|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 11:52:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Elma, je objašnjavala da to nije klasični fondat već nešto drugo, ali ja nisam zapamtila ali jeste anidla, pa možda se ona javi i objasni o čemu je riječ, 




anidla uzela na kasiku i pravac zeni jadna Elma kontala ona nasla neku dlaku ili nestouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 876
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 11:53:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Elma, je objašnjavala da to nije klasični fondat već nešto drugo, ali ja nisam zapamtila ali jeste anidla, pa možda se ona javi i objasni o čemu je riječ, 




anidla uzela na kasiku i pravac zeni jadna Elma kontala ona nasla neku dlaku ili nestouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a ja je poslala po informacije...stal me pitat kod sam expert za elmine torte...i ona nabila na kašiku i ženi pod nos....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 12:03:32   
M kao Mama
Hahaha, ide anidla i nosi na kašičići komad torte i pita ko je ovo pravio, a ja odmah,jesi li našla oljupinu, hahahaha, kaže ona nisam nego me zanima ovo i pokazuje na tu smjesu, hahahaha, baš smo se ismijale, a elma priča na telefon i razgovor traje, a anidla malkice liže onu smjesu i čeka strpljivo na odgovor. 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 14:30:57   
milenium

IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


gummibearuser posted image user posted image user posted image meni je ova najuser posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 19:04:57   
myb@by

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


gummibearuser posted image user posted image user posted image meni je ova najuser posted image

Hvala milenium, ovo je torta moje djevojcice, super je izgledala a bila je i ukusna.Gummy nam je inace najbolji prijatelj i figuricu smo sacuvali za uspomenu user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
24.10.2010 14:32:48   
Niina
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


gummibearuser posted image user posted image user posted image meni je ova najuser posted image

Hvala milenium, ovo je torta moje djevojcice, super je izgledala a bila je i ukusna.Gummy nam je inace najbolji prijatelj i figuricu smo sacuvali za uspomenu user posted image


EEeee, ova nam je torta ekstrica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A evo i ja sam po malo pocela da tragam za nasom "savrsenom rodjendanskom tortom"



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 14:04:44   
salmy
Evo i nase rodjendanske torte!!
bila je ukusna vesela i lijepauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   hvala teta Elmauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 17:29:25   
škorpija

IZVORNA PORUKA: salmy

Evo i nase rodjendanske torte!!
bila je ukusna vesela i lijepauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   hvala teta Elmauser posted image user posted image user posted image user posted image

vauuuuuu prelijepa je, odavno nisam vidjela ljepšu i veseliju torticu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 22:03:53   
anidla
aha, mene ste tracale user posted image samo dok ja skontam prodje voz user posted image

evo i mi na redu, jos malo ce rodjendan, imam bar 10 ideja za tortu a ne mogu da se odlucim al bas nikako...hocu uglavnom da mi boje na torti slijede temu pozivnica i dekoracija za zid koje sam sve sama pravila (crkla sam) i jos nije sve gotovo....

nadam se da ce se moj trud isplatiti sto kruzim i lijepim do neko doba noci user posted image ali sve za moje malo pile....

nadam se da ce mi elmini pomoci da se ralizuje jos nasa draga tortica.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 22:05:48   
Hanady RR
salmy prelijepa je tortica....user posted image user posted image user posted image
andila znači pozivnice praviš ženo pa te nema ja se već zabrinulauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 22:10:22   
anidla
eeee moja hanady,pravim pozivnice, napravila dekoracije za zid, kupujem panoe, ganjam ljepilo po kuci,makaze izugubim, posjecem se skalpelo,, ajmeeeee

al valjda ce vrijedit, jedva cekam da sve kompletiram pa da vam uslikam moje remek djelo :)

al torta mi predstavlja najvecu brigu, ne mogu se odlucit...

jela sam ovu tortu od salmy, brate ukusna je, a o dekoraciji i da ne govorim,jos je ljepsa uzivo nego na slici user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 22:16:35   
Hanady RR
pa šta je ''tema'' rođkasa...tako i doluči torticuuser posted image
elma ima zlatne ruke garantujem, što zamisliš žena stvara...hvala bogu pa je imamo ovako umjetnički nastrojenu za naše silne porhtjeve.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 22:17:34   
Anoniman
anidlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 888
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
25.10.2010 23:00:38   
leona81
nama je kolacara radila tortu za vjencanje a i za 1 rodjendan ce...toliko je ukusnaaaa, vrh:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
26.10.2010 21:05:12   
frenkoza
meni samo nije jasno zasto nijedna ova poslasticarnica na fb-u ispod slike ne napise cijenu torte i za koliko je osoba....

evo sad razgledam nekoliko stranica i more slika, i ljudi pitaju koliko kosta, a nigdje odgovora.... meni se kod elme svidja nekoliko tortica, al sta mogu kad im ne znam cijene niti velicinu....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
26.10.2010 21:30:15   
manuela RR
Meni se isto čini da bi trebala biti cijena ispod svake torte...da se zna pa kome koja odgovara nek kupujeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
26.10.2010 21:38:35   
frenkoza
eh bas tako....

elmine su torte numerisane... i ja sam je pitala koliko kosta taj i taj broj... al nije mi znala reci, kaze ne zna koje su to torte... pa sam i ja ostala zbunjena....

zaista mi se njene torte do sada najvise svidjaju i imaju optimalne cijene.... kao sto mu ne bih kupila neku margarinusu od 15km ne bih sigurno ni neku trospratnicu od 150.... a elma mi se bas uklopila u budzet user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.10.2010 17:43:49   
lirio
proslavili smo prvi rodjendan prije 7 dana...ev i nase torte...


user posted image


< Poruku je uredio lirio -- 27.10.2010 17:58:12 >


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
27.10.2010 17:46:23   
lirio
IZVORNA PORUKA: salmy

Evo i nase rodjendanske torte!!
bila je ukusna vesela i lijepauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   hvala teta Elmauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
31.10.2010 23:08:11   
rokoko


IZVORNA PORUKA: salmy

Evo i nase rodjendanske torte!!
bila je ukusna vesela i lijepauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   hvala teta Elmauser posted image user posted image user posted image user posted image


Imali ste preslatku torticuuser posted image user posted image

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
31.10.2010 23:20:42   
rokoko
 I ova torta je za 1.rođendan

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.11.2010 17:06:58   
anidla
nama je rodjendan u utorak 09.11 ali slavicemo akBgda u nedjelju..

kako mi se Nonce razbolio sve je stalo pa tako i narudzba torte...

imam sve u glavi i nasla sam sliku jos da je posaljem elmi da vidi sta i kako...

molim nekog da mi posalje njen broj....

hvala user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.11.2010 18:41:35   
frenkoza
imas na fb-u broj.... elmini.... pa tamo pise....

a meni je rekla da joj se inace javljam na njen profil na fejsu, da se dogovaramo oko torte....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
1.11.2010 18:47:10   
juni
Rokoko, torta je preeeslatka user posted image Svidja mi se ideja.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.11.2010 16:28:35   
anidla
mi smo narucili nasu tortu za 1. rodjendan user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *