|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako se riješiti boli od sjedenja???
30.5.2008 16:00:37   
ame_la
neznam da li sam dala pravi naslov user posted image
al ljudi moji ja imam veliki problem
da oprostite nemogu da sjedim na guzici
imam strašne bolove
pojave se kada duže sjedim
na poslu sam 8 h dnevno i većinu vremena provodim sjedeći

zna li iko šta mi se dešava

jesam se puno udebljala pa možda je to problem
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako se riješiti boli od sjedenja???
30.5.2008 16:18:58   
nely
Evo da ti pokusam odgovoriti...neznam u kojoj si sedmici ali taj se problem javlja i meni,mada je meni sat otkucao za porod,presla sam terminuser posted image ,pa se jedva namjestim da sjedimuser posted image izbjegavam druzenje jer se moram sva ispecitiuser posted image pa me nekad stramota...posto ti jos radis preporucujem ti da sebi podbacis neki udoban jastucic,i koristi svaku priliku da se krecesuser posted image nije dobro bas previse sjediti,ali sta je tu je..pozzz

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako se riješiti boli od sjedenja???
30.5.2008 16:23:29   
ame_la
 
ja sam 32 sedmica
od nedavno mi se počeo javljati bol
možda to znači da ću se uskoro poroditiuser posted image user posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako se riješiti boli od sjedenja???
30.5.2008 16:34:01   
nely
nebi da te strasim ali nije nista iskljuceno....najbolje da popricas sa doktorom koji vodi trudnocu.meni se to desava od nedavno,ali zato sto se beba spustila skroz pa vrsi pritisak.nebrini se puno,mozda je ipak zbog tih 8 sati sjedenja,ali se raspitaj....sretnouser posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako se riješiti boli od sjedenja???
30.5.2008 16:39:18   
ame_la
hvalauser posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako se riješiti boli od sjedenja???
30.5.2008 21:23:17   
rozi
Ja sam u 35/36 sedmici i ta bol mi se pocela javljati prije  3-4 dana. Otisla sam doktorici i rekla mi je da se bebica malo spustila, pa vjerovatno pritisce nesto. Nije lose da pitas doktora, mozda je vrijeme za bolovanje.

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *