|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako zamisljate svoju bebu?
28.5.2008 23:12:05   
Anoniman
Drage moje buduce mame, naravno da svaka od nas vec zna da ce njeno malo biti ama bas najljepse, zapitala sam se kako li ostale zene zamisljaju kako ce njihova beba da izgleda kad se rodi.. Da li na osnovu ultrazvucnih snimaka mozete zamisliti lik, sta biste voljele da naslijedi od vas i vaseg dragog a sta ne?
Ja bih, naprimjer, voljela da moja mala ima bar malo kose kad se rodi, da bude valovita kao i kad mene, da ne bude puno modra:), da ima smijalice kao muz, a vec se na ultrazvuku vidi da ima njegove ostre vilice, duga je na nas dvoje i tako...i jos puno puno zelja i sitnica, ali naravno najvaznija da bog da da bude zdrava i ziva i da sve bude uredu..
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 7:57:11   
lejlaze
simpaticna tema.
ja bih voljela da moj djecacic ima oci kao kod tate, jer tata ima pravo duge trepavice user posted image  na mene da budu smijalice. i bilo bi simpaticno da mu kosica bude kovrdzava, jer je moja bila kad sam bila mala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 8:10:45   
sanelicaaa
Supericka tema! I ja sebe uhvatim cesto u razmisljanju "Kako li ce izgledati ovaj nas mali pisonja???" Prvenstveno,nek se on nama rodi ziv i zdrav ;)
Ostalo...neka bude mjesavina muza i mene i bit ce super user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 9:22:25   
_maja_
hehe slatka tema... ja sam uvijek rekla da bi htijela da imam tatine trepavice ali da ima moju boju zelenih očiju a crnu kosu na nas oba... ali... neka on nama bude zdrav a ostalo će sve biti okej... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 10:03:36   
bubamara80
Samo da je zdrava, pa šta Bog da.
Još ne znamo šta je, ali u priči prije nego što je bilo išta u planu, bila je to mala djevojčica sa čičkavom smeđom kosom i velikim tatinim zelenim okama, a mojim nosom i usnama user posted image  Čiju bi pamet trebala imati tu je uvijek prepirkauser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu _maja_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 10:38:28   
nely
user posted image user posted image Bas fina tema...mi smo ,se poceli pitati to od naseg zadnjeg ultrazvuka,jer smo vidjeli lice,ili sam ja barem vidjelauser posted image i odmah pocela zamisljati...mali buco,obrazi okrugli,krupne okice koje mama ima,hmm boju nisam vidjela,al naravno zelena user posted image itd.pa mi kaze muz ok je to sve al gdje je njegov dio....samo navijas za sebe...ma neka nam bude ziv i zdrav,nije bitno na koga lici...

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 11:21:49   
SEKULARKA
e ovo je najsladja tema do sad,moja curica se treba roditi 1. juna ako Bog da i molim Boga da sve bude uredu da bude ziva zdrava i normalna,a naravno i ja imam zelju da ima crnu kosu na babka cickavu na mene a oci zelene na nas obadvoje jer su nam oci izrazito zelene eto a tema je superuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 11:22:08   
ame_la
Tema je superrrrrrrrrruser posted image

ja stalno razmišljam o bebici
kao li će izgledati
zamišljam je kao malu bebicu
sa malim prstičima
i nogicama
glavicom
jedva čekam da je vidim
voljela bih da joj oći budu zelene
kao i kod mene i kod puža
da ima taman ten
opet kao nas oboje
a svijetlu kosu kao puž


kad god pogledam one male stvarčice koje sam kupila
nekako mi dođe da zaplačem
a ponekad i pustim suzu
al od dragosti
neki čudan osječaj

još malo do poroda
a ja još uvijek nemogu da vjerujem da ću imati svoj bebiuser posted image maju sjatku

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 11:24:43   
M kao Mama
Svaka pohvala za ovu temu, iako sam se porodila prije skoro 16 mjeseci, i dan danas se sječam kako sam sebe hvatala u takvim situacijama da razmišljam kako će moja Maša izgledati. Naime, čim sam saznala da nosim curicu dala sam joj ime Maša i tako zamišljala sam je da je plava i stvarno rodila se sa plavom kosicom, jest da su to bile tri dalek, ali, opet voljela sam da ima moje oči plave i zaista ima plave oči,

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 11:59:53   
mirnac
Ja sam 16 sedmica trudna, rodicu blizance, jedan je 'navodno' decko, a drugo se sakrilo. Ja želim da bude curica, ali imam osjecaj da je djecak. MM samo kaze da su zivi i zdravi, uopste nece da se izjasni o svojim zeljama.
Tako da vam ja imam puno varijanti za razmisljanje user posted image

Po slikama bih rekla da smo najmanje do sedme godine smo oboje bili plavi i bucmasti, pa sam zamisljala da ce i nasa beba biti takva, dok nisam saznala da su dvije. Sad ne mogu ocekivati da ce biti krupni/e, bar ne odmah.
Zamisljam dva 'zuta' djecaka, jedan ima moje smedje oci, drugi tatine zelene, jako su vedri, dinamicni i glasni.

tema je super, mislila sam da mnoge mame izbjegavaju ovu temu, samo nek' su zivi i zdravi, a drago mi je vidjeti da razmisljamo o istim stvarima

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 12:01:02   
Anoniman
ja svaki dan o tome kontam.... kako li ce moje mladunce izgledati user posted image
mislim da ce biti plava ko i ja aBd i imati moje okice i zvaljava usta user posted image user posted image (toliko sam skontala na UZV-u) user posted image
a babin je nosic jer smo vidjeli iz profila user posted image
eh samo da jos aBd bude tamnog tena na babu, eh bice prava ljepotica user posted image
al ko i sve vi kazem opet nek je samo zivo i zdravo i normalno user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 12:01:16   
nikka
To je zaista čudnovato,ja sam rodila prije 18mjeseci,ali sam i prije trudnoće kad sam prvi put osjetila želju za djetetom,zamišljala malog plavog dječačića koji ima dužu kosicu onako skoro do ramena i plave oči,nikad mi nije palo napamet kako bi izgledala curica zaista,i danas ga imam pored sebe.
To je nešto u nama majkama,neprocjenjiva ljubav prema djetetu ili predosjećaj,neznam ali je predivan osjećaj kad zamišljaš svoje dijete i ono bude upravo takvo.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 12:42:30   
ame_la
IZVORNA PORUKA: nikka

zamišljala malog plavog dječačića koji ima dužu kosicu onako skoro do ramena i plave oči,nikad mi nije palo napamet kako bi izgledala curica zaista,i danas ga imam pored sebe.
To je nešto u nama majkama,neprocjenjiva ljubav prema djetetu ili predosjećaj,neznam ali je predivan osjećaj kad zamišljaš svoje dijete i ono bude upravo takvo.


već par forumašica
koje su već rodile
onako kako su zamišljale dječicu takva su im se i rodila

to je baš čudno i slatkouser posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 15:34:57   
Anoniman
eh hvala vama za pohvale za temu, ja sam izgleda samo progovorila o onom o cemu sve razmisljamo..i zanimljivi su mi ovi komentari, jer i moja mama kaze da sve sto je zamisljala za svako od svoje troje djece da joj se ispunilo, dakle mastajte i zamisljajte, ima da to bude prava vojska ljepotica i ljepotana.. Samo ja se nekada zamislim, pa samu sebe zakocim, jer pokusavam si dokazati da to nece bas odmah biti tako i da cemo obje biti malo natecene i izmucene, ali isto tako znam da majka ne gleda ocima, vec srcem i da cu valjda odmah sve moci vidjeti u najljepsem svjetlu..ljubim vas sve

(odgovor članu ame_la)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
29.5.2008 21:34:12   
sanja.sa
ja sam se uvijek zezala da bih voljela da znam kako bih izgledala kao muskouser posted image
evo sada je djecak u mojoj trbi, pa cemo vidjeti da li ce liciti na meneuser posted image
iskreno voljela bih da bude kombinacija mene i mog dragog, da imam moje oci i kosu, njegova usta i da je na njega gradjen...
ipak, najvaznije je da bude zdravo, pa neka lici na koga hoceuser posted image

p.s. dvije moje drugarice su rodile curice koje su nevjerovatne kopije svojih ocevauser posted image , mislim da nisu tako mastale dok su bile trudneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
1.6.2008 8:54:57   
BUBI*
Ja bi voljela da naša curica ima moje plave oči i moj nos, a njegove duge tamne trepavice i taman ten...on ima i kvalitetniju kosu od mene pa bi i to bilo lijepo...joooj jedva čekam da je vidim

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
2.6.2008 0:23:04   
eni_24
Sudeci po tome da je bio jako nemiran dok je u stomaku bio vec sam ga zamisljala kao veliko drekavce, nemirce koje nikada nam dati spavati nece , bebicu nisam zamisljala jer sam na ultrazvuku vidjela da je na oca i takav je i sada al sam sebe zamislala sa velikim podocnjacima od silno ne spavanja(jako je bio zivahan u stomaku) al sam se debelo prevarila , mali je pravi spavanko , miran , bitno mu samo da je sit, cist, suh i mirna sam, hvala bogu ni grcica nema a ni mi podocnjaka user posted image

(odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
4.7.2008 12:08:39   
Nina_sa
Hm ... kako smo ja i mm crni, ja svog bebača zamišljam nekako buhtlastog, sa crnom loknastom kosom, tamnim okruglim očima i pućastim usnama ... uzdam se da će biti lijep na oca a uporan i borac na mamu :)
Dio toga mi je 3D UZV već potvrdio ... tačno se vide neke konture lica u kojima sam prepoznala (ili ja možda fantaziram) dio moje imaginacije :)
Ali ... zlatna je ona koja kaže "nek` je živo i zdravo" ....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
4.7.2008 15:17:41   
pitalica
Heheheh svaka pohvala za temuuser posted image user posted image user posted image iako sam tek u 15 sedmici i još mi dr nije rekao šta nosim,ja nekako imam predosjećaj da će aBd biti curica,a zamišljam je sa tatinim modrim očima i mojim dugim crnim trepavicama,svu dugu lijepu i nekako posebnu...kao i svaka mama kažem "Ma samo da mi bude živo i zdravo "...Uh sva sam se naježila...

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
4.7.2008 15:21:50   
senka27
Ostalo...neka bude mjesavina muza i mene i bit ce super


bas ovako bih voljela user posted image   u tom izdanju nekako i zamisljam

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu pitalica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
4.7.2008 15:33:11   
Mrva
Bas sam neki dan čaršijom šetala i vidjela prekrasnu djevojčicu koju tata vodi, i imala je na sebi preslatku majicu na kojoj je pisalo 'Lijepa na mamu, a pametna...na mamu' user posted image

A što se tiče moje percepcije naše bebice, mislim da nema mnogo mjesta kombinatorici, crn, tamne krupne okice, sa lijepim i pravilnim crtama lica, prilično visok i jasno vrlo bistar!
Ali, uistinu ono najvažnije, samo da se rodi i bude živ i zdrav, aBd, ostalo je sve mnogo manje važno.

Jedva čekam...aBd...


_____________________________

Lovely

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
4.7.2008 18:13:25   
Amelaa RR
Da je zivo i zdravo....InsAllah"!

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
15.7.2008 12:32:00   
majahodzic
Zamisljam kombinaciju sebe i muza.Njegove krupne plave oci,kosa valovita,mali nosic.Ma joj znam da sce bit najslada curica na svijetu.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
24.9.2008 12:49:03   
Anoniman
Hvala Bogu moja djevojčica se rodi živa i zdrava i slatka! Imala je kosu, muževe vilice, oči još nedefinisane, ali definitivno da sam smišljala ne bih je mogla zamisliti ovako pepu. Ali teško je bilo šta zamišljati dok se ne desi! To je nekako skroz novo biće koje je samo svoje, jedinstveno i unikatno i liči najviše na sebe!

(odgovor članu majahodzic)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako zamisljate svoju bebu?
24.11.2008 9:38:23   
valika
sve vise i vise razmisljam o tome...da se mene pita ja bi curicu..jos uvijek neznamo sta ce biti mom muzu je svejedno..ma i meni je isto svejedno glavno da je zivo i zdravo....voljela bi da ima tatine plave oči...maminu plavu kosu.. i mamin mali nosic...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Spavanje
marijica

Da li vaša beba spava sa vama u krevetu

Da (52%)

Samo ponekad (18%)

Ne,spava samo u svom krevecu (30%)


Broj svih glasova: 172

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *