|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.3.2010 22:11:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: de_de

IZVORNA PORUKA: dadada

evo  "sape" mog brata...ovo je jedna noga stola s nogamauser posted image

user posted image



Joj, dobra jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam htjela praviti otisak stomaka kad sam bila u 9 mjesecu, al sam bila previse teretnauser posted image user posted image user posted image

pravila sam ja mojoj kumi...pa upo frke nije znala jel' joj pukao vodenjak ili je od gipsanog zavoja mokrauser posted image ...ja se istraumirala

(odgovor članu de_de)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.3.2010 22:11:41   
hampsi
Ja sam danas uspjela napraviti otisak noge, a ruka user posted image user posted image user posted image mislim da cu se tu namuciti. Fino dama stisce onu glinu prsticima a kasnije kontam gura ruke u usta da se jos otruje! Pa smo prali ruke, prali, prali dok s nije rasplakala 

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.3.2010 22:16:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hampsi

Ja sam danas uspjela napraviti otisak noge, a ruka user posted image user posted image user posted image mislim da cu se tu namuciti. Fino dama stisce onu glinu prsticima a kasnije kontam gura ruke u usta da se jos otruje! Pa smo prali ruke, prali, prali dok s nije rasplakala 
ma ne moze ti se otrovati od gline...don't worryuser posted image

(odgovor članu hampsi)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.3.2010 22:17:27   
de_de
Dadada ako Bog da ja u slijedecoj trudnoci pravim otisak stomaka, pa te zovem da mi pomognesuser posted image user posted image user posted image kad si se vec uvjezbalauser posted image user posted image
Hampsi kod mog Kene su noktici poslije ovog poduhvata bili kao da je rovio po blatuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.3.2010 22:21:54   
hampsi
Ma toga sam se bojala, da nije nessto ostalo pod nokticima, a ona je jos mala. Za svaku sitnicu se brinemo user posted image user posted image user posted image user posted image A pokusacu i ja na foru ruke, dok spava. Evo jedan prijedlog, ja sam na coskove umjesto kruga(ukoliko neko zeli to okaciti) izdubila srce. Nasla sam neke stare nausnice, zlatne, i utisnula. Lijepo je ispalo

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Otisak rukice i nogice :
10.3.2010 22:37:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

evo  "sape" mog brata...ovo je jedna noga stola s nogamauser posted image

user posted image


Ekstra... ti si meni dadada kraljica... hehe još noga od stolauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Otisak rukice i nogice :
11.3.2010 0:26:01   
mamma mumi
Jedmo pitanje, koje boje koristite za farbanje otisaka.?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Otisak rukice i nogice :
11.3.2010 7:23:12   
Anoniman
mama mumi ja sam koristila tempere i super su, kad zabrljaš možeš oprati pa ponovo bojiti...

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Otisak rukice i nogice :
11.3.2010 12:14:35   
aya
IZVORNA PORUKA: lely

U Fis Vitezu,slucajno nasla i extra mi izgleda,samo jos da uspije,a nije ni skup-nekih 8km.


Zna li neko ima li u Fis Vitezu u Rajlovcu?


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Otisak rukice i nogice :
11.3.2010 12:24:14   
aya
IZVORNA PORUKA: dadada

mogu vam ja napraviti trodimenzionalne...zapravo, mozete i vi sami ali mi je ovako tesko objasniti...ono prvo sto vi radite, sam otisak, to se zove negativ...preko tog negativa se ulije gips (negativ se mora prije toga izolirati sapunom, uljem, prasinom...) pa se onda glijetom izbija negativ a ostaje ti pozitiv...valjda ste skontale...ja cu vam fakat to rado odraditi samo mi materijal kupite user posted image ...mislim da bi 2 kg gipsa bilo dovoljno a to je oko 1 KMuser posted image  


Dadada, hvala na uputama, skontala sam kako treba, ali molim te meni treba mala pomoc, zanima me kako si napravila kalup u koji bih izlila gips, otisak (negativ) mi je preplitak, na osnovu njega ne mogu dobiti dovoljnu dubinu, cime bih mogla jos napraviti kalup da bih to dobila ? ako joj obmotam nogicu necim kad to budem skidala puknuce gornji dio i od kalupa nista; kolegica mi je spominjala neku smjesu od novinskog papira i vode????? ima li jos nacina?


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Otisak rukice i nogice :
19.3.2010 7:48:39   
frenkoza
user posted image

evo nasih otisaka, napravili smo dva ovakva i poklonili ih nanama za 8. mart

1. ovaj glinamol je mekan i fin, kupili u merkatoru
2. stavili smo ga u ovu zdjelu od folije za pecenje, u slucaju da se zalijepi da mozemo razvaliti zdjelu....
3. pokvasili nogice i rukice i otisnuli... cackalicom napisali "dragoj nani, Abdulah" i probusili rupu da se moze provuci kanapica... ostavili da se osusi...
4. kad se osusilio, temperama obojili... i kad se boja osusila isprskali lakom za kosu, da dobije fini sjaj

nane odusevljene a i mi user posted image user posted image user posted image

p.s. za sliku koristili Photoscape - pokazali da je RR vrh i da smo svaaasta ovdje naucili user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Otisak rukice i nogice :
23.3.2010 11:16:57   
aya
samo da javim da na pijaci ciglane na ulazu od plavog nebodera, naslonjeni na prvi stakleni box (cvjecara) stolar prodaje male stafelaje po 25,00KM. takvi su da mogu stajati na nekoj komodi, na njih bi ste mogli nasloniti svoje remek djelo; moje je u procesu izrade pa objavim slike kad bude gotovo :-)

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Otisak rukice i nogice :
24.3.2010 0:01:34   
iv@ncica
evo  nasih  otisaka  rađenih kad  mu  je bilo  7  mjeseci..hiiiii   ee  davno..kako  su mu   maje  ruke i  noge  ..sorryy  slikano  mobitelom  pa  je malo  mutno :

user posted image

user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Otisak rukice i nogice :
24.3.2010 1:39:31   
malena_t
Evo naših otisakauser posted image user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Otisak rukice i nogice :
24.3.2010 3:30:00   
nasa princezica
user posted image Svi otisci su super!Mi vec duze vrijeme pokusavamo al neuspjeva,kad treba spustiti rasirenu rukicu ona skupi kao da je strah .Moracemo se potruditi malo vise al prije toga moramo je nekako osloboditi(prvo je pustiti da ona istrazi i prepipa sve,da se bebic upozna s materijalomuser posted image user posted image user posted image ).Nismo probali jedino kad spavauser posted image

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Otisak rukice i nogice :
24.3.2010 11:24:29   
frenkoza
e mi smo radili dok je spavo.... probudio se, ali dok se on snaso mi zavrsili.... onda smo ga naravno okupali jer stalno trpa rukice u usta pa smo morali hitno...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Otisak rukice i nogice :
24.3.2010 11:29:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

evo  nasih  otisaka  rađenih kad  mu  je bilo  7  mjeseci..hiiiii   ee  davno..kako  su mu   maje  ruke i  noge  ..sorryy  slikano  mobitelom  pa  je malo  mutno :

user posted image

user posted image

ovu su mi super! od cega ste napravili?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Otisak rukice i nogice :
24.3.2010 12:15:27   
iv@ncica
glinamol..obicni  bijeli  iz merkatora..oblikovali  u  krugove..malo  deblje..namocili  ruku  i  nogu  ..muz  ga  drzao  i  prtisnuli..ispod  sam  stavila  masni  papir  za  pecenje  da  lakse  skinem  ili  obrezem...onda  smo  susili..1-2  dana ono  polako pa  prefarbali  crnom...pa  srebrenom, zlatom..akrili  ili  tempera  ono  povrsinski  da  izgleda  kao  odljeveno  u  bronci  srebru,,  pa  smo  onda  navukli  platno  na karton  i  silikonom  zaljepili  otiske  i  stavili  u  okvir  koji  smo  imali, i  na  zid,jos  smo  otisnuli  bojama  na  obicni  papri  vise  otisaka...za  radosnice  i  ostalouser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Otisak rukice i nogice :
19.4.2010 17:39:34   
Mostarka*
Pokusala i nije mi uspjelo :-)
Moram kupiti ponovo jer nismo se vise mogli peglati i bacila onaj
Joj kuce iza nas taj dan :-)))))))


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Otisak rukice i nogice :
20.4.2010 0:04:10   
iv@ncica
bona to treba brzinski..cim razvucesss nista od toga....user posted image user posted image
kupi bijeli glinamol..imas veca i manja pakiranja u merkatoru.. oblikuj ih u 2 kruga ili kocke ..onako deblje...mrvicu pokvasi vodom, samo malo.... stavi na masni papri ili onaj za pecenje....pa na tacnu plasticnu ili u al- posudu, , sve pripremis na radnoj ploci u kuhinjiuser posted image , manje nereda poslije,..onda kad ti je pred kupanje mm pridrzi bebu, ti mu pokvasis rukicu i pritisnes je malo jace , pa onda nogicu...cackalicom napisi ime i godinu..i ostavi da se susi..kad se dobro osusi...obojis po zelji i umetnes u okvir ili stavis zakacku pozadi...nije to frka user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Otisak rukice i nogice :
4.5.2010 23:40:15   
Sonja
ja se tek sad sjetila da stavim sliku:)user posted image

user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Otisak rukice i nogice :
4.5.2010 23:58:52   
nikita
Evo nasih otisaka:

user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.5.2010 0:04:09   
frenkoza
user posted image user posted image user posted image user posted image super su otisci.... extra.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Otisak rukice i nogice :
5.5.2010 10:54:39   
salmy
Niki super su! uspjela siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Otisak rukice i nogice :
7.5.2010 2:16:28   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

bona to treba brzinski..cim razvucesss nista od toga....user posted image user posted image
kupi bijeli glinamol..imas veca i manja pakiranja u merkatoru.. oblikuj ih u 2 kruga ili kocke ..onako deblje...mrvicu pokvasi vodom, samo malo.... stavi na masni papri ili onaj za pecenje....pa na tacnu plasticnu ili u al- posudu, , sve pripremis na radnoj ploci u kuhinjiuser posted image , manje nereda poslije,..onda kad ti je pred kupanje mm pridrzi bebu, ti mu pokvasis rukicu i pritisnes je malo jace , pa onda nogicu...cackalicom napisi ime i godinu..i ostavi da se susi..kad se dobro osusi...obojis po zelji i umetnes u okvir ili stavis zakacku pozadi...nije to frka user posted image
Mi smo to sve uradili ali jedva otisnuli rukicu i nogicu(mozda sto je bilo tanje a i tvrdje dok smo razvaljali).Na jednom (ovalnom obliku)su bili otisci obje sakice extra ali kako se pocelo da susi malo sastrane pocelo da se krivi.Ja uzmem malo reko da ispravim i puce po sredini jednog otiska.....kad nisam pocela plakati.tako da moramo ponovo.Ali ovog puta cu slijediti tvoj savjet da bude malo deblje i ne puno obradjivati glinomol vec odmah dok je mekan.pa vidjecemo sta ce biti.......a ja se jos pitam kako drugima uspjeva otisnuti sakicu ili stopalo,jer stisnemo gotov svom snagom rukicu i kad podignemo ono otiska nigdje..


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *