|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
3.3.2011 23:22:48   
Skvo RR
vidimo se.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 18:40:25   
stefania
drage moje ja se ovom prilikom najdublje i najiskrenije izvinjavam za nedolazak u dogoovreno vrijeme, ali unatoč dobroj volji i trudu, nisam uspjela završiti i na druge prebaciti svoje obvaveze, tako da nisam bila u prilici prisustvovati sastanku :( ipak, nadam se da cu u toku slijedece sedmice sama uspjeti nekako da se dogovorim s predstavnicima crio save-a i rjesim zadatak oko pohranjivanja maticnih celija...jos jednom molim vas da primite moja iskrena obravdanja za ovu izradu user posted image

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 20:59:29   
Visnja RR
Bilo je lijepo druzenje i veoma korisno... 
Ljudi iz Family Plus su nam dali dosta bitnih informacija...
Ova druzenja cemo uvesti kao praksu a o tome cu vas detaljno informisati...
Napravicemo grupe po vecim centrima u BiH... Tako da ce se druženja zavisno o potrebi organizovati u Mostaru, Zenici, BanjaLuci, Tuzli...
bitno je da naprvimo spisak  trudnica kao i onih članica koje ce to biti a zainteresovane su za pohranjivanje MĆ...

Sutra ćemo pokrenuti tu temu...

Još jednom hvala trudnicama i Family Plus/Cryo-Save user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 21:02:42   
mama75
Tako mi je zao sto ovo nije bilo kod nas kada sam ja bila trudna user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 21:10:28   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Tako mi je zao sto ovo nije bilo kod nas kada sam ja bila trudna user posted image


ista sam ti takva...user posted image

međutim MĆ brata ili sestree ili rođaka mogu biti uspješne u liječenju.... ovo cu vam ovih dana napisati uz pomoć ljudi iz Cryo_Save... tako da ako vam neki blizak član porodice treba dobiti bebumožete zajedno učestvovati u tome jer se njima (nedaj Bože) mogu i vaša djeca poslužiti...


Zamolila bih  trudnice s druženja da napišu šta su saznale na ovom druzenju

Uglavnom malo ćemo više ovoj tematici dati pažnju ubuduće jer smo veoma malo informisane o svemu



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 21:54:57   
mama75
Znam to za brata/sestru, ali ja sam 2 vec rodila i nemam namjeru vise. A o maticnim stanicama sam bas puno citala, mislim da je to stvarno super stvar. Jos sam cula da daju "na rate" da se plati, sto je dobra vijest jer je to za nase uslove poprilican iznos (iako je jeftinije nego u inostranstvu).

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 22:30:34   
Skvo RR
user posted image Super nam je bilo danas. Bas korisno.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
4.3.2011 22:44:10   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Znam to za brata/sestru, ali ja sam 2 vec rodila i nemam namjeru vise. A o maticnim stanicama sam bas puno citala, mislim da je to stvarno super stvar. Jos sam cula da daju "na rate" da se plati, sto je dobra vijest jer je to za nase uslove poprilican iznos (iako je jeftinije nego u inostranstvu).


onu su davali na 12 rata ali su to neki naši ljudi zloupotriejbili pa toga vise nema ali se moze preko nekoliko banaka dići kredit bez problema...

i kolačići su bili mljac user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
5.3.2011 12:13:18   
babina beba
Meni kolacic bas nije legao, a sve ostalo je bilo ok! Uglavnom sve sto su pricali na njihovoj stranici se moze naci. U svakom slucaju bi trebali redovno ovakve skupove odrzavati za buduce trudnice i malo vise  u javnost dati jer malo je ljudi  informisano o ovome!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
5.3.2011 14:17:39   
taurus
pišite nam šta ste saznaliuser posted image

< Poruku je uredio taurus -- 5.3.2011 14:18:29 >

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
10.3.2011 12:52:24   
Ela35
Bila sam na druženju, bilo je fino, neke informacije sam znala i od prije, druge sam saznala baš tamo.

Ovako, što se tiče matičnih ćelija, one se koriste za bebu, ali su kompatibilne za brata ili seku preko 60% ali i sa jednim od roditelja (u ovisnosti od genetskih predispozicija i krvne grupe, oko 50%) a takođe je moguća kompatibilinost sa bližom rodbinom, mada to treba naknadno utvrditi. Plaćanje ide u dvije rate, prvo 230 EUR što uplačujete prije poroda i dobijete kompletan pribor koji nosite sa sobom u porodilište a onda mjesec dana nakon poroda ostatak od iznosa, pošalju fakturu i plaća se direktno Cryo Save-u. To je pod uslovom da su matične ćelije nakon testiranja u Banci matičnih ćelija potvrđene da su u redu. Ako se iz nekog razloga matične ćelije ne mogu koristiti, 230 EUR učešća se ne vraća, ali se ne mora uplatiti ostatak novca.

Ako vam nedaj bože zatrebaju matične ćelije, bolnica u kojoj će se vršiti liječenje će uspostaviti kontakt sa bankom matičnih ćelija i u roku od dan-dva matične ćelije će biti dostavljene toj bolnici. Tom prilikom vi ćete ponovo morati snositi troškove prevoza (otprilike 230 EUR).
Trenutno u BiH ima samo jedna klinika koja putem matičnih ćelija liječi leukemiju, a to je klinički centar u Tuzli.
Mnoge druge bolesti se liječe u zemljama regiona - Srbija, Hrvatska, itd.
Što se tiče plaćanja, možete platiti putem kredita kod skoro svih banaka, Sparkasse, Raiffeisen, Nova Banka...Unicredit će uskoro takođe napraviti paket za ove usluge. Krediti se daju na 1 do 10 godina.

Pozdrav.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
11.3.2011 21:46:24   
Hanady RR
da počenmo spisak za naredno druženje......

koje jedva čekam...

1. Hanady RR
2. Sami mamin

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ela35)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: FamilyPlus poziva trudnice na druženje i ...
12.3.2011 15:29:14   
Visnja RR
ovu temu nastavljamo u "zakačenoj temi"
Matične ćelije - druženje u Vašem gradu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *