|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:02:14   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: marinčii

ivana tz super je tortica ,svaka častuser posted image user posted image user posted image


Heej sad vidjeh onu tvoju, bas je tip top, najljepsa mi je od svih dosad user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:02:42   
anidla
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: anidla

[
i ova mi je prelijepa....jednostavna i medena! ovakve su mi najdraze....

svaka cast!



Hvaalaa... Ja sam dosad pravila jednu za djevojcicu i ova je djecaka, i obje su u istim tonovima, nesto mi ova zuta najljepsa a i univerzalna, nervira me vise ono sve roze i plavo...




ja te nekako dozivljavam kroz ove torte, jednostavna, iskrena i topla user posted image nadam se da ne grijesim user posted image

a ti noa nemas pojma user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:03:57   
marinčii
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: marinčii

ivana tz super je tortica ,svaka častuser posted image user posted image user posted image


Heej sad vidjeh onu tvoju, bas je tip top, najljepsa mi je od svih dosad user posted image user posted image user posted image

hvalauser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:04:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: marinčii

ivana tz super je tortica ,svaka častuser posted image user posted image user posted image


Heej sad vidjeh onu tvoju, bas je tip top, najljepsa mi je od svih dosad user posted image user posted image user posted image






i meni je najljepsa od marincii al nemojte reci Breskviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:04:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: marinčii

ivana tz super je tortica ,svaka častuser posted image user posted image user posted image


Heej sad vidjeh onu tvoju, bas je tip top, najljepsa mi je od svih dosad user posted image user posted image user posted image


marinci ovo je i meni reklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:08:19   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: marinčii

ivana tz super je tortica ,svaka častuser posted image user posted image user posted image


Heej sad vidjeh onu tvoju, bas je tip top, najljepsa mi je od svih dosad user posted image user posted image user posted image


marinci ovo je i meni reklauser posted image user posted image user posted image

a jeli ,dobro da si mi rekla ,više joj niš za ozbiljno ne shvaćamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:16:25   
manuela RR
marinči i ivana Tz svaka vam čast,torte su prelijepe.
Imam i ja jednu al me sad pored ovih vaših stid postaviti ...user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo curkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:18:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: manuela

marinči i ivana Tz svaka vam čast,torte su prelijepe.
Imam i ja jednu al me sad pored ovih vaših stid postaviti ...user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo curkeuser posted image user posted image user posted image






ma ajd postavi ako nista da se malo smijemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image salim se naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:23:24   
N_N
user posted image  torte su predobre!!! Svaka vam čast!
Samo postavljajte user posted image , taman da skupim ideja do ljeta user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:38:47   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: anidla

[
i ova mi je prelijepa....jednostavna i medena! ovakve su mi najdraze....

svaka cast!



Hvaalaa... Ja sam dosad pravila jednu za djevojcicu i ova je djecaka, i obje su u istim tonovima, nesto mi ova zuta najljepsa a i univerzalna, nervira me vise ono sve roze i plavo...




ja te nekako dozivljavam kroz ove torte, jednostavna, iskrena i topla user posted image nadam se da ne grijesim user posted image

a ti noa nemas pojma user posted image user posted image



uuh zacrveni se... ne grijesis bona, ma kakvi...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: "Torta" od pelena :)
24.1.2011 21:39:11   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: manuela

marinči i ivana Tz svaka vam čast,torte su prelijepe.
Imam i ja jednu al me sad pored ovih vaših stid postaviti ...user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo curkeuser posted image user posted image user posted image



maunela, tortu na sto user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 14:05:41   
manuela RR
noa noa ...cccc
Evo moje ...smijte se vi do mile volje ovu torticu će novopečena mama iskoristiti
he heuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 25.1.2011 14:09:44 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 14:10:42   
Hanady RR
ma meni se baš dopada. stim da je ne vidim do udetalja...al vidim da su lijepe treke okolo na pelena...
ja sam kupila pelene i neke sitnice...već 20 dana spremam se na babine al još se nisma dograbila adekvatne plišane igračke koja mi treba i traka za okolouser posted image
šta god nađem nije mi prikladna boja ili mi je suviše kičasto....sa svim ostalim što sma kupila...a slomila se kupijući sitnice da ugajgulim boje...
hajd imam još fore...skontala sam ako ne uspijem naći lijepe trake imama bijelu satensku nju ću koristiti

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 14:17:58   
emi7908
Ivana tortice su ti prekrasne, mislim i ove a i one prave :).
Hanady da tvoje torta ne dočeka neku drugu bebice ?user posted image  ma vjerujem ja da ćeš ti pronaći neko rješenje a i ta bi ti satenska traka bila lijepa... Ako mislimo na istu....???

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 14:48:18   
mala86
evo i moje danasnje tortice,ispod nje je knjiga moja prva godina,ja sam prezadovoljna user posted image user posted image user posted image user posted image  i ponosna na sebe user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 15:25:56   
Anoniman
lijepe su vam tortice, ja volim pravit ove tortice al nemam nikoga ko će se poroditi ubrzouser posted image , hajde noa rađaj drugo da ti mogu napraviti tortu bit će najbolja obećajemuser posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 17:33:57   
manuela RR
Ja imam trudnicu kojoj je termin kraj marta...
praviću tortu za jednu djevojčicu do sada su sve bile za dječake...
Eeeee ta će mi torta biti bombastic obećavamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 25.1.2011 17:46:35 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: "Torta" od pelena :)
25.1.2011 21:06:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

lijepe su vam tortice, ja volim pravit ove tortice al nemam nikoga ko će se poroditi ubrzouser posted image , hajde noa rađaj drugo da ti mogu napraviti tortu bit će najbolja obećajemuser posted image




napravi je ti pa nek stoji ne mere se pokvaritiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 12:47:50   
Nejrica
Evo i moje prve...bas sam ponosna na nju!
user posted image

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 12:55:55   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Nejrica

Evo i moje prve...bas sam ponosna na nju!
user posted image


preslatka je svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image
kakve si ovo trakice koristila,bas su super?koliko otprilike dodje ova toritica u markicamauser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 13:14:28   
lamama
Super su sve torte na svoj način, svaka je prelijepa za sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka vam čast!

mene interesuje kako fiksirate ove spratove od pelena? Možda i ja napravim za poklon kada mi bude trebalo


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 13:22:21   
veeseelaa
kupiš rolnu kuhinjskog ubrisa i kad je potrošiš ostane ti karton onaj na kom je narolaln bio papir i to metneš kao fiksator
Ja sam uzela karton od sjajnog papira, bio bi duži, malo ga skratila i eto ga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 13:25:02   
lamama
E super, sada mi je jasno  oko njega redaš pelene, pa povežeš mašnom,  hvala tiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 13:29:39   
veeseelaa
pelene pojedinacno povezuješ lastikom malim a onda uzmeš veliki lastik i ubacuješ pelene dok ne ubaciš dovoljan broj a mašnom samo ukrasiš, sretno

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.2.2011 13:30:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: "Torta" od pelena :)
14.2.2011 13:33:42   
marinčii
nejrice super je torticauser posted image user posted image
lamama ja sam umjesto rolna od papira stavila dva hipp čaja,jedan za dojilje(jer sam znala da kuma doji)  i jedan od komorača i bilo je super čvrsto a i može se iskoristiti..

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *