moja je flomasterom sve svoje lutke "nasminkala" hahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 10:04:46   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: chicco mama

za rođendan smo kupili kućicu discovery u turbo limaču i oduševljeni smo.user posted image


Morala sam na ovu fotku, postaviti Umceta i satoruser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 10:11:30   
new mama
Mashallah lutkiceuser posted image ,kako je samo narasla,a sator je extra samo trebali ste djetetu kupiti veciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 10:52:07   
Romali
Skvo, baš se vidi kako je Uma visoka, mashallahuser posted image .
Omar bi ga nosao na vratu vjerovatnouser posted image , ne bi se znao igrati s njim


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 10:59:41   
Skvo RR
MI bas volimo sator...rastavljamo ga svakodnevno...user posted image user posted image

New mama, Romali....user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:02:05   
škorpija
Fakat Umi je šator premalenuser posted image , neka, neka, mašalah, mi smo bebiju kontali za prvi rođendan kupiti baš ovaj šator, i drago mi je da ga hvalite, znači neće biti promašena investicija

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:07:39   
Skvo RR
Slusaj, nije malen...gledaj onu bebu iza na onoj slici sto je postavila chicco mama...mislim on je zamisljen da dijete udje unutra i igra se....Avaj, mi ga volimo tako rastavljati, ali eto, njoj je zanimljivije da ga rastavi...Procedura ide ovako, udje u sator, skine zelene dijelove po kojima bi se trebale spustati loptice, skine dvije sa strane sipke koje cuvaju (cine stabilniju konstrukciju satora sa strane, tj izvuce ih (user posted image ) i za kraj se ispravi u satoru i gruhne krov satora...i onda to je to...
Dakle nije joj zabavno spustati loptice, za to ima koncentraciju cca 1 minutu, ali rastavljanje to traje i po 10 minuta...
Uglavnom mislim da je dobra investicija.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:07:40   
ivana199974
jeli ima neko da sliučajno prodaje polovnu kućicu kao ovu iz TL?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:17:51   
škorpija
jooj ima na e-bayu koliko hoćeš, ja gledala, ali dostava skupa ko crni vrag, skuplja pita nego tepsija na kraju ispadne

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ivana199974)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:30:38   
Anoniman
Aahaahahaha Umchetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...dusa slatkauser posted image

Hocemo i mi ovaj satooooooooooor...mislim da sam to vec rekla kada ga je sahara postavilauser posted image user posted image ...hvala skorpija na ideji...mogli bi i mi ovo za rodjendanuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 291
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:34:16   
aazra
Meni su najbolje igrackice little tikes, a inace treba ugrabiti snizenja u chiccu, Bilal je za rođendan dobio stolić sa lego kockicama s jedne i nekim zivotinjicama koje sviraju s druge strane i to mu je najzanimljivija igrackauser posted image
Cak se i penje po tom stolicu, a on i dalje kao novuser posted image

Sto se tice e-baya moja kolegica s posla kaze da je nesto narucivala za jednu curicu i kaze da joj to stiglo za deset dana i da su joj s kartice skinuli samo onoliko koliko je na stranici pisalo da kosta, znaci nista carina ali trebalo bi provjeritiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 11:46:22   
Anoniman
stolić sa lego kockicama s jedne i nekim zivotinjicama koje sviraju s druge strane i to mu je najzanimljivija igrackauser posted image


imamo mi touser posted image to je za novu dobio...ovakav je nas

user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 293
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 12:22:19   
aazra
TO JE TO!!
Kod nas su malo drugacije igrackice, ima cuko, maca, zaba, medo i pile plus neki instrumenti i onda kako ide melodija, ubacuju se glasovi tih zivotinjica, ma pravo je interesantnouser posted image
I uz to kvalitetno, Bilalu sad fazon da se penje po stolicu, ali cini mi se da su ga za to i predvidjeliuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 12:34:39   
Anoniman
na ovom su (iza ove klavijature) zaba, pcelice, kockice, gljiva, puz i stonoga..."igracka" ili bolje reci hastaluser posted image je stvarno za 10user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 295
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 12:41:26   
škorpija
koliko košta hastal i gdje ima kupiti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 12:46:38   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj ima na e-bayu koliko hoćeš, ja gledala, ali dostava skupa ko crni vrag, skuplja pita nego tepsija na kraju ispadne


kad se registrujes imas pored svake stavke imate dostavu. za kucice stvarno jeste dostava katastrofa skoro pa ko sama kucica .. i za vecinu tako kabastih stvari...

stose tice drugih igracaka moze se bas svasta ekstra naci.

Carina je nesto drugo od dostave. I tu nema pravila. Stvarno dosta stvari narucujemo s ebaya i bas smo skontali da oni to onako ofrlje ako im je volja dodaju ako nije ne obracunavaju. Tako da s tim nikad nisi siguran al opet ona i nije tako u velikim iznosima:)

Mi smo kupili isto neku najobicniju kucicu u interxu , i super nam sluzi al ce se vjerovatno brzo i razvaliti :) Al nije bila skupa pa vrijedi :) Kod nas kucica sluzi da se sakrije i u njoj kaki :))) Stavicemo tutu unutra hehehe

< Poruku je uredio mamina princeza -- 12.3.2010 12:51:25 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 13:21:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

koliko košta hastal i gdje ima kupiti
hastal je chiccov, a kosta 150 krvnih zrnaca

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 298
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 13:24:30   
aazra

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

koliko košta hastal i gdje ima kupiti
hastal je chiccov, a kosta 150 krvnih zrnaca



Jeste preskupo, mi smo to dobili za rođendan, ja svratila u chicco maksuz da vidim koliko kosta i sokirala se..

Ali oni povremeno imaju snizenja i do 50 posto, pa vrijedi upratiti mozda budu prodavali za 70 KM - a to bi vec bila solidna cijena za ovakav "hastal"user posted image


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: koliko placate bebine igracke
12.3.2010 13:38:53   
w.pooh
Između ostalih mi imamo ove Tomy igračke ( i još neke, nisam mogla naći sliku kao npr Tomy guralicu) ali smo sve dobili na poklon user posted image mm i ja smo možda za godinu i po kupili 3-4 igračke jer on stvarno dobija puno igračaka i skupljih i jeftinijih ali vidi se razlika između onih koje će jednom baciti i budu rasklopljene i onih skupljih i izdržljivijih user posted image

user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *