|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pribor za kolace i torte
15.11.2010 16:33:14   
Zejnebb
Naime zanima me s cime vi presjecate koru kada pravite tortu,ako trebaju 2,3 kore,ja to radim nozem i koncem i uvijek mi bude nejednako,znate li mozda neku spravicu ili neki dobar trik da se to izvede lahko i perfektno user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pribor za kolace i torte
15.11.2010 16:41:25   
mama75
Imam ovo: http://www.backfee.de/pd-243462845.htm?categoryId=1

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pribor za kolace i torte
15.11.2010 21:54:55   
Mya_81 RR
I mi imamo ovu spravicu, ali ne sjećam se gdje je kupljena (čini mi se u nekom centru poput Mercatora, ali u negdje u Hrvatskoj)...ali mislim da ne bi trebao biti problem takvo nešto nabaviti i ovdje.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pribor za kolace i torte
16.11.2010 12:16:05   
ivanak
Kod nas ima to kupiti u Konzumu većem i ostalim većim centrima i robnim kućama.
Ne košta puno...
Iako ja radim sa nožem i to dam mužu, on ima preciznu ruku... Baš lijepo sve po sredini napravi...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pribor za kolace i torte
17.11.2010 15:59:00   
Cherry
imas to u obi-u u sa. bar je nekad bilo user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pribor za kolace i torte
18.11.2010 22:07:56   
mama75
Ja sam ovo kupila u Sa u Merkatoru.

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pribor za kolace i torte
19.11.2010 17:56:58   
Mjeseceva Pratilja
Ja nemam tu spravicu..Doduse, kupim kore ako vec pravim tortu. Tako mi je mnogo lakse.
Ako si slaba sa rezanjem kora, ne brini. Potrazi na temi Recepti (tako se otprilike zove), recept za kolac Mozak  u pjeni. Kora koja se pravi za ovaj kolac je skroz socna, moze biti i suha (ovisi kako zelis) i nema rezanja i sl.
Ja sam par puta pravila tortu na ovaj nacin sa sladoledom i super je bilo. Good luck!

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pribor za kolace i torte
22.11.2010 9:27:21   
Zejnebb
Super user posted image
Hvala vam,pogledat cu kod nas u Konzumu da li ima,kako cu reci naziv user posted image user posted image
spravica za rezanje kora :)

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pribor za kolace i torte
12.12.2010 0:05:09   
Cherry
zenice moje drage... trebala bih stalak za tortu na spratove. gdje kupiti? pomagajte user posted image

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pribor za kolace i torte
12.12.2010 13:37:56   
canim
Imas ALPER na ilidzi, oni se inace bave prodajom profesionalne opreme za slasticare i dr. tako da bi trebali imati i te stalke za tortu. Evo ti njihova web adresa http://www.alper.ba/

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pribor za kolace i torte
12.12.2010 14:46:34   
Cherry
e, draga, HVALA PUNO. evo na internet stranici vidim da imaju super stvari. nisam znala za njih. puno si mi pomogla...user posted image user posted image

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pribor za kolace i torte
26.1.2011 23:52:42   
Niina
da li neko zna gdje se mogu kupiti folmasteri koji pisu po tortama.??

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:04:10   
mama75
Bilo je u Merkatoru nesto slicno, obojena smjesa u tubama, bas se moze fino pisati s tim.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:09:41   
Ilhana RR
Ja pravim krug nozem i onda uzmem konac i koncem sjecem... najbolje mi je tako, probala sam onu spravicu al nekako mi bolja ova moja metoda =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:39:52   
Niina
aa vidjela sam te tube ali meni treba nesto za crtanja vise, planirala napraviti tastaturu od fondana pa mislila pisati ova slova, a to jedino s tim flomasterom mogu.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:41:17   
Hanady RR
Koliko sma ja na temi o fodantu skontala moja Nina nema toga...
el je naša aquarisu skonala duper fol...uzmeš boje, razmutiš sa malo vode i ond aumačeš čačakalicu pa pišeš i crtaš ako trebaš tanke i decidne prikaze

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:42:59   
muaaa
Ja sam pravila tastaturu  i pisala cackalicom koju sam umakala u boju rastvorenu u malo vode.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:45:57   
myb@by
Nina i ja ti htjedoh predloziti ovo sa cackalicama. Znam da smo mi ko djeca po noktima lakom šarali pomocu cackalica user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:46:07   
Niina
aaaa ma vi ste zene genijalne user posted image user posted image user posted image  nabavila sam ja set onih cetkica ali nista mi nije tako precizno.
Muaaa, mom muzu je rodjendan a on ti je 20h na dan uz kompijuter pa sam mu mislila napraviti cikicu koji sjedi za racunarom. imas li me kako ponasavjetovat. a sestri hocu lobutan shoe box sa cipelom. Se sam smislila samo me jos izrada zeza.user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pribor za kolace i torte
27.1.2011 0:49:32   
muaaa
stavit cu na temu fondan racunar ali nije dobra fotka,eto samo od prilike da vidis kako izgleda

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *