|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:39:07   
new mama
Da li neko gleda na fox life Uvod u Anatomiju,je li ono u petak bila zadnja epizoda,kad se bore za zivot Izzieeuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:45:09   
henna ze
ih ma to je stara sezona..gledala sam ja i poslije toga...kad je Džordž umro..cijelu tu sezonu poslije sam gledala...al dalje...nema

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:45:44   
dacy
IZVORNA PORUKA: new mama

Da li neko gleda na fox life Uvod u Anatomiju,je li ono u petak bila zadnja epizoda,kad se bore za zivot Izzieeuser posted image


Ja ne volim tu seriju, pa ti ne mogu pomoći. Možda ti se javi koja mama, znam da ih dosta prati


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:46:46   
new mama
A znaci i ovo je stara sezona,jer ja nisam ove epizode gledala,a oboje su umrli je liuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:48:40   
ziki
Izze nije umrala, bar koliko sam ja upratila

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:55:04   
henna ze
ja sam ti to gledala prije godinu dana..ne Izzie je prezivjela..izvadili su joj tuumor..udata za aleksa ali nije mogla da podnese taj način života da joj ništa ne dopuštaju da radi pa ga je ostavila na neko vrijeme...George je umro...i jako nedostaje izzie..dvije bolnice su se ujedinile..pa je mnogo novih simpatičnih likova u seriji..onaj crnac..njihov šef je imao prblema sa alkoholom..pa više nije šef..(joj al prepričavam)..davno je bilo pa sam pola zaboravila..
kasnije se Izzie vratila..(ona mi je najbolja tamo).ma bla bla...svega i svašta je bilo..Sloun je sa sestrom od Meredith..pa mu dolazi i kćerka koju je dobio kad je imao 18 godina..ona  Bejli ( ne znam kako se piše) se rastala itd itd

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
3.11.2010 9:59:38   
new mama
Henna hvala na infuuser posted image ,hajde mozda ce prikazivati i te nove epizode,a sad zasad nemauser posted image ,to mi je omiljena serijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 10:03:10   
tweety
Meni malo 1001 noć dosadila,oni i njihova ljubomora user posted image user posted image user posted image

Ali mi je zato EZEL mmmmmmmmmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Frajer je mrak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 11:12:14   
henna ze
gledala..ma bi gledala..onda se zagledam u 1001 noć...idok skršim gigabajte garant ću početi gledati...postavila sam tamo na temi poručite nekome...link..elvira rahić ima pjesmu 1001 noć..jaaaaaaaao koja šega...pogledajte

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 11:18:58   
mamin curetak
Meni najdraza serija svih vremena je Svi vole Rejmonda :-)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 11:32:05   
Neca xxx
Meni su Prijatelji neprevazidjeni, a volim i Uvod u anatomiju. Simpaticna mi je i How I Met Your Mother, ali uglavnom prvih nekoliko sezona, sada vec malo pretjeruju.  

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 14:46:15   
veeseelaa
zna li neko koliko ima objavljenih serija na you tubu 1001 noć?
jel 79 zadnja?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 14:49:10   
taurus
zadnja ti je 79
i svaki dan ubace tri nova dijela sa prevodom
a mislim da ima cca 90 epizoda
ove sve informacije sam dobila od mame koja je postal ovisnik o Šeherzadiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 14:50:37   
veeseelaa
misliš ukupno 90 epizoda?
pa malo
znaš kako to ide 1865 epizoda Šeherzada plače, Onur jaše konja, crna noć
Benu pije i bla bla user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 14:55:59   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ukupno je 90 epizda, ali ako gledaš na Hayatu oni jednu epizodu podijele na dva dijela, pa ti to dođe duplo
dakle Šeherzada će plakati još minimalno 180 epizoda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
10.11.2010 18:26:27   
tweety
Eh da vam ja kažem kako idu ove epizode user posted image Kao što ste već napisale serija ima 90ep ali svaka epizoda traje 90min.Što bi značilo da je RTL do EZEL serije prikazivao po 1 cijelu epizodu od 90min iako se na TV programu prikazivalo kao 2 epizode po 45min,i što bi opet značilo da je RTL sad došao do 107/108 epizode a ustvari je to 54 epizoda od ovih 90.Znači RTL će prikativati njih 180 a Hayat opet duplo od 360 jer 1 normalnu cijelu epizodu dijeli na pola.

Uh kako sam zakomlikovala user posted image user posted image user posted image user posted image Kako me prijateljica blijedo gledala kad sam joj ovo objašnjavala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
13.11.2010 3:41:15   
adissa_
one dvije sestre,Benu i Melek su tako glupe da je to nevjerovatno,kasnije se pojavljuje i njihova majka(zove se Belma) i ona je glupe ko i njih dvije(alkoholicar jer je muz vara s sekretaricom)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 10:47:55   
teacher75
na youtube sam dosla do 77 epizode 1001 noc (imam jos 13 do kraja, mislim)user posted image . 76. je bila uzasno potresna, bas sam se nasekirala, a gluma seherzade i benu je vrhunska. ima jedna scena pod tusem koja je po meni najbolja scena u citavoj seriji do sada a i najpotresnijauser posted image user posted image user posted image vidjecete kad budete gledale. ja sam jedva sinoc zaspala nakon te tuzne 76. epizodeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 11:33:17   
veeseelaa
tikiiiiiii pa gdje ćeš plakati zbog serije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 11:57:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tikiiiiiii pa gdje ćeš plakati zbog serije

sazivila sam se sa likovima i stavila se u njihovu situaciju koja je sasvim realna, ne daj boze nikomeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 13:02:58   
almicch
IZVORNA PORUKA: teacher75

na youtube sam dosla do 77 epizode 1001 noc (imam jos 13 do kraja, mislim)user posted image . 76. je bila uzasno potresna, bas sam se nasekirala, a gluma seherzade i benu je vrhunska. ima jedna scena pod tusem koja je po meni najbolja scena u citavoj seriji do sada a i najpotresnijauser posted image user posted image user posted image vidjecete kad budete gledale. ja sam jedva sinoc zaspala nakon te tuzne 76. epizodeuser posted image user posted image user posted image


slažem se potpuno , ali meni su najpotresnije one kada Kerem ide kod Ede , a ovamo B enu i njena patnja - .... to je ja mislim poslije  ...
želudac mi se okrenuo user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 13:11:44   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jeste, tako sam čula, a za tu Liliput još nisam saznala, mislim nisam zvanično, hahhaha.

Mali Kan je od Benu sin, a Onur od Peride u stvarnom životu.



mislim da je ovo dezinformacija jer sam nedavno citala interviju da Benu u stvarnom zivotu nema djece i nda se da ce imati....

za onura i peride ne znam heheheheh

inace sam na youtubu na 65 epizodi.... prije sam gledala brze dok sam imala prvih 60 na dvd sad malo rjedje a i malo mi dosadilo ....
mada zaraza jos traje :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 18:13:50   
tweety
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jeste, tako sam čula, a za tu Liliput još nisam saznala, mislim nisam zvanično, hahhaha.

Mali Kan je od Benu sin, a Onur od Peride u stvarnom životu.



I ja sam čitala da Bennu nema djece,a ni Onurova majka nije Peride u stvarnom životu.



< Poruku je uredio tweety -- 19.11.2010 18:14:48 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
19.11.2010 20:09:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jeste, tako sam čula, a za tu Liliput još nisam saznala, mislim nisam zvanično, hahhaha.

Mali Kan je od Benu sin, a Onur od Peride u stvarnom životu.



I ja sam čitala da Bennu nema djece,a ni Onurova majka nije Peride u stvarnom životu.



ma sumnjam da nije peride onurova majka- identicni su, copy paste!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Najdraža emisija/serija/dokumentarac
20.11.2010 20:22:00   
Rumi
od serija pratim samo Ranjeni orao user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *