|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: savjet za domaćice
14.8.2013 16:51:54   
EEDITH
http://www.zenasamja.me/domacinstvo/1386/najbolje-domace-sredstvo-za-ciscenje-prozora
jutros pročitala,nisam probala

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: savjet za domaćice
29.8.2013 11:21:28   
Fleks
Ja sam isto cula za sirce, al mu miris ne volim nikako..ovo mi malo komplikovano, ako se natjeram, mozda i probam :)

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: savjet za domaćice
8.7.2014 13:05:21   
Crnkica
Najefikasnije sredstvo za čišćenje kupatila KLIK

< Poruku je uredio Crnkica -- 8.7.2014 13:06:13 >

(odgovor članu Fleks)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: savjet za domaćice
8.7.2014 15:37:27   
Edita1989
Da i ja dam svoj doprinos temiuser posted image ne znam je li vec neko pisao o tome,lak za kosu skida mrlje za koje sam prije mislila da ih nista ne moze skinuti....maleni je posarao bez najmestaj hemijskom olovkom,naspricala sam lakom za kosu i samo krpicom ocistila...Nedavno smo imali belaj u autuuser posted image ,lakirala sam nokte crvenim lakom i "zakacila" mm kosulju,novuuser posted image ..I na to sam naspricala lak za kosu,otisla je mrlja,oprala kosulju i sve superuser posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: savjet za domaćice
8.7.2014 22:53:12   
salmy
IZVORNA PORUKA: Crnkica

Najefikasnije sredstvo za čišćenje kupatila KLIK

Napravila sam maloprije i nije lose..samo mi malo smeta miris sirceta,ali sto uglanca slavine malo je rec..i ja sam dodala vode nesto mi jako samo sirce

< Poruku je uredio salmy -- 8.7.2014 22:54:32 >

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: savjet za domaćice
9.7.2014 22:48:11   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Najefikasnije sredstvo za čišćenje kupatila KLIK

Napravila sam maloprije i nije lose..samo mi malo smeta miris sirceta,ali sto uglanca slavine malo je rec..i ja sam dodala vode nesto mi jako samo sirce



Ja sam imala ovo http://www.lookerweekly.com/zivotni_stil/kreativnost/napravite-prirodno-sredstvo-za-ciscenje/ i to kombinovala umjesto cistog sirceta i poprskala tus kabinu maloprije. Ne osjati se jako miris sirceta. meni mirise na narandzu jest da malo stipa za nos posto sam vazda prskala user posted image

Sad cekam da odstoji.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 156
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *