|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
11.6.2012 15:19:51   
mala87
kod mene sve naopako pa i ovo.......ja sam mm pitala da li sam trudna a ne on meneuser posted image user posted image user posted image user posted image .........

nakon 3,5 god nezasticenih odnosa, raznih cajeva, trava, vadjenja nalaza, bacanje negativnih testicauser posted image ......2 mjesec prije nego sto cu da ostanem trudna odlucim da obnovim nalaze i pristanem na prijedlog dr da radim inseminaciju, tako polako pocela sa nalazima prolaktin mi malo opao hB nije bilo nikakve upale kod gospodje sto je bila prava rijetkost da nema..............

25.9 suprug se vrati s puta i konacno dobio slobodan dan, naravno iskoristili smo ga i izasli  na kafu sa prijateljima i usput proslavili datum kad smo se poceli zabavljati.......vratili se kuci ja kontam jos nisam dobilauser posted image odem u wc uradim testic - ko kucauser posted image user posted image ......nista kontam opet se nesto s...alo, tako sam sacekala jos 2 dana i reko uradi cu opet test i idem doktoru da vidim sta se desava.......

27.9  ustala sigurna da nisam tudna, uradim test i udjem u tus kabinu da se istusiram.......izadjem uzmem onaj testic gledam i vidim dvije crticeuser posted image user posted image user posted image uletim kao luda u sobu budim mm i pitam ga " vidis li ti drugu crt" on lagano odgovara "ne vidim".........u tom trenutku ja vristim  " pa otvori oci pa cces vidjeti".........otvara oci i kaze " vidim"............tako izbezumljeni krecemo, on na posao ja u mjesto kod doktora  pravac importane centar da radim betu, ali sva sam usporena otvaram polako vrta, polako hodam kao da nosim vrecu od 100 kg user posted image user posted image ....... ali naravno nakon toliko vremena ja i dalje ne vjerujem da sam trudna, iskreno ocekujem rezultate i tjesim sam sebe kako ne treba sa se sekiram i nerviram kad kaze da nisam trudna........tih 20 min mi je trejala kao vjecnost, dosla sam gore i kaze sestrica cestitam trudni ste user posted image user posted image user posted image user posted image ........

izlazim nista ne vidim samo hodam, uzimam tel zovem mm i govorim mu 256,4 user posted image naravno tesko je vjerovati ali eto zahvali smo se Bogu.......toliko sam bila pukla da sam prosla svoje auto user posted image user posted image kad sam pogledal ja pricajuci na tel prosla i muzej a ne svoje auto i ko debil vracj se nazad..........

evo nase princezice spava a ja mogu samo da je gledam i zahvaljujem se Allahu dz. s. sto mi je podario zivu i zdravu..........


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
13.7.2012 1:02:13   
Dalia_88
Ja kupila test 5 dana prije ocekivane user posted image
Bila kod svekrve a muz kod kuce nase. Sveki otisla da prilegne a ja u WC nisam mogla cekat da dodjem kuci. Uradim test i ono ostavim ga kao i svaki put ocekujem NISTA. Slucajno pogledam kad jedva se vidi druga crta. Ja se pogledam u ogledalo da vidim svoju facu (uhh koje cudo na licu). Sveki lezi u sobi a ja vristim u kupatilu sa rukom na ustima da ne cuje. Pobjegnem kuci sto prije da kazem muz pa zamalo ne reko taxisti koji me cudno gledao sto se smijem kao blesava sama sebi. U kucu sam uletila kao tornado sa rukama iza ledja govoreci muzu da izabere koju ce ruku ( ma dijete mi nije bilo ravno). On jadan uze test ni sanjao nije sta mi je a ja vrstim POSTACES TATAAAAAA i skacem po njemu, placem, ma ni sama ne znam sta se desavalo uglavno presretni smo bili odma svima razglasili user posted image

I ja sam planirala kupiti neke cipelice pa napraviti kao poklon ali od tolikog uzbudjenja jedva sam do kuce dosla user posted image

Evo sad smo u 13. sedmici user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
13.7.2012 12:38:13   
AMELIC
Četiri duge godine pokušavanja,suza,razočarenja,straha i nadanja...dvije trudnoće, jedna završava spontanim a druga nakon preležanih 9 mj.,puno problema i straha, donosi najljepši poklon i najljepšu titulu:MAMAuser posted image

Prva trudnoća nakon treće ture klomifena dobivam jake bolove, nesnosne,mengu trebam dobiti tek sutra...hitno idem dr.,mislim koji me sad problem snašao...legnem na sto i dr. veli hiperstimulacija,uvećani jajnici i zato su bolovi...al kao meni je ovdje još nešto sumnjivo,da mi uradimo betu,vi idite kući a ja ću vas zvati za sat vremena! Ja i muž sjedimo u sobi u polumraku,meni u želucu ko kamen se steglo,telefon zvoni,ja ko bez duše se javljam i dr. kaže beta 386 čini mi se...ja se smijem ne mogu da progovorim,a on me vrti u krug po sobi...oboje plačemo i smijemo se u isto vrijeme! Nažalost trudnoća završava u 10-toj nedelji spontanim i kiretažomuser posted image user posted image user posted image

Prošlo je već 14 mj od predhodne trudnoće,more nalaza,pretraga,pregleda, al od trudnoće ništa. opet idemo na stimulaciju i taj mjesec idemo na more...uopšte se ne nadam trudnoći pa noć prije povratka idemo u susjedno mjesto pješice udaljeno 6 km i vraćamo se nazad...ja navečer opet dobivam jake bolove,uopšte ne spavam cijelu noć...jedva čekam kući...odmah u 22h odlazimo u bolnicu jer su bolovi nesnosni...u podsvijesti sumnjam na trudnoću,isti simptomi kao kod predhodne, a i kasni mi četiri dana(mada su mi menstruacije neredovne)...rade mi odmah betu...mi čekamo u hodniku bolnice duga 2 h...konačno beta je 1480 trudna sam!!!
Držimo se za ruke i šutimo...nisam se smjela radovati jer na pregledu prije nego je beta bila gotova dr.mi kaže da je vjerovatno vanmaterična jer ne vidi ama baš ništauser posted image
Tek sam sutradan odahnula kad mi je moja dr. potvrdila regularnu trudnoću dok me moj mužić držao za ruku i plakao zajedno samnom...ovaj put su bile radosniceuser posted image




_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 103
   [Obrisana poruka]
13.7.2012 13:12:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu AMELIC)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
13.7.2012 14:00:10   
Dz3ni
Tek se mi uzeli i uselili, te nam došli gosti povodom useljenja. Meni kasni već dobrih desetak dana, ali kontam od stresa zbog te frke jer mi se i prije dešavalo da mi kasni zbog stresa. To jutro mi mm kupi test u apoteci kad je išao do prodavnice, a meni smiješno, još se ubjeđujem s njim da nisam trudna nema teorije. Ipak uzmem test i stavim u neseser u kupatilo kao uradit ću poslije. Dosta kasnije, kad su naši već uveliko došli odem ja ko zna koji put da piškim (već mi se dešavalo da piškim po 20x dnevno, a glupača nisam kontala) i hajd reko usput da uradim taj test, kad tamo imam šta vidjeti user posted image Možete zamisliti mog šoka, automatski mi noge postale gumene... ma zadržala se ja pravo u wc-u dok sam se dozvala dovoljno da izađem pred goste.

Skontao mm šta sam radila u wcu...kad niko nije gledao prema nama, napravio onaj upitni pokret glavom, ko veli "šta kaže test". Ja mu samo potvrdno klimnula glavom i tako je bez riječi saznao pred pet ljudi koji nisu imali predstavu šta se sve izdešavalo njima pred očima. Oni su saznali mnogo, mnogo kasnije...user posted image

Nisam radila više puta test iako je mm insistirao kad su nam gosti otišli, sad on nije bio siguran...a ja sam jednostavno znala da test ne laže, a to je kroz par dana potvrdio i moj ginekolog.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
13.7.2012 15:02:08   
mayra
Ja sam odkako smo se vratili s medenog mjeseca pocela kupovati testove hahaha.
Uzeli smo se u novembru, a u martu sam saznala da sam trudna. Uradila test na poslu, pozitivan, kad sam krenula kuci, kupim jos 1 da se uvjerim, uradim kod kuce, i on pozitivan.
Posto je muz dolazio s posla sat vremena poslije mene, ja sam umjesto rucka, na tanjir mu servirala 2 pozitivna testa. On inace nije neki teatralan lik, al sam ga tad vidjela prvi put da place i mazi me po stomaku, al njezno ko da ce mu nesto biti.
Mi cesto opisujemo taj momenat kao da smo bili u nekom balonu i lebdimoooo user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
13.7.2012 15:43:54   
Alma_27
ja sam se vracala s posla i kupila test u apoteci. kasnilo jedan dan. mi radili an bebi mjesec-dva. nekako sam znala... pokazala mi se crtica. hej, srece! Klanjala sam i zahvaljivala se Bogu i nazvala muza na posao.
ja njemu ogovrim da je test na trudnocu pozitivan a on meni: a sta to znaci? user posted image user posted image user posted image Kad sam mu objasnila, zvucao je kao da ce svima u firmi odmah saopstiti pa sam mu rekla da se malo suzdrzi. Odmah sam nazvala i drugaricu koja se nacrtala kod mene pa smo malo istrazivale na netu. ono tipa: Wow pa ja sam vec peta sedmica i sva vazna user posted image



Drugi put je bilo valentinovo i ja uzmem test i pokaze se slabasna linijica. prve ste saznale vi sa RR user posted image On dolazi s posla sa ruzom a ja njemu tako da sam trudna a on ce meni onako zbunjen: pa ja sam planirao to tek poslije godisnjeg user posted image

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
13.7.2012 16:43:14   
Dz3ni
ja njemu ogovrim da je test na trudnocu pozitivan a on meni: a sta to znaci?


user posted image user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.8.2012 0:40:55   
aidicaa
Nakon cetiri duge godine cekanja, nadanja, plakanja skoro svaki mesec zbog dolaska vestice, cak i dve neuspele VTO ugeldam i ja user posted image 25 maja 2012. Menstruacija mi je kasnila nedelju dana, inace nije imala obicaj da kasni ali ja iskreno nisam imala vremena da uradim test taj mesec. Ustajala u 04h svako jutro, putovala do posla nekih sat vremena vozom, vracala se kuci kasno i onda odlucim da kupim test u povratku kuci. Uradim test oko 17:40h kad ono dve crtice....Ja se izgubila skroz, nisam znala sta muzu da kazem, samo sam ga pozvala u kupatilo, pocela da placem i saopstila mu "srce mi smo izgleda trudni"....
Sad sam u 16 nedelji user posted image , a nasu bebicu ocekujemo u Januaru iduce godine insAllah user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.8.2012 1:12:52   
mykica
Krenula sam čitati vaše priče i svaka je na svoj način predivna. Nasmijale ste me a i rasplakale. Znala sam da ću plakati kad sam vidjela naslov teme, a valjda nisam odavno, pa da malo nadoknadim user posted image Mi još uvijek čekamo taj trenutak, a ja sam ga u svojoj glavi "odigrala" več milion puta. Da vam Bog čuva vaše prinčeve i princeze, a nama trudilicama uskoro ispuni našu najveću želju!

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
17.8.2012 23:24:07   
Ena85
Evo drage moje da vam ispricam svoju pricu..
Spremala sam poklon za njegov rodjendan., kupima ja njemu opremu za ribu. I Kupila jedan stap za pecanje.. To je bilo spakovano u ostavi.. Dva dana poslje njegov rodjendan, a meni kasni., Uradim test dok je on na poslu kad ono user posted image nisam znala sta cu od srece., I kako sad da mu kazem. Raspakujem ja onaj stam, vjeruj te mi nije bilo lako.. Nekako sam ja to skontala i stavila siluk, i razapela to od kuhinje do dnevnog, a zavezala test.. On kad je doso kuci ja sam mu rekla da imam iznenadjene za njega i da ode u dnevni.. Kad je vido stap bas mu je bilo drago. Ali ne konta on da treba vuci siluk. I poceo on da vuce i kad je stigo test na vidilo on je bacio stap i potrco da vidi sta je.. a ja ono "ja trudna" nekim tihim glasom. On je vrisnuo od srece. i reko da bolji poklon za rodjendan nije mogo dobiti. user posted image

Nazalost trudnoca je se zavrsila sponatim user posted image user posted image Ali bice bolje aBd.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
18.8.2012 2:03:16   
Dalia_88
Ena zao mi je user posted image
A bas mi se svidjelo kako si to uradila user posted image

Ja inace nestrpljiva nisam mogla od srece nista uradit, jedva docekala da dodjem kuci, dobro je da se nisam polomila gdje na putu kuci user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu Ena85)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.10.2012 12:46:38   
cicy
ja sam napravila zestoku scenu oko toga..uradila sam test a mm nije imao pojma kud sam otisla i zasto sam uzela auto i ostao onako ljut kod kuce ,kasnije mi je rekao da je pripremio govor ali kad je cuo vijest nije mu bilo na kraj pameti da se ljuti..mene je drugarica nagovorila da kupim test,kaze izgledas mi trudno.kazem joj ja ali bolan jos mi ne kasni,samo sam se udala,kud cu ranije ostati trudna,kaze ona meni uradit ti test.i odem ja kuci,uzmem auto,nazovem drugu drugaricu reko adje samnom i parkiram iza neke skole i popiskim se,kad ono pozitivan.pocela sam vristati i plakati i nazovem muza reko ajd izadji ispred kuce eto me da ti kazem nesto(nisam htijela da svekar i svekrva cuju odmah)a koliko sam plakala on mislio da sam udarila autom nekog,poceo da panicari i njegovi se uznervozili,ali kad sam dosla i rekla mu u autu onako uplakana sve se smirilo..eto :))

_____________________________

Postuj onog ko zna i zna da zna,kloni se onog ko ne zna a misli da zna i budi blag prema onom ko ne zna i svjestan je toga..

(odgovor članu Dalia_88)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.10.2012 13:36:49   
veeseelaa
ja sam baš traljava
drugi put mislah da muža iznenadim, i osta mi kutija od testa na mašini za vešuser posted image
ne da se us*anom do potoka

kasnila mjesečnica, ja svratila s posla kući, uradila test, on pokazao +, ja plakala i smijala se u istom trenu, ko manita i po mom sve sklonila.... odem s prijateljicom da igramo tenisa kad mm zove, veli šta je bilo? vidim test? i ja ne madoh kud, pa sama bi sebi tresnula šamaruser posted image
helem džaba svi moji planovi da napravim iznenadjenje user posted image

da sve se to desilo 11.06


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu cicy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.10.2012 13:55:03   
Lalopa
Posto sam inace cvaka, ja sam prvo kontala sta cu 2-3 dana, i onda sam napravila rucak, sve standardno ali sam kupila set mali tanjir, kasika, noz i postavila tanjire..I da, nasla malu salaveticu u tonu da ide sa nasim :D Kad je vidio, prvo je stao, ocito pomislio da nisam dobro, al kad je shvatio eh, to je bilo to user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.10.2012 14:05:24   
Volim Te!
Ja sam u podne uradila test muz je stigao kuci oko 18h i ja ga cekam na vrata,pruzam ruke i kazem dodji pomiluj bebicu user posted image on je odmah skonto uzeo me u narucje i reko jesil stvarno trudna user posted image prvi put sam mu videla poseban sjaj u ocima i kad je krenuo porod user posted image uplanirala sam da nacrtam mene,njega i bebu izmedju nas i pozitivan test na sto ali sam ja bila kuci pa mi bilo bezveze.Navece kad se sve smirilo kaze on meni,bebo ja mislio ti poludela user posted image user posted image to je mislio jer sam samo o bebi pricala i razmisljala user posted image
Izvinite sto ima kreski u pisanju,dojim taj tadasnji pozitivni test user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Lalopa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2012 11:11:44   
prskalica
to jutro uradim ja test iuser posted image kao kuca.posto mm nije bio tu trebalo je da mu rezultate saopstim putem skype-a.i nazove on mene a ja mrtva hladna kazem negativan nema nista.on sav sheban kaze hajde dobro bive drugi put.u istom trennutku ja mu saljem slicicu mog stomaka gdje je crnim kreonom nacrtano srce a u srci pise ti +ja = beba.bio je presrecan

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
22.11.2015 19:19:38   
Meriam
Drage moje trudnice mm i ja radimo na bebi vec 4 mjeseca ali nije islo bas lahko s obzirom da mm radi na terenu pa ga nema kuci po 7 dana. I trenutno je na putu, sutra dolazi. I kad god se cujemo pricamo o tome kako cemo se posvetiti ovaj mjesec maksimalno samo user posted image . Medjutim ja sam ostala trudna u toku ovog mjeseca i odmah sam to znala al testovi svi negativni cak sam bila i kod ginekologa al nista se nije vidjelo. I otisao mm na teren, izbjegao user posted image koja nije ni dosla user posted image . I evo sad ja pravim plan kako da mu saopstim uradila test prvi dan kasnjenja i bio je pozitivan to je bilo prije 3 dana. Sutra kupujem papice i jos jedan test i pakujem sve fino u poklon vrecicu i vodim ga na veceru user posted image jedva cekam da mu vidim izraz lica. PS nisam mogla da mu kazem preko telefona jer jednostavno sve vazne stvari propusti zbog posla ovo sam trpila i drzala u sebi tako tesko da sam gotov pukla sto nikome ne mogu rec. Sorry zbog dugog posta

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
22.11.2015 20:49:51   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Meriam

Drage moje trudnice mm i ja radimo na bebi vec 4 mjeseca ali nije islo bas lahko s obzirom da mm radi na terenu pa ga nema kuci po 7 dana. I trenutno je na putu, sutra dolazi. I kad god se cujemo pricamo o tome kako cemo se posvetiti ovaj mjesec maksimalno samo user posted image . Medjutim ja sam ostala trudna u toku ovog mjeseca i odmah sam to znala al testovi svi negativni cak sam bila i kod ginekologa al nista se nije vidjelo. I otisao mm na teren, izbjegao user posted image koja nije ni dosla user posted image . I evo sad ja pravim plan kako da mu saopstim uradila test prvi dan kasnjenja i bio je pozitivan to je bilo prije 3 dana. Sutra kupujem papice i jos jedan test i pakujem sve fino u poklon vrecicu i vodim ga na veceru user posted image jedva cekam da mu vidim izraz lica. PS nisam mogla da mu kazem preko telefona jer jednostavno sve vazne stvari propusti zbog posla ovo sam trpila i drzala u sebi tako tesko da sam gotov pukla sto nikome ne mogu rec. Sorry zbog dugog posta

Baš slatko user posted image čestitam i sretno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Meriam)
Neposredna veza do poruke: 119
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *