|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
23.7.2010 17:17:12   
R&T@
Kako izgleda ta Rakicka?

Mene je neka doktorica isprepadala kad sam bila trudna, pa ne bih na nju da naletim...imam fobiju od te zene...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.7.2010 14:27:08 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 17:17:23   
Anoniman
Pa ovako frenkoza, neznam da li su povezani ti problemi sa PCO ali osim sto mi je kasnilauser posted image  imam i dlacica malo vise tamo gdje ih treba biti i tamo gdje netreba, onda primjetila sam da se nekako polako "hinski" debljamu zadnjih godinu dana a nisam mjenjala svoje neke navike i ishrani! a inace nemam nekih problema osim sto je bezze sto nemogu nikad da znam kad mi je ovulacija niti kad cu dobiti!

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 377
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 17:19:46   
tajcika
tajra,dr.Rakic je mrsava,srednje visine,kose skoro uvijek vezane u rep,al uvijek malo jace nasminkana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 18:09:09   
R&T@
Hvala, Tajcika...
Ova "moja" je bila kao Rambo, ne znas je li musko ili zensko user posted image

OT-ovaj tvoj avatar me uvijek razveseliuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: ginekolozi?
23.7.2010 18:24:04   
tajcika
ama ne znam na koga si ti naletila ukucaj joj ime i prezime na net i pretrazivac slika ima njena slikica pa prosudi sama ,a avatar sam "maznula" sa nekog hr. foruma za bebe user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: ginekolozi?
28.7.2010 8:15:46   
regi
cure,emni samo treba info,je li jos uvijek broj Dr Divanovica 663  935, je li on na godisnjem sad i do kad je ako jest na godisnjem,te koliko kosta neki pregled(recimo,uz + papa ili nesto slicno),a koliko samo UZ?
hvala Vam,cula sam za njega,a imala sam spontani  nedavno,evo prestalo krvarenje,pa mi treba dobar dr da prvjeri ima li potrebe za kakvom intervencijom i kad mogu planirati nastavak ove teske borbe sa neplodnoscu.
pozz,hvala vam

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: ginekolozi?
28.7.2010 11:10:09   
merima_s
IZVORNA PORUKA: tajra

Moze li preporuka za nekog ginekologa u Skerlicevoj?



Ja sam isla kod dr.Hasanagic i krasna je zena. Od svih koje sam obisla ona mi je najbolja. Preporucila sam je i svojoj kolegici i ona isto dijeli moje misljenje.


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: ginekolozi?
28.7.2010 11:29:03   
R&T@
Hvala, merima_s, na preporuci...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: ginekolozi?
28.7.2010 11:52:04   
/MMK/
regi žao mi je zbog spontanog, želim ti da se stvari poslože i da vrlo brzo čekaš svoje sunčeko.
To jeste br. od Divanovića, mislim da je na godišnjem.

Ukratko ću ti prenijeti svoje mišljenje, ja se inače vodim u Vojnoj, ali na određene skrininge odem kod Divanovića ( nakon spontanog, sada u 12 sed. T) i vrijedi svake pare. Nisam nikada radila papa test kod njega, ali ja kada odem na uzv platim ga 100 KM jer mi uradi i kolor doplrer, tj pregleda prokrvljenost ( mislim da bi tebi to bilo veoma bitno).

Tako da ako si u prilici otiđi i konsultuj se s njim ( btw.dr.bađ i nije oličenje ljubaznosti, nemoj da te to iznenadi, ali pošteno odradi svoj dio posla)


< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.7.2010 11:59:35 >


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: ginekolozi?
28.7.2010 14:24:49   
regi
hvala,MMK!
rado bih nekom strucnom...mada,vise nisam sigurna sta je strucan dr kod nas...
zbog jednog eminentnog dr.-a iz Sa,sam zavrsila sa samo jednom js na punkciji.

isla bih i ja,ali i moja jetrva koja je poslala papire prije par dana u sloveniju,a trebao bi joj jedan dobar dr koji bi ju sad detaljno pregledao jer ona ima uzasne menstruacije,obilne i dugotrajne,stalno je anemicna, imala je ciste i miome,a primaran problem je zacepljenje jajovoda,koje se nije uspjelo rijesiti ni operacijom,nazalost...
zna li ko kad on dolazi?
ide Ramazan,aBd,pa bih htjela prije otici.
E,pls,samo mi treba info koliko si cekala od spontanog do novog postupka?naime ja bih isla na FET,ali ne znam kad to mogu planirati...rano je u polovinom septembra?
sto se spontanog tice, evo,krvarenja vise nema,sve je stalo,beta se snizava(test je juce negativan) i jos samo cekam da dr kaze nakon pregleda kakvo je stanje maternice i sta dalje.
ako smo off topic,moze pp

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Ginekolozi?
28.7.2010 14:26:51   
malena27 RR
Slobodno nastavite razgovor. Niste isle OT user posted image

LP, RR tim


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Ginekolozi?
29.7.2010 11:56:44   
/MMK/
Regi slažem se s tobom o našim stručnjacima, jesu ali za svakodnevne stvari, ali ako nešto iskače iz domena upale ili nB treba ukonponovati više varijabli samo te blijedo gledaju.

Ja sam nakon spontanog čekala 2-3 mj ( to je bio rani spontani sa niskom betom, bez kiretaže), ali nakon njega godinu dana nije dolazilo do T, tada sam otišla kod Divanovića da vidim da li ovuliram uopšte, da bi čovjek otkrio ( prije toga sam posjetila 2 dr. u Vojnoj, dr. u Hadžićima, Šestića u Ze svi govorili sve ok.) priraslice u maternici, kao polipi i rekao da to treba odstraniti.
Zahvat odradila, vrlo jednostavan ( histeroskopija), uz to mi odradili ispitivanje prohodnosti jajnika ( koje je bilo ok).

Moje mišljenje je ako ćeš na Fet znači nećeš imati stimulaciju da je 3 mj. dovoljna pauza, možda da dr. Radončiću pošalješ pitanje na zdravlje i život.
Mislim takođe da kad bi čovjek imao priliku ne bi loše kod njega otići na pregled, mnogo vodi računa o hormonima.

Tvojoj snahi želim što brži odgovor sa terminom iz slo, i da bude uspješan ( zašto ona ne bi otišla kod njih na pregled i konsultacije, znam da nije jednostavno, ali mislim da je "jeftinije", a tebi uspješnu T što prije.user posted image


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Ginekolozi?
30.8.2010 13:20:33   
Highlight
Pozdrav svima;-)Iscitala sam na brzinu svih 16 stranica na ovu temuuser posted image
Znam da su iskustva razlicita, ali bi voljela jos informacija vezano za DOBROG ginekologa u Zenici...

Usput da napisem svoje iskustvo sa dr.Ajanovicem, mozda nekome bude od pomoci.Po preporuci sam otisla kod njega i poslije prvog pregleda bih ga pohvalila isto kao i jedna od vas u nekom od prethodnih postova.Ultrazvuk uradio detaljno, a posto mi je to bio prvi ginekoloski pregleduser posted image pravo me opustio i zadovoljna sam izasla od njega.

Nalaz trebao biti gotov za 3 sedmice...zovem ga on se ne javlja i tako danima...najmanje 10 dana sam ga zvala po cijele dane i tako nalaz dobijem tek nakon skoro mjesec dana.Dosla sam do njega tako sto sam na kraju izbezumljena od njegovih nejavljanja nazvala njegovu zenu!Nerado, ali mi nije nista drugo preostajalo.Usput, jako fina i prijatna zena.Naravno, opet me naruci tek za 4/5 dana i napokon dolazim kod njega po nalaz i pitam ga da li ima neki fiksni broj na koji cu ga dobiti kad budem trebala na kontrolu na sta je on poprilicno burno reagovao.Ocito premoren od silnog posla, jer gospoda prima plate u bolnici, pare za SVAKI porod i jos bi da ubiru i privatno.Naravno da ne mogu sve stici i svima se posvetiti.A mi platimo svaki taj pregled i svako zna kako odvaja pare za preglede i terapije, koje nisu nimalo jeftine.Daj Boze zdravlja.Eto toliko, jako lose iskustvo...prije svega treba biti covjek i bojati se Boga.Oni se igraju s ljudskim zivotima i nek im je Bog na pomoci.Hvala Bogu pa nemam nekih vecih problema, a njihove radne kolege znaju vrlo dobro sta se sve i u bolnici desava i kako prodaju dusu za male pare.Ipak sam s razlogom otisla privatno, platila  i za svoj novac zelim korektan odnos i uslugu kakvu treba.

Vrlo opsirnouser posted image koga ne interesuje nece ni citati, a nekome mozda bude od pomoci.Isfrustrirana takvim bezobrazlukom, moradoh se malo pojadatiuser posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Ginekolozi?
30.8.2010 13:30:31   
Anoniman
Highlight razumijem tvoju ljutnju totalno...meni se slicno desilo...uradila nalaz...ona mi odlagala termin skoro mjesec dana, na kraju kad sam donijela nalaz da pogleda, kaze uradi ponovo ovaj je zastario...kad nisam tad poludila necu nikad!

Za cure iz sarajeva...zna li neka kad dr. Rakic ide na godisnji,pominjala je da ponovo ide,a ja tek zapocela lijecenje kod nje,sad cu ponovo morati prekidati, pa da neka nezna nesto ko nkretnije?

(odgovor članu Highlight)
  Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Ginekolozi?
30.8.2010 14:02:16   
lirio
draga moja highlight u potpunosti te razumijem... ja bih ti preporucila dr malika sestica... on je jedan jaaaako dobar covjek prije svega i jaaaako dobar dr... on ti radi privatno u medicomu i u primi... ja sam išla kod njega i imam jako dobro iskustvo a vjeruj da nikad nista lose o njemu nisam cula.. strucan je, razgovara s tobom, sve ti objasni, ima tako lijep  pristup prema zeni, jako je njezan a na porodu je divan... i nije ,,gladan" za parama definitivno...meni licni je toliko pomogao da ga ja blagosiljam svaki put kad o njemu pricam... definitivno je naj...user posted image user posted image user posted image ...ja samo kod njega idem...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.8.2010 8:54:42 >


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Highlight)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Ginekolozi?
30.8.2010 14:34:53   
veda
moje misljenje je da dr.u javnim zdravstvenim ustanovama nebi trebali raditi u privatnim zdtav.ustanovama jer je to klasicni sukob interesa. Koristi se pozicija u drzavnoj,javnoj ustanovi za rad kod privatnika od kojih se pacijenti za diferentne pretrage i zahvate smjestaju u bolnicu preko reda,a sto pacijenta ne kosta jer je vec platio kod privatnika.
Onaj ko nije gladan i pohlepan nebi radio niti u jednoj a kamoli u dvije privatne ordinacije koristeci ih za svoj privatni biznis i zloupotrebljavajuci ih u javnoj ustanovi gdje je zaposlen. Javna je tajna da dr.koji rade u drzavnim ustanovama koriste svoju poziciju za dovodjenje privatnih pacijenata i na taj nacin zloupotrebljavaju i privatiziraju javnu ustanovu.


_____________________________

Strpljenje je oruzje mudrih!

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Ginekolozi?
30.8.2010 21:20:17   
lirio
slazem se s tobom u potpunosti ali za takvo stanje nisu krivi ljekari vec drzava koja im to omogucava... i mi naravno koji im tutkamo ,,u dzep"i sami ucestvujemo u tom lancu korupcije i nepravde, mi smo to od njih napravili, zar ne? a oni samo koriste situaciju... al na stranu to sad sve, highlight je pitala za nekog dobrog ljekara i moj savjet joj je bio gore navedeni gospodin koji  kako si rekla radi a ne otima ko pojedini koji ti otvoreno traze pare a zauzvrat ti za te pare ko fol nesto pomognu( to mi se desilo u prvoj trudnoci, sa nekim drugim ljekarom), a to me uzasava...meni navedeni ljekar nije uzeo feninga vise neg sto sam redovno placala, sto jest jest... isla sam i u bolnicu kod njega, on me i porodio... smatram da dobre ljekare treba pohvaliti, da nisu svi losi i da ih ima jos koji rade svoj posao onako kako treba i svaka im cast na tome... to je moje licno iskustvo s njim a i dosta mojih kolegica i poznanica dijele slicno ili isto misljenje... imas li ti iskustvo sa ovim ljekarom i ako mozes da to iskustvo  podijelis sa nama? puse od sugradzanke...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Ginekolozi?
31.8.2010 8:57:01   
malena27 RR
Highlight, moja preporuka je takodjer dr. Sestic....ja sam takodjer isla kod dr. Ajanovica 2 godine privatno...nakon cega se u bolnici napravio da me ne zna....a obecao mi da ce mi raditi histeroskopiju....
a da ne pricam kako sam znala luditi dok mi se ne javi na telefon.... mijenjaj ginekologa...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Ginekolozi?
31.8.2010 10:47:53   
Highlight
;-)Naravno, mjenjam doktora to je vec odluceno.Vise njih mi je reklo za dr.Šestica.Znam da radi u Medikomu, ali Prima???Ima li neko mozda njegov broj telefona?

Veda i Lirio, zao mi je sto je tako kako jest, ali nece ni oni dugo, ako tako nastave;-)Hvala Bogu pa mi nemamo njihovu savjest, nek se sami bore sa njom;-)A da ima jos finih ljudi to je tacno i njih treba pohvaliti.Nek se zna.Prva ja trazim informacije po forumima, pa ce vjerovatno i neke od ovih nekome biti od pomoci;-)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Ginekolozi?
31.8.2010 10:51:53   
malena27 RR
Samo da napomenem user posted image Brojevi telefona idu pp-om.... 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Highlight)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Ginekolozi?
1.9.2010 8:43:06   
veda
Stojim iza onoga sto sam ranije napisala.
Opcenito sam mislila na sve doktore koji rade u privatnim zdravstvenim ustanovama,a ne samo ginekologe,pa sam i napisala onu recenicu- onaj ko je gladan,nebi radio niti u jednoj,a kamoli u dvije priv.zdr.ustanove.Sto se tice doticnog dr. on se igrom slucaja nasao ovdje.
Pitala si me dali ja imam iskustva sa tim dr? Imam iskustva sa svim ginekolozima iz bolnice,pa i o ovome kojeg spominjemo. Neka su pozitivna,neka negativna. Nazalost,zbog odredjenih razloga nemogu napisati ta iskustva. Drago mi je zbog tebe,sto si nasla dr koji ti odgovara i da si zadovoljna sa njim.Neki dr. moze biti prema tebi ok,a prema nekoj drugoj zeni ne.Zato ih i ima toliko,pa mozemo birati.
O pozitivnom se i pise,a neke propuste koji dr.naprave, zbog interesa kuce u kojoj rade,nazalost -nikada te stvari nece izaci u javnost,pa tako za odredjene propuste pojedinih hajmo reci,hvaljenih i uglednih dr. nece se nikada ni saznati.
Kao sto sam napisala,nemogu o nekim stvarima ovako ovdje,nadam se da si shvatila.   Pusauser posted image

_____________________________

Strpljenje je oruzje mudrih!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Ginekolozi?
5.9.2010 0:14:56   
lirio
mislim da kontam...puse i tebi user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Ginekolozi?
27.11.2010 14:06:47   
TMand
Pozdrav !!

Nasla sam nekoliko postova vezanih za dr. Maju Slakovic... vidim da su uglavnom pozitivna iskustva! Ja sam imala jedan pregled kod nje i jako mi se svidjela! Bas ima volje i vremena da poprica i objasni!

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Ginekolozi?
13.12.2010 10:22:47   
aldi
Ima li neko neki komentar za dr.Kulenović-Skerlićeva, ja danas imam zakazan termin?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Ginekolozi?
27.12.2010 11:58:24   
AZRAC
Ja zaista moram da podjelim sa vama svoje iskustvo sa Divanovicem. Njegov sam pacijent vec 5 godina, i prosle godine kako sam radila na bebi vec 6 mjeseci i nista se nije desavalo odem kod dr i  napravim nalaze (moji hormoni u 1 i 3 fazi ciklusa, papa test, cervikalne briseve, UZV, muz napravi spermiogram) i svi nalazi su bili OK po meni. nakon sliejdecih 6 mjeseci se opet nista nije desavalo i ja ponovim nalaze i odem opet Divanovicu (tad sam se vec interesovala i saznala sama da mi omjer LH I FSH ne valja) i on mi kaze dolovno "Sve je to u tvojoj glavi, opusti se, Bod nekom dadne dijete nekome ne". Ja se opet "opsutala" i nista. U septembru odlucim da posjetim Mehmedbasica i ponovim sve nalaze... Dijagnoza: PCO na lijevom jajniku i potpuno zacepljena oba jajovoda. U novembru sam otisla na LPSC u Vojnu bolnicu koja je hvala Bogu bila uspjesna znaci uspjeli su mi otkloniti priraslice "procepiti" jajvode tako da su sad oba prohodna i uradili su mi dirling jajnika zbog PCOS.
Zelim samo da vam svima kazem da nisu bas ni svi doktori tako divni i mozda ih mi malo i preuvelicamo. Spremam se jedan dan da odem do vrlog doktora al se bojim svoje reakcije jer mi je uzeo vise od godinu dana borbe.
Divanovic se meni nije dovljno posvetio.. bilo je e hajmo slijedeca... zato zene trazite pitajte, ako niste zadovoljne ginkeologom mjenjajte ga -podhitno.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *