|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 10:12:34   
taurus
imala sam priliku jesti elminu tortu sa kremom od oraha i meni je super, mada neki i nisu bili oduševljeni
ali me interesuje kakva joj je čokoladna torta, je li kao američka torta ili neka druga čokoladna kream i ima li oraha u njoj

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 10:23:18   
M kao Mama
Ja se baš nađoh u čudu, uzimala sam kod elme dvije torte, a probala ih oko 10, ni jedna nije bila ista, znači kod nje nema klasično, čokoladna, svarcvald, vasina i slično, s njom se može sve dogovoriti, LAjlina torta je bila čokoladna sa orasima, a mislim čak da je i kesten stavljala, meni je bila predobra. Sve je stvar da li neko voli blažu ili jaču varijantu kolača. A za kore, 100 sigurna sam da ona pravi domaće, nema šanse da su kupovne, tačno se osjeti razlika.

Znači za fil , a i koru s njom se može sve dogovoriti. Barem sam ja tako radila.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 10:30:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja se baš nađoh u čudu, uzimala sam kod elme dvije torte, a probala ih oko 10, ni jedna nije bila ista, znači kod nje nema klasično, čokoladna, svarcvald, vasina i slično, s njom se može sve dogovoriti, LAjlina torta je bila čokoladna sa orasima, a mislim čak da je i kesten stavljala, meni je bila predobra. Sve je stvar da li neko voli blažu ili jaču varijantu kolača. A za kore, 100 sigurna sam da ona pravi domaće, nema šanse da su kupovne, tačno se osjeti razlika.

Znači za fil , a i koru s njom se može sve dogovoriti. Barem sam ja tako radila.


upravo ovako...
sve po željama...
a sve domaće...
naša je za 1 farah rođendan kore bile orah a krema čokoladna...
a recimo sada za handin tražila sam bez oraha....
i dobila čokoladne kore i čokoladnu kremu...

kako tražiš tako i dobiješ...
žena je umjetnikuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:17:40   
maja78 RR
Ukusi su razliciti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:22:57   
M kao Mama
Poštujem naravno,

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:28:51   
škorpija
upravo tako, meni je lmina torta bila prelijepa ali ukususer posted image , ja volim jake, sočne prave domaće torte, a njena je nekako previše industrijska. s druge strand osta gostiju je bilo oduševljeno tom tortom. elminu sam jela i kod megi, malo je bila bolja od moje, ali sve u svemu nikad je ne bih uzela zbog ukusa već samo zbog izgledak koji je stvarno vauuu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:33:30   
lavić Simba
Skorpija jeli to govoris za Elmine torte da ti se ukus ne svidja??????

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:35:59   
škorpija
da, da za elmine

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:36:28   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

upravo tako, meni je lmina torta bila prelijepa ali ukususer posted image , ja volim jake, sočne prave domaće torte, a njena je nekako previše industrijska. s druge strand osta gostiju je bilo oduševljeno tom tortom. elminu sam jela i kod megi, malo je bila bolja od moje, ali sve u svemu nikad je ne bih uzela zbog ukusa već samo zbog izgledak koji je stvarno vauuu


potpisujem, i ja sam jela bas kod tebe, nije ona losa, ali to nije to sto ja volim, i definitivo ne mislim da treba navaljati margarina u kremu da bi ona bila jaka, ali je najbolje rekla skorpija previse industrijska
i uzet cu je kod elme, ali zato jer je zaista majstor  za oblikovanje i izgled
mada najvise bih voljela da je ivana tz malkice blize

sve u svemu uskusi su razliciti


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:38:23   
M kao Mama
Žene ne pravi klasične torte, to sam već napisala, nego domaće, po svojim nekim receptima, zato morate znati šta očekujete od torte, voćnu, jaku, slabiju, sa orasima, bez, i slično. Ja stvarno probala sam nekoliko i sve su bile dobre, za razliku od one iz fantazije , mislim nikada više, a platila 80 KM.

I ja sam pravila domaću tortu i kupila Elminu, svi su kazali da je i jedna i druga dobra, samo da je ova moja malo bolja, jer je bila jača, mislim haman pola kg oraha, nije ni čuod, ali zato je Elmina bila umjetnost za oko, a i ukusom je bila odlična.

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:45:46   
taurus
ovu što sam ja jela je bila sa orasima, ali mi nekako nije to domaća torta s orasima kakvu pravi moja mama i znam da stavlja u kremu 1 kg oraha, jedan i pol puter onaj od 250 gr i ne znam koliko jaja (6-7)
a ova Elmina nije imala toliko oraha i nije bila tako jaka, e sad jedino može biti da je do naruđbe
iskreno ja bih uzela svom dječaku elminu tortu za rođendan zbog izgleda ali ni sama ne znam kakvu da naručimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:51:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

upravo tako, meni je lmina torta bila prelijepa ali ukususer posted image , ja volim jake, sočne prave domaće torte, a njena je nekako previše industrijska. s druge strand osta gostiju je bilo oduševljeno tom tortom. elminu sam jela i kod megi, malo je bila bolja od moje, ali sve u svemu nikad je ne bih uzela zbog ukusa već samo zbog izgledak koji je stvarno vauuu


potpisujem, i ja sam jela bas kod tebe, nije ona losa, ali to nije to sto ja volim, i definitivo ne mislim da treba navaljati margarina u kremu da bi ona bila jaka, ali je najbolje rekla skorpija previse industrijska
i uzet cu je kod elme, ali zato jer je zaista majstor  za oblikovanje i izgled
mada najvise bih voljela da je ivana tz malkice blize

sve u svemu uskusi su razliciti


majo ako ćeš tortu samo radi izgleda uzeti onda ti predlažem da porbaš torte iz fantazije...
ima web site...
u dosta tema njihove torte lješe izgledaju....
recimo mi smo 2 puta imali jagodicu bobicu...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 12:59:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

upravo tako, meni je lmina torta bila prelijepa ali ukususer posted image , ja volim jake, sočne prave domaće torte, a njena je nekako previše industrijska. s druge strand osta gostiju je bilo oduševljeno tom tortom. elminu sam jela i kod megi, malo je bila bolja od moje, ali sve u svemu nikad je ne bih uzela zbog ukusa već samo zbog izgledak koji je stvarno vauuu


potpisujem, i ja sam jela bas kod tebe, nije ona losa, ali to nije to sto ja volim, i definitivo ne mislim da treba navaljati margarina u kremu da bi ona bila jaka, ali je najbolje rekla skorpija previse industrijska
i uzet cu je kod elme, ali zato jer je zaista majstor  za oblikovanje i izgled
mada najvise bih voljela da je ivana tz malkice blize

sve u svemu uskusi su razliciti


majo ako ćeš tortu samo radi izgleda uzeti onda ti predlažem da porbaš torte iz fantazije...
ima web site...
u dosta tema njihove torte lješe izgledaju....
recimo mi smo 2 puta imali jagodicu bobicu...

zato sto ih nvodno kipar radi...mislim modeluje...jest da nisam skontala kouser posted image ...ali kazu da je ukus katastrofa. majo...DEDER ti zasuci rukave...hebes izgled...a sto se fotografija tice...photoskop je mirikluser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 838
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:08:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

upravo tako, meni je lmina torta bila prelijepa ali ukususer posted image , ja volim jake, sočne prave domaće torte, a njena je nekako previše industrijska. s druge strand osta gostiju je bilo oduševljeno tom tortom. elminu sam jela i kod megi, malo je bila bolja od moje, ali sve u svemu nikad je ne bih uzela zbog ukusa već samo zbog izgledak koji je stvarno vauuu


potpisujem, i ja sam jela bas kod tebe, nije ona losa, ali to nije to sto ja volim, i definitivo ne mislim da treba navaljati margarina u kremu da bi ona bila jaka, ali je najbolje rekla skorpija previse industrijska
i uzet cu je kod elme, ali zato jer je zaista majstor  za oblikovanje i izgled
mada najvise bih voljela da je ivana tz malkice blize

sve u svemu uskusi su razliciti


majo ako ćeš tortu samo radi izgleda uzeti onda ti predlažem da porbaš torte iz fantazije...
ima web site...
u dosta tema njihove torte lješe izgledaju....
recimo mi smo 2 puta imali jagodicu bobicu...

zato sto ih nvodno kipar radi...mislim modeluje...jest da nisam skontala kouser posted image ...ali kazu da je ukus katastrofa. majo...DEDER ti zasuci rukave...hebes izgled...a sto se fotografija tice...photoskop je mirikluser posted image



znam ja kakav je ukus zato i kupujem od elme....user posted image
al reko dok maja proba ljepšu znaće zašto je elma zakon.....
ja sam za  1 i 3  rođendan hanadi kupila tamo....
1 se ko i pojela kad je bilo 120 ljudi...al za 3 rođkas...pola torte smo baciliuser posted image
a na slikama prelijepa.
Drugi rođkaz iz kolačare....
a kolačara i fantazija jedinu razliku imaju u bojama...u fantaziji su življe i kad ti djeca zamažu namještaj treba ti čišćenje namještaja ono preko oglasa na m2 što naplaćuju dok iz kolačare boje su mnogo prikladnije i ukusnije user posted image
4 smo kod elme i 100% ćemo i 5 aBduser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:15:43   
Anoniman
OT hanady pogledaj mobiteluser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 840
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:20:09   
maja78 RR
hehehe dadada imam prijedlog za tebe ja napravim tortu a ti mi je ukrasis, znam ja nju ono klasika, ali mi hocemo munjevitog jurica :) samo dijete izabralo, i elma ga zaista napravi da izgleda extra
ma fantazija je hanady kako sam rekla samo dobar izgled
elma mi je dosta slicna, doduse jela sam razlicite vrste torte, ali mislim da nije to to
od tako za narucivanje mi se najvise svidjaju kod azre, ali joj oblikovanje ne ide od ruke :))))))

dadada ono je ozbiljna ponuda


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:22:17   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

OT hanady pogledaj mobiteluser posted image

jaoooooooooooooooooooooooooo
vješticeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image radosnice....
odgovaram ti za sekunduuser posted image



e niste fer sad i mahalusu (mene) kopka sta je :))))))


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:24:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

OT hanady pogledaj mobiteluser posted image

jaoooooooooooooooooooooooooo
vješticeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image radosnice....
odgovaram ti za sekunduuser posted image



e niste fer sad i mahalusu (mene) kopka sta je :))))))






majo samo jedna mala cestitka za mog drugauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 843
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:32:56   
Anoniman
unjevitog jurica
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

hehehe dadada imam prijedlog za tebe ja napravim tortu a ti mi je ukrasis, znam ja nju ono klasika, ali mi hocemo munjevitog jurica :) samo dijete izabralo, i elma ga zaista napravi da izgleda extra
ma fantazija je hanady kako sam rekla samo dobar izgled
elma mi je dosta slicna, doduse jela sam razlicite vrste torte, ali mislim da nije to to
od tako za narucivanje mi se najvise svidjaju kod azre, ali joj oblikovanje ne ide od ruke :))))))

dadada ono je ozbiljna ponuda

joj majo...ne znam bil se usudila napraviti auto od kora i kreme...ukrasavanje i oblaganje nije nikakav problem...mene ovaj oblik muci...a na pomisao da dijete i to sa najljepsim imenom pocne plakat kad vidi munjevitog a on lici na bubu...u grlu mi se stisne

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 844
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:36:21   
new mama
Ja sam uzimala dvije torte kod Elme i obje su se  pojele i jelo ih je oba puta oko 20 ljudi, plus djeca i niko nije imao zamjerku,cak sam i drugarici narucila kod Elme i svi su bili odusevljeni,ja je ne mislim mijenjati barem za sad,a naravno opet ukusi su razliciti,mada sam ja bas zadovoljnauser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 17.9.2010 13:44:01 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:41:58   
maja78 RR
ma ne dadada napravit cu ja recimo cetvrtastu ili okruglu, a ti samo malu figuricu ili nacrtati odozgo, tako nesto, nebi pravili u 3D

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 13:50:26   
Anoniman
evo gledam kako se prave 3D...dalo bi se i to

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://3.bp.blogspot.com/_pl0c6tYw-Qc/SfCwYkwaIwI/AAAAAAAABJ8/qk1RjWPSmIM/s400/car3.jpg&imgrefurl=http://sugaredblog.blogspot.com/2009/04/how-to-make-3d-car-cake.html&usg=__HSWGRAMppxVIBUlkNeRKpSpUI6w=&h=300&w=400&sz=21&hl=bs&start=2&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=efChmTlrsWdRZM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dhow%2Bto%2Bmake%2Bcar%2Bcake%26um%3D1%26hl%3Dbs%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26tbs%3Disch:1

za figuricu nul poroblemo...od fondanta...za crtanje...ima problemo jer bi se morala bas usteliti odmah izvuci bez greske...hebiga...nema gumiceuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 847
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 14:40:25   
maja78 RR
kkao smao jednostavno izgleda :)))))))))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 14:42:52   
m.i.n.a.
Moze li mi neko reci jel Elma iz Sa i jeli  na RR,koji nick i sl.blizi nam se jedan rodjendan pa kad sam vidjela ova cuda od torte nasmigalo mi seuser posted image ..koliko unaprijed treba se naruciti,koje su velicine,cijena..hvala..

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.9.2010 15:21:33   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

potpisujem, i ja sam jela bas kod tebe, nije ona losa, ali to nije to sto ja volim, i definitivo ne mislim da treba navaljati margarina u kremu da bi ona bila jaka, ali je najbolje rekla skorpija previse industrijska
i uzet cu je kod elme, ali zato jer je zaista majstor  za oblikovanje i izgled
mada najvise bih voljela da je ivana tz malkice blize

sve u svemu uskusi su razliciti



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *