|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 16:38:48   
ena23
IZVORNA PORUKA: mama75

Mozda je dijete u skoli... Mozda se ne moze javiti kad su joj roditelji kuci... Ja se evo ozbiljno zabrinula. Priznajem i sama sam je prvo napala, i smijala joj se, ali nekako mi sve to ne izlazi iz glave. Kontam da zrela osoba ne bi postavila tako cudno pitanje, vec bi uradila test i rijesila svoje nedoumice. Vidjecemo, mozda se javi ponovo 


meni je ovo proslo kroz glavu odmah, ali ja se iskreno ndam da nije ovako i da je ovo necija zezancija s rajom po forumima...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 16:48:21   
adne
kaze moj mm posto je upraznjavala analni sex da ce joj poceti rasti ledja i da ce za 9 mj roditi analno user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 16:50:08   
Nik Name
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja se slazem s tobom, sve stoji, ali posto se vise nijednom nije javila a trazila je savjet i bila toliko zabrinuta, po meni je ovo neozbiljno, bas izgleda kao zezancija...


Pa ne bih se ni ja, ovako matora, vise javila poslije svih komentara i ismijavanja.


Jedini iskren savjet ti je, kupi test i ne muci se vise.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 16:56:10   
Amani12
A sto se ovdje fino zakuhalo user posted image user posted image user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Nik Name)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 20:33:30   
Lulu_08
vesela, uuu jbt. ja sam kontala ti si to nekako brze odradila, a ti 8 godina cekala, pa dobro si izdrzala user posted image user posted image user posted image ...

bo'me ja sam uspjela jedva 2 mjeseca cekat...jbg covjek me bukvalno oborio 's nogu hihihihihih...

a pucanje, himen, nevinost, nigdje ni traga! samo su mi oci ispale i nisam mogla 7 dana hodati, to bi se moglo nazvati dokazom nevinosti hihihihih...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 21:07:00   
sara.at
Ja se nevolim Ni sjecati svog himenauser posted image uhhh kako je samo bolilo a Ni Kap krvi,bas kao StO ti kazes Djana nisam mogla 7dana Ni hodati a Boga mi Ni sjestiuser posted image
A sad kad cujem da djevojke opet usivaju himen okrene mi se zemlja oko mene,neznam kako im se mili kroz isto sr*** opet da prolaze user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 21:20:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara.at

Ja se nevolim Ni sjecati svog himenauser posted image uhhh kako je samo bolilo a Ni Kap krvi,bas kao StO ti kazes Djana nisam mogla 7dana Ni hodati a Boga mi Ni sjestiuser posted image
A sad kad cujem da djevojke opet usivaju himen okrene mi se zemlja oko mene,neznam kako im se mili kroz isto sr*** opet da prolaze user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 21:50:00   
Lulu_08
I ja se takodjer pitam.... Nocna mora je trajala 7 dana ako ne i duze...a i narednih par puta, ma koga varam?? Odnosi su me bolili par godina sigurno hahaha...I da opet usivam???! Nisam totalno pukla valjda?!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:29:52   
sara.at
user posted image user posted image meni je svaki sljedeci odnos Bio kao Bozija kaznauser posted image
Kad bi me sad usili mislim da se vise nikad nebih kresnulauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:31:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sara.at

user posted image user posted image meni je svaki sljedeci odnos Bio kao Bozija kaznauser posted image
Kad bi me sad usili mislim da se vise nikad nebih kresnulauser posted image

a ja skoro pa da nisam nista ni osjetila, i bilo 2-3 kapi krvi, ja se pitala jel to touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:37:47   
sara.at
Ticerko ja bih se onda pitala jel mu halat "Golem" user posted image user posted image
Radije bih da mi slijepi crijevo izvade nego da moram sve opet...
Svog Decka Sam tad toliko ugrizla za rame da je on krvario umjesto meneuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:39:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sara.at

Ticerko ja bih se onda pitala jel mu halat "Golem" user posted image user posted image
Radije bih da mi slijepi crijevo izvade nego da moram sve opet...
Svog Decka Sam tad toliko ugrizla za rame da je on krvario umjesto meneuser posted image

user posted image user posted image user posted image mora da je bilo do njegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:41:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: sara.at

user posted image user posted image meni je svaki sljedeci odnos Bio kao Bozija kaznauser posted image
Kad bi me sad usili mislim da se vise nikad nebih kresnulauser posted image

a ja skoro pa da nisam nista ni osjetila, i bilo 2-3 kapi krvi, ja se pitala jel to touser posted image user posted image user posted image
ma ti si jos nevinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:42:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: sara.at

user posted image user posted image meni je svaki sljedeci odnos Bio kao Bozija kaznauser posted image
Kad bi me sad usili mislim da se vise nikad nebih kresnulauser posted image

a ja skoro pa da nisam nista ni osjetila, i bilo 2-3 kapi krvi, ja se pitala jel to touser posted image user posted image user posted image
ma ti si jos nevinauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:42:15   
sara.at
Ma ajd bitno da si se ti rijesila belajauser posted image , StO moj mm kaze raskrcio mi put da se ja ne mucim user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:42:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sara.at

Ma ajd bitno da si se ti rijesila belajauser posted image , StO moj mm kaze raskrcio mi put da se ja ne mucim user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 22:54:54   
Natty
mislim da je ova tema oborila sve rekorde posjećenosti jedne teme u danu user posted image user posted image user posted image
ja isto nisam krvarila pri prvom odnosu,a i nje me nesto baš jak bolilo user posted image još uvijek se pitam dal sam uopšte i bila nevina user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 0:08:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam sa svojim mužem bila u vezi 11 godina, smiješno i ne spojivo samnom je to što sam sa njim spavala tek nakon 8 godina zabavljanja



mene ovo bode u oci... znaci sa njim nisi ali s nekim drugim.... eeeeh vesela, vesela, ko te ne zna... user posted image

(sala, ne se ljutiti)



ovaj prije njega je čekao tu nedje user posted image
dadada duga priča šta smo sve radili user posted image user posted image user posted image user posted image jbg takav je život, helem bili smo mladi, ludi i zaljubljeni.... naravno kao i sad user posted image user posted image user posted image
samo sad na sex ne čeka toliko dugo, mada mm nije navalentan hahahahha
sad se smijemo zajedno kako smo bili tupavi, al šta ćeš, sad bi malo drugačije


< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.2.2011 0:09:57 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 0:14:22   
veeseelaa
ova se tema treba izbrisati, može mi mama pročitati pa belaj 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 6:41:55   
Ella_H
vesela i sama si rekla poslije . nema kajanja user posted image .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 9:05:19   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: sara.at

Ticerko ja bih se onda pitala jel mu halat "Golem" user posted image user posted image
Radije bih da mi slijepi crijevo izvade nego da moram sve opet...
Svog Decka Sam tad toliko ugrizla za rame da je on krvario umjesto meneuser posted image


Ovo je MM poznato hihihihi.. I on je dobio odmah povratnu hehehe, pa kad vec nisam ja morao je neko krv prolit hahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 9:44:40   
sandy82
ha ha ha!!!!!!! Ovo mora da je neka zezancija! Aj mogu i zamisliti da žena petingom ostane trudna, ako je super super plodna... moguće je, zar ne? Pogotovo ako je mlađa, nama starima treba izbaciti do želuca da bude neki rezultat. Ali da dopusti analni seks prije prave stvari.. Ne vjerujem... Ja sam izgubila nevinost možda iz petog šestog pokušaja. Toliko uska(Možda zato nisam ni mogla roditi dijete). Tako da sam silom prilika morala prolaziti sve kao ova žena sa problemom. Šta ću, morala sam bar nečim nagraditi čovjeka za strpljivost. Jednostavno, moralo je po malo. Jao moje sreće kad je došlo do polovine, sutradan sve! I da dopuštam taj analni seks! I da on to uopšte traži pored prave stvari! Jesi li sigurna da ovaj tvoj nema neke druge sklonosti, npr prema muškima?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 9:47:30   
sandy82
Sjećam se kad sam se žalila drugarici: šta ću kad ne može, previše je. Ona kaže: vidjećeš da nije previše draga, tražićeš ti još!

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: moguća trudnoća???
12.2.2011 9:52:04   
sandy82
I još jednom: HA HA HA HA HA HA
Ozbiljno. Ako je ovo istina, nema šanse da si trudna. Da se rasteretiš kupi test. Ja sam ih stalno imala po punu torbu. Pokaže već 7 dana poslije izostanka menstruacije. Uđem u apoteku i pitam: Koji vam je najjeftiniji test? Obično budu po 2-3 marke, uzmem odmah po 4 komada. Ako je skuplji samo jedan. Jednom mi se apotekarka smijala, kaže vidi budale, traži njjeftiniji test. Ja kažem, gospođo to je meni već rutina. Kad me uhvati napad migrene, da znam šta smije popiti, da ne otrujem bebu. Evo noćas me zabolila glava za nizdržati, od ove teme me prođe odmah.

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: moguća trudnoća???
15.2.2011 21:53:33   
hatepsut
Nesto mi pade na pamet,mozda sam i ja u blazenom stanju,ako budem...a joooj,popila sam pola apoteke pencilina :( vjerovatno  da nisi draga trudna,ali provjeri.Eh,eh...gdje li su te majke dok im djeca po forumima pitaju dali je moguce da su trudne!Sve mi "moderne" a desava se to sto se desava,hm...
Sto se tice nevinosti i ja sam se udala nevina,ponosna sam na to ! Naravno to je moje misljenje,nisam krvarila i nisam osjetila bol."alatka" mm meni je dovoljna,a druge ruku na srce nisam ni vidjela,mozda na tv-u :) dok recimo s druge strane imam drugaricu kojj je muz sedmicu dana pokusavao "oduzeti nevinost" da bi cura nakon sedme noci zaglavila u bolnici,zbog obilnog krvarenja ! nisu bili dugo u braku,ona je ponovo sretno udana i prva "alatka" kaze "mala baja" za drugu :D sto znaci nije do "alatke" nego stoji do zene,ali Bogam' i do muskarca i te kako !!!

(odgovor članu sandy82)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *