|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:50:36   
Mila_80
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

jesam  u  piramidi..ali  se  sad  ta  radnja  premjestila  preko puta  mostarke...pored  salona  zavjesa..uglavnom  su znali iamti  tamo  svasta..a  nemam  pojma  imaju  li  tih  kolica  vise..provjeri..nisu  skupa..ali  su  isplativa...sto   se  ne  javis  na  temu  kave  u  mostaru..da  se nađes  s  nama user posted image


znam na koju radnju misliš, otići ću tamo jedan dan

a za kafu ću se javiti kad se vratim u Mostar, kad počnem raditi na ljeto, sad sam kod mame u jablanici...hvala na pozivuuser posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:54:51   
Anoniman
ovo su bili kao neki ljetni modeli, a bilo je bas izbora kad sam ja kupovala,e sad ne znam stvarno kakva je situacija jer nisam odavno bila.. smatram da se za 100 -150 km mogu kupiti odlicna lagana kolica..

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:56:20   
Ella_H
Dzenana G Izvini nisam prije vidjela poruku.
Ja sam u Americi chicco kolica G6 79.99$
super sam zadovoljna s njima, znam da ima i kod vas tih
kolica tako da nije tesko naci, inace ne padam na neke marke
ali seka je imala ova i super su joj bila.
Sretno.

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Kisobran kolica
25.2.2011 23:36:30   
rose
ja juce zamolila kolegicu iz BL da ako mogne ode do bajproma i vidi ima li chiopollino omnia...ako ima zamolit cu je da mi kupi pa da donese kad dodje u sa...eto mozda uspijemo nabaviti chipolino kolica user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Kisobran kolica
25.2.2011 23:48:25   
Anoniman
rose, imas chipolino u Merkuru na Otoci, e sad ne znam imaju li taj model, ja k'o padobranac upadam na temu ali rekoh da javim ako pomazeuser posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Kisobran kolica
26.2.2011 11:09:54   
salmy
IZVORNA PORUKA: rose

ja juce zamolila kolegicu iz BL da ako mogne ode do bajproma i vidi ima li chiopollino omnia...ako ima zamolit cu je da mi kupi pa da donese kad dodje u sa...eto mozda uspijemo nabaviti chipolino kolica user posted image
Ma nemaju ih ni oni,ja zvala i kaze teta nece ih vise bitiuser posted image user posted image user posted image
ps:mi jos uvijek tragamo za kolicimauser posted image user posted image user posted image eto cisto informativnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Kisobran kolica
26.2.2011 11:11:22   
Anoniman
je li ko gledao ove chipolino u Bingu u Hadžicima?

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Kisobran kolica
26.2.2011 11:25:24   
salmy
IZVORNA PORUKA: jelenaT

je li ko gledao ove chipolino u Bingu u Hadžicima?
Zvala sam i njih nemaju omniauser posted image  evo zovem Tl,kaze cura da nisu dobili niti zna kada ceuser posted image user posted image
đekna jos nije umrla a kad ce nezna seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Kisobran kolica
26.2.2011 13:40:21   
ladyblue RR
Chipolino imate u Tempu u Lukavici.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 15:53:36   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Chipolino imate u Tempu u Lukavici.


hvala jos se vala nakaniti i otici tamo user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 15:54:51   
rose
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: rose

ja juce zamolila kolegicu iz BL da ako mogne ode do bajproma i vidi ima li chiopollino omnia...ako ima zamolit cu je da mi kupi pa da donese kad dodje u sa...eto mozda uspijemo nabaviti chipolino kolica user posted image
Ma nemaju ih ni oni,ja zvala i kaze teta nece ih vise bitiuser posted image user posted image user posted image
ps:mi jos uvijek tragamo za kolicimauser posted image user posted image user posted image eto cisto informativnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bas steta...a kad odem na bajprom stranicu pise da je na stanju...ko zna kad je zadnji put azurirana


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 15:55:38   
rose
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: jelenaT

je li ko gledao ove chipolino u Bingu u Hadžicima?
Zvala sam i njih nemaju omniauser posted image  evo zovem Tl,kaze cura da nisu dobili niti zna kada ceuser posted image user posted image
đekna jos nije umrla a kad ce nezna seuser posted image



a jel to turbo limac imao ova chipolino kolica?...i mene zanimaju omnia


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 19:42:11   
salmy
Mi bili u Tempu i kupili kolica.Nisu Bog zna cemu ali lijepo izgledaju! Kostaju svega 51 KMuser posted image user posted image  Nemam pojma koja je marka u pitanju,prakticna lagana i imaju jedan polozaj.Dovoljno za ovo ljeto.Postavicu sliku ako koga zanimaju! 
Imaju chipolino ali ne omnia!
Nije lose otici imaju finih stvarcica za djecu jako povoljnouser posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 20:07:15   
škorpija
haj da vidim kakav su, možda su hauck, ta sma vidjela i bila su nešto oko 50 KM, hauck su pravo kvalitetna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 20:25:01   
salmy
user posted image  

user posted image   Sjedalicu sam prebacila iz starih kolica,spremni za setnjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 20:50:49   
škorpija
ee dobra su, da ih se navozate u zdravlju i veseljuuser posted image  al nisu hauck ja ova što sma gledala nisu imala ovaj kupolasti krović već onaj četvrtasti,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Kisobran kolica
1.3.2011 20:52:14   
salmy
IZVORNA PORUKA: škorpija

ee dobra su, da ih se navozate u zdravlju i veseljuuser posted image  al nisu hauck ja ova što sma gledala nisu imala ovaj kupolasti krović već onaj četvrtasti,
Mogu dobaciti do septembrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a lagana su pravo!
hvala draga mojauser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Kisobran kolica
3.3.2011 14:57:02   
canim
Gledam na internetu kisobran kolica Chicco a pise da su za uzrast od 0+ , sta vi mislite ? jeli odgovaraju za novorodjence, moja beba ce slijedeci mjesec ako Bog da 3 mjeseca pa bih joj uzela neka lagana kolica da mogu sama s njom sad kad bude ljepse vrijeme, od ovih vecih kolica lijepa su mi peg perego uno ali su teska 11,5 KG ipak puno mi je to.

Neko je pominjao Chipolino kolica, ja sam prosle sedmice vidjela jedan model u onoj radnji za bebe na socijalnom, nisu losa ali su poteska, jeli neko zna imaju li chipolino kolica od 5-7 kg ili su sva njihova kolica glomazna ?



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Kisobran kolica
3.3.2011 15:03:57   
rose
IZVORNA PORUKA: canim

Gledam na internetu kisobran kolica Chicco a pise da su za uzrast od 0+ , sta vi mislite ? jeli odgovaraju za novorodjence, moja beba ce slijedeci mjesec ako Bog da 3 mjeseca pa bih joj uzela neka lagana kolica da mogu sama s njom sad kad bude ljepse vrijeme, od ovih vecih kolica lijepa su mi peg perego uno ali su teska 11,5 KG ipak puno mi je to.

Neko je pominjao Chipolino kolica, ja sam prosle sedmice vidjela jedan model u onoj radnji za bebe na socijalnom, nisu losa ali su poteska, jeli neko zna imaju li chipolino kolica od 5-7 kg ili su sva njihova kolica glomazna ?





ima omnia...6.5 kg al ih nema nigdje...valjda stariji model

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Kisobran kolica
3.3.2011 15:11:26   
canim
Rose Chipolino bas ima interesantni kolica a ova kolica sto sam vidjela uzivo vidi se da su super kvaliteta.

Jeli ima u WISI neka radnja sa djecijim kolicima ? Jeli neko bio tamo, ja nisam bila ima sto godina tako da nemam pojma sta ima a cula sam par komentara da je neko kupio kolica u WISI, pa ako nema vise radnja s kolicima da neidem bezveze.

Koliko znam kolica ima kupiti
  • Sve za bebe - kod katedrale i socijalno
  • Malisa  - Merkur
  • Chicco -zelene beretke i merkator
  • FIS
  • BINGO - nikad bila, nisu mi hadzici usput, jeli velika ponuda, isplati li se zaputiti u hadzice, zna li neko ?
  • Baby Centar - BBI 
  • ROBOT
Ima li jos negdje u Sarajevu ?


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Kisobran kolica
4.3.2011 15:57:20   
ladyblue RR
Bila sam danas u Tempu u Lukavici i imaju Chipolino. imaju i velika kolica i kišobran kolica.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Kisobran kolica
6.3.2011 22:49:07   
rose
neko je nedavno pitao za hello kitty kolica...ima ih u turbo limacu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Kisobran kolica
7.3.2011 23:02:30   
canim
Chipollino se moze naruciti u Merkuru na otoci na 2 spratu kod restorana ima jedna mala radnjica, odmah do astre.Sad sam pregledala malo bolje materijal i kvalitet i meni se kvalitet ne svidja a i glomazna i teska su tako da od toga odustajem.

Hello kitti ima i na socijalnom u sve za bebe radnji.

Jeli ima jos negdje CHICCO osim merkatora i kod hotela europa ? Ne znam zasto ali oni uvijeki imaju mali izbor kolica i nazalost ne mogu se naruciti modeli, jeli neko zna gdje ima jos chicco i ima li negdje opcija da se naruci neki model iz chicca ?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Kisobran kolica
8.3.2011 9:04:12   
Dzenana_G
Mi smo juce kupili ova kao kod Salmy samo roza. Ja sam prezadovoljna. Super su lagana, lako se sklapaju, malo prostora zauzimaju a sto je najvaznije Nejla uziva u njima. Nek izdrze ovo ljeto mi prezadovoljni user posted image
Mi smo kupili u Fisu i tamo su 54 KM, a u Tempu su 51 KM.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Kisobran kolica
8.3.2011 9:46:24   
emi7908
ej super vam ova kolica, baš mi se sviđaju user posted image  nisam znala da u tempu ima ovakvih stvarčica otiću i ja da malo pogledam ;)

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *