|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
28.9.2010 21:35:02   
Hanady RR
a šejla drag jesi upratila kad su očajne kućanice al nova sezona...ja malomalo gabi sa dvije curice debele skakuće...al nikako da pofatam konceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
28.9.2010 21:38:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a šejla drag jesi upratila kad su očajne kućanice al nova sezona...ja malomalo gabi sa dvije curice debele skakuće...al nikako da pofatam konceuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj ja bih voljela da fino nastave na novoj tv gdje su stali pa da budem u toku... odgledala sam sve epizode na novoj


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
28.9.2010 21:41:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a šejla drag jesi upratila kad su očajne kućanice al nova sezona...ja malomalo gabi sa dvije curice debele skakuće...al nikako da pofatam konceuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj ja bih voljela da fino nastave na novoj tv gdje su stali pa da budem u toku... odgledala sam sve epizode na novoj


i ja...
a sad sam ioh napamet naučila na fox life...user posted image user posted image user posted image
a fakat nova sezona je super...nema šta nema...al kad uhvatim i odgledam...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.9.2010 12:44:50   
shejla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a šejla drag jesi upratila kad su očajne kućanice al nova sezona...ja malomalo gabi sa dvije curice debele skakuće...al nikako da pofatam konceuser posted image user posted image user posted image user posted image

joj ja bih voljela da fino nastave na novoj tv gdje su stali pa da budem u toku... odgledala sam sve epizode na novoj


i ja...
a sad sam ioh napamet naučila na fox life...user posted image user posted image user posted image
a fakat nova sezona je super...nema šta nema...al kad uhvatim i odgledam...user posted image



Upratila sam da su ponedjeljkom user posted image  Ja gledam House (po 100-ti put, hehe) u 21,10, pa onda u 22 Uvod u anatomiju. Pa sam neki dan okrenula malo prije House-a i vidim kucanice...Mislim da su nove (koliko mogu biti nove na fox-u user posted image ) jer ja to nesto nisam bas pratila...ali ova mi je bila skroz nepoznata epizoda: ona nova komsinica sto kuha sa Bree, priznala svoju tajnu bivsem muzu i Bree user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.9.2010 12:46:36   
Hanady RR
e šejla ta je bila milion puta...i ja sma tu prija dr. genijalca uhvatila....
on je meni king...
ja njega i na HTV  gledam i na fox life...nikad mi dostauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.9.2010 12:48:08   
taurus
na kojem Fox-u vi to gledate
ja ga nemamuser posted image user posted image user posted image
kod mene je kablovska-bh cabel net

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.9.2010 12:49:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

na kojem Fox-u vi to gledate
ja ga nemamuser posted image user posted image user posted image
kod mene je kablovska-bh cabel net

meni elob digitalnauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
29.9.2010 12:58:53   
shejla
i meni je elob digitalna user posted image
Ja sam House pregledala i sljedecu sezonu - mislim, sestu...skinula sa neta user posted image  
A ovu Kucanice, ja nisam nikad prije gledala user posted image  ...

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.10.2010 21:17:10   
Mirkica
meni ova Seherzada ide na zivce ne malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.10.2010 21:18:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni ova Seherzada ide na zivce ne malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e vala Mirkice i meni...
kako je neku noć upucaše fol na ulici ja više gledala nisma...
majkemi su bezobrazni...upucaše ženu oni nama ni da prikažu jel pala gdje je upucaše...srce mi stalo...
bezveze se sikiram...neću...
ja odustala od šeherzadeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
2.10.2010 21:20:34   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni ova Seherzada ide na zivce ne malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e vala Mirkice i meni...
kako je neku noć upucaše fol na ulici ja više gledala nisma...
majkemi su bezobrazni...upucaše ženu oni nama ni da prikažu jel pala gdje je upucaše...srce mi stalo...
bezveze se sikiram...neću...
ja odustala od šeherzadeuser posted image


ma ne serija to jos ide nekako nego Seherzada kao pojava lik u seriji , jedino mi zanimljiv Burhan i njegova porodica ova Sehri ne zna ni sta hoce


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.10.2010 7:19:02   
mala86
IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni ova Seherzada ide na zivce ne malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i meni!vise mi uopce nije toliko napeta,mogu bez problema preskocit koju epizodu,nista mi ne znaci,bas postaju dosadni

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.10.2010 10:45:41   
Mya_81 RR
Skontala sam da je ta Šeherzada neka sapunica, ali nisam upratila na kojem je programu...ne pratim takve serije, ali zato sve krimi serije volim i pratim user posted image

Ali trenutno mi je No.1 ''Braća i sestre'' user posted image


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 3.10.2010 10:46:22 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.10.2010 14:51:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni ova Seherzada ide na zivce ne malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Meni od samog početka...sva mi je neka ukočena,inače ne volim "dobrice" u serijama,hahaha,ja sam uvijek na strani onih zlih,šalim se,ali kad se sjetim španskih sapunica i glavnih junakinja koje sam nekad pratila, Šeherzada mi opet postane draga user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
7.10.2010 23:25:59   
mila81
Imal neko slučajno na CD-u ovu seriju 1001 noć, neko je pričao da je kupio, pa ako ima da mi nareže, a ja bih za uzvrat dala 10. cd-ova, praznih,ovo nije oglas nego molba.

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.10.2010 14:46:46   
milenium
sijeća li se itko one serije'''' OClone''''(Klon) sa žade i lukas,ja sam tu seriju obožavala.i za sve ostale fanoljupce te serije moram reći da je ta serija opet počela ali u novoj produkciji,malo modernija i s ljepšim i poznatijim glumcima,radnja ista,imena u seriji ista...user posted image user posted image user posted image
inače ne pratim serije ali ovu ću se truditi pogledati kad god stignemuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 13.10.2010 14:47:27 >

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.10.2010 14:57:19   
M kao Mama
Pa, Mila ima da se kupi nije skupa, a na auto-pijaci vjerujem da je još i jeftinija, znam da je lely govorila da joj svekrva gleda, da ima CD,

e, a imaš i na youtobe 60 epizoda, hahahaha (ti smi mi otvorila oči, imaš čokoladu od mene, o pojedinostima u četri oka, hahahah)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.10.2010 15:06:03   
marny
IZVORNA PORUKA: milenium

sijeća li se itko one serije'''' OClone''''(Klon) sa žade i lukas,ja sam tu seriju obožavala.i za sve ostale fanoljupce te serije moram reći da je ta serija opet počela ali u novoj produkciji,malo modernija i s ljepšim i poznatijim glumcima,radnja ista,imena u seriji ista...user posted image user posted image user posted image
inače ne pratim serije ali ovu ću se truditi pogledati kad god stignemuser posted image user posted image user posted image user posted image


na kom programu, plizzzzzz

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.10.2010 15:27:08   
milenium
na rtl oko 4 ,jučer sam gledala,tu negdje oko tih doba je bilo.glavni glumci Jade i lukas su isti oni ako si gledala seriju ''''Marina''''user posted image
evo poinje ,prebaci na rtluser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 13.10.2010 15:32:06 >

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.10.2010 21:58:38   
marny
IZVORNA PORUKA: milenium

na rtl oko 4 ,jučer sam gledala,tu negdje oko tih doba je bilo.glavni glumci Jade i lukas su isti oni ako si gledala seriju ''''Marina''''user posted image
evo poinje ,prebaci na rtluser posted image


ej, pogledala kratko, bezze, daleko bolja je ona prva verzija koja je bila Brazilska, ova je čini mi se Meksička, uglavnom, uvijek je bilo da je original bolji od kopije.
Kako se tebi čini, možda sam na brzinu donijela zaključak budući da sam samo bacila pogled....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.10.2010 23:47:26   
milenium
meni je jučer na prvu isto bilo bezze,nekako sam se navikla na onu staru Jade,ali danas mi je bilo zanimljivije već se privikavam,a glavni glumac mi je oduvijek bio user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
14.10.2010 11:25:55   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

meni ova Seherzada ide na zivce ne malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e vala Mirkice i meni...
kako je neku noć upucaše fol na ulici ja više gledala nisma...
majkemi su bezobrazni...upucaše ženu oni nama ni da prikažu jel pala gdje je upucaše...srce mi stalo...
bezveze se sikiram...neću...
ja odustala od šeherzadeuser posted image


ma ne serija to jos ide nekako nego Seherzada kao pojava lik u seriji , jedino mi zanimljiv Burhan i njegova porodica ova Sehri ne zna ni sta hoce



joj Mirkice salzem se s tobom. bas me pocela nervirati, serija je postala bez veze eto samo da se nesto desavauser posted image

a i meni je Burhan drag i Nadida od njih se puno moze dobrog nauciti.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
14.10.2010 12:02:26   
marny
i meni su Burhan i Nadida dragi, ali mi Nadida počela ići na živce, kako se ponaša prema Fusun, znam da Fusun nije oličenje dobrote, al meni je opet žao, živi u kući svekra i svekrva gdje sve mora biti po njihovom, djeca više poštuju djeda i baku nego roditelje, nju, ova nigdje ne radi, po cijele dane u kući, da bar ima muža, muž mlakonja, totalno spizđen, ima ljubavnicu, ova se još jadna razboljela, rodila troje djece, a nema muško???? Hebote dobro je i normalna...
eh, ja više ne gledam Šeherezadu nego Fusun. Fusun trgni se!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.10.2010 12:23:51   
Anoniman
Helppppp, pregledala sam 70 epizoda na youtube i nema 71user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.10.2010 12:30:19   
M kao Mama
Marny još malo pa će se Fusun trgnuti, a kad se trgne niko je ne stiže. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *