|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
18.9.2010 22:55:12   
škorpija
mina posalala sam ti PP sa brojevima telefona

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
19.9.2010 18:46:58   
muaaa
Pozdrav moje drage,ova tema je zaista super a Bogami i ove torte što izradjujete.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
19.9.2010 18:54:52   
muaaa
Kuca Poslastica izradjuje jako lijepe torte i kolače,rade po narudžbi šta poželiš i zaželiš,na fejsu ukucate Kuca poslastica i vidite.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
19.9.2010 22:44:00   
Mama1
Veliki pozdrav i od mene :)

Vidim zene se pravo raspisale.... Pa reko red bih bio da se i ja javim. Kako vidim po komentarima ima zena kojima se svidja a i kojima se nesvidja ono sto pravim ...
Npr. procitala sam necij komentar gdje kaze kako necija mama stavi 1kg oraha u tortu i kako torta bude jaka . Slazem se sa time da je torta takva jaka . Ko god zeli jaku tortu nek to i kaze kad narucuje.  Nek kaze zelim tortu reformu , bombu , suskavu ili vasinu itd da ne nabrajam. Kreme koje ja pravim nisu kupovne takozvane top kreme u koje se dodaje samo aroma.
Sto se crtanja tice a i oblika torti sve mogu napraviti.
Tako svi koji se odluce da naruce prije nego me nazovu nek dobro skontaju sta zele  user posted image .
Veliki pozdrav i da se zahvalim  svim zenama koje imaju  povjerenje u mene.






_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
20.9.2010 19:51:29   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Mama1

Veliki pozdrav i od mene :)

Vidim zene se pravo raspisale.... Pa reko red bih bio da se i ja javim. Kako vidim po komentarima ima zena kojima se svidja a i kojima se nesvidja ono sto pravim ...
Npr. procitala sam necij komentar gdje kaze kako necija mama stavi 1kg oraha u tortu i kako torta bude jaka . Slazem se sa time da je torta takva jaka . Ko god zeli jaku tortu nek to i kaze kad narucuje.  Nek kaze zelim tortu reformu , bombu , suskavu ili vasinu itd da ne nabrajam. Kreme koje ja pravim nisu kupovne takozvane top kreme u koje se dodaje samo aroma.
Sto se crtanja tice a i oblika torti sve mogu napraviti.
Tako svi koji se odluce da naruce prije nego me nazovu nek dobro skontaju sta zele  user posted image .
Veliki pozdrav i da se zahvalim  svim zenama koje imaju  povjerenje u mene.


Ja sam pocetkom ovde godine kad sam u SA bila narucila Tortu kod Elme, ne za djete nego za rodjendan mm. I mogu reci da je to najbolja torta bila koju sam ikad jela. I evo citavu trudnoci prizeljkivam jednu njenu tortu, ali nazalost nema dostave do njemackeuser posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.9.2010 9:06:26   
mala86
evo nase tortice od rodjkasa:

user posted image

user posted image


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.9.2010 9:14:02   
rose 87
mala divna je torta user posted image user posted image user posted image ,nadam se da je bila i ukusna i da ste uzivali,a jeste li je porucili i gdje,user posted image znam da je blesavo ali ja vec razmisljam o nasem rodjendanuuser posted image
uh bilo bi dobro da je elma malo blize jer ove torte izgledaju njammmmuser posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.9.2010 9:20:42   
mala86
ej draga ma nije rano user posted image user posted image user posted image ,i ja sam kontala o nasoj torti kad je maloj Minji bio rodjkas user posted image user posted image user posted image

narucila je kod jedne zene,koja mi vec pravi trecu tortu,ali cetvrtu nece sigurno!

prva 2 puta sve bilo ok, a sad mi obecala ukus kraljica cokolade koji mi je pravila za L.krstenje-to uopce nije bilo to!bas cekam da mi se javi na fb da pita kakva je bila da joj ja kazem!
mislim ok je ona,pojela se,ali donja kora malo zagorila,predebela,...nije to to i gotovo


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
22.9.2010 9:27:43   
rose 87
jel de da nije ranouser posted image user posted image user posted image ,ma svi me nesto cudno gledaju kad spomenem rodj.user posted image
moja mama pravi divne torte-ukusom,mislila sam je postediti toga za rodjendan ali mi je nekako ona najsigurnija,samo neznam sta cemo za dekoraciju,moracu na onu temu fondant pa da probamo i to


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.10.2010 0:37:45   
myb@by
Evo i nase torte za prvi rođendan Napravila nam je Elmini i bila je preukusna.
http://img827.imageshack.us/img827/5898/1003012x.jpg

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.10.2010 17:56:16   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.10.2010 18:03:12   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.10.2010 19:08:54   
lavić Simba
Mama1 voljela bih da stavis i nasu tortu ako imas sliku ja neznam postaviti....i tortica je bila super...HVALAuser posted image

< Poruku je uredio lavić Simba -- 9.10.2010 19:09:43 >


_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.10.2010 12:20:12   
anidla
nama se blizi rodjendan a ja ne znam ni sta ni kako, ni gdje ni kome ni cemu user posted image

jos uvijek sam na izradi pozivnica za nase male goste user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.10.2010 21:37:31   
teacher75
evo i nase rodjendanske tortice- Elmini hvala, bila je jaaaaaaaaaako ukusna, gosti odusevljeniuser posted image

user posted image




_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.10.2010 21:38:25   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i nase rodjendanske tortice- Elmini hvala, bila je jaaaaaaaaaako ukusna, gosti odusevljeniuser posted image

user posted image



  prelijepa je!!! i sigurno jako ukusnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi smo sljedeciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.10.2010 21:39:23   
Hanady RR
Lana je imal prelijepu torticuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.10.2010 21:39:24   
teacher75
imamo i otisak laninih prstica sa straneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 8:16:35   
chuci
jesu li ovo tufne od fondanta na šlagu?
zar se to ne bi istopilo?

inače baš je lijepa torta


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 10:06:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

jesu li ovo tufne od fondanta na šlagu?
zar se to ne bi istopilo?

inače baš je lijepa torta


jesu, tufne, medo i masna su od fondanta a podloga je slag. nije se istopilo, super je izgledalo user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 10:31:47   
chuci
super
ja sam mislila da se fondant topi na šlagu.
da se hoće javiti elmini da kaže jel nešto stavljala kao podlogu (lupam malo više šećera u prahu ispod tufni) ili to direktno može.
vidjela sam i na rođendanu beba iz goražda da je stavljala fondant po šlagu, ali reko možda mi se učinilo, možda joj je i podloga bio fondant a meni izgledalo kao šlag.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 10:49:41   
Anoniman
i meni je ova torta super, probaću nešto slično napraviti baš mi je čudno kako medo nije zaronio u šlag...

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 872
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 11:27:10   
lirio





IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i nase rodjendanske tortice- Elmini hvala, bila je jaaaaaaaaaako ukusna, gosti odusevljeniuser posted image

user posted image




lanici sve naj, naj... tortica je medena...i nama ce trebati abd za koji dan ...mi zelimo ovakvu, samo drugo ime naravno...nadam se da cemo je i dobiti...u potrazi smo...
user posted image



_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 11:45:48   
muaaa
Ja fondant radim na slatkom vrhnju,neke male figure,kruzice,zvjezdice itd.u malim kolicinama i ne topi se.Mozda se topi za par dana ali torte se pojedu odmah tako da se nema kad istopitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.10.2010 11:49:24   
M kao Mama
Elma, je objašnjavala da to nije klasični fondat već nešto drugo, ali ja nisam zapamtila ali jeste anidla, pa možda se ona javi i objasni o čemu je riječ, 

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *