|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
13.2.2011 8:34:40   
Dzenana_G
I mi smo u potrazi za kisobran kolicima, ova nas nasa slomise...
Ella svidjaju mi se ova vasa kolica. Koja marka, koliko kostaju, gdje su kupljena i najbitnije koliko su teska?user posted image  Puno pitanja

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Kisobran kolica
13.2.2011 10:06:48   
smajli80
Mi imamo ova chipolino omnia druga po redu(roza)i odlična su.Lagana,ne zauzimaju puno prostora kad se sklope a i nisu skupa.Mogu se spuštati u ležeći položaj u slučaju da user posted image zaspe.


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Kisobran kolica
13.2.2011 10:19:12   
salmy
Dadada hvala na odgovoru,ja isla u chicco i najjeftinija oko 400 KM,bas mi punouser posted image user posted image
Smajli 80 gdje si kupila ta svoja?

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 9:40:48   
rose
i mene zanimaju chipolino kisobran kolica...gdje ih ima u sa?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 9:44:03   
emi7908
I meni trebaju ova kolica, hajde mame gdje ste kupili vi svoja i po kojoj cijeni.... Mi već imamo 3u1 Chicco ali mislim da je vrijeme da ih promjenimo ovog proljeća, a da ta proslijedimo nekom drugom  user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 9:51:41   
Anoniman
U chiccu u Mercatoru sam ja gledala imaju prelijepa kolica skip model 260KM ne sklapaju se kao kispobran jer imaju onu rucku iz jednog dijela, sklope se ono na preklop pa se nekako suze za strane pa ne zauzimaju uopste puno prostora, ja trazim ova chipolino, ako ne nadjem uzecu ova u chiccu, jesu malo skuplja od ostalih, ali bice i druga beba pa ce iskoristiti. Zene koje znate pomozite gdje imaju ova chipolino da se kupe, u bingu na alipasinom nemaju, u amku na mojmilu nestalo, a nesto mi Bingo Hadzici daleko, pa ako neko zna da imaju dole da idem i dole. Jer nekako su mi pravo lijepa, jeste da je nekako malo "plastican" ovaj materijal ali samim tim laksi je za i odrzavati.
Mi smo kupili brevi light, jesu lagana, ali su duga kad se sklope, tako da sam sad odlucila vodim dijete da sjedne da vidim kako izgleda i stavljam u gepek da vidim koliko prostora zauzimaju user posted image , jer ova brevi u karavanu zauzmu pola gepeka jer ukoso ih moras staviti.

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 10:04:12   
salmy
IZVORNA PORUKA: jelenaT

U chiccu u Mercatoru sam ja gledala imaju prelijepa kolica skip model 260KM ne sklapaju se kao kispobran jer imaju onu rucku iz jednog dijela, sklope se ono na preklop pa se nekako suze za strane pa ne zauzimaju uopste puno prostora, ja trazim ova chipolino, ako ne nadjem uzecu ova u chiccu, jesu malo skuplja od ostalih, ali bice i druga beba pa ce iskoristiti. Zene koje znate pomozite gdje imaju ova chipolino da se kupe, u bingu na alipasinom nemaju, u amku na mojmilu nestalo, a nesto mi Bingo Hadzici daleko, pa ako neko zna da imaju dole da idem i dole. Jer nekako su mi pravo lijepa, jeste da je nekako malo "plastican" ovaj materijal ali samim tim laksi je za i odrzavati.
Mi smo kupili brevi light, jesu lagana, ali su duga kad se sklope, tako da sam sad odlucila vodim dijete da sjedne da vidim kako izgleda i stavljam u gepek da vidim koliko prostora zauzimaju user posted image , jer ova brevi u karavanu zauzmu pola gepeka jer ukoso ih moras staviti.

Ima ih u Mercuru na Otoci (radnja za djecu do igraone) ali nema ovaj modeluser posted image user posted image imaju kisobran slicna ovim,ali su teska i na tri tocka,a cijena im je 130 KM.Momak koji radi tu je pokusao da naruci ta ali nemajuuser posted image user posted image a on je toliko zbunjen da nema pojma sta ima u radnji!
Pa kome trebaju chipolino kolica(ne kisobran) ima u toj radnji izbora! Pcelica maja...imaju bodici vecih brojeva.....ma ima finih stavrcica samo se  morate snalaziti,jer momak je totalno izgubljenuser posted image   

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 11:41:59   
Natty
mi smo kupili prosle godine u TL od brevi hello kitty sivo roza nama su super ,ima 5 polozaja i nisu ni prevelika ni pre mala
http://img.magma-apps.com/medium/90091611.jpg mi smo prezadovoljni sa njima
kotala su 1000 kuna,ne znam koliko je to maraka

< Poruku je uredio Natty -- 15.2.2011 11:46:52 >


_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 11:56:17   
Anoniman
ja sam gledala na stranici ove firme u Banja Luci i imaju na stanju ova kolici chipolino omnia i isporucuju po cijeloj BiH..

(odgovor članu Natty)
  Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Kisobran kolica
15.2.2011 16:52:37   
rose
evo pogledala sam i cini mi se rade samo veleprodaju user posted image , nigdje nema cijena i specifikacija...samo slike i ne pise da li dostavljaju u sa i da li fizickim licima

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Kisobran kolica
16.2.2011 20:14:38   
salmy
Ko o cemu baba o orasimauser posted image user posted image user posted image  bila u Amka i jedina kiTobran kolica imaju Brevi sa dva polozajauser posted image user posted image user posted image jos crvenauser posted image user posted image  joj neznam jesam li dosla il posla!
Imali chipolino i vise Nemaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Kisobran kolica
16.2.2011 20:18:06   
Lulu_08
Ova Hello Kitty su user posted image user posted image user posted image  !

Mi imamo od BuBu iz TLa, sivo/zelena kombinacija i maksimalno iskoristena u prosloj godini, sada su na odmaranju user posted image ...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Kisobran kolica
16.2.2011 21:01:23   
smajli80

IZVORNA PORUKA: salmy

Dadada hvala na odgovoru,ja isla u chicco i najjeftinija oko 400 KM,bas mi punouser posted image user posted image
Smajli 80 gdje si kupila ta svoja?


Kupila sam ih u B.Luci prošle godine u Bojpromu,koštala su 93kmuser posted image ,međutim kažu da ih više nema u nabaviuser posted image .Previše je dati 400km za kišobran kolica,vidjela sam da imaju neka Bubu,ne izgledaju mi loša a koštala su nekih 120km.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Kisobran kolica
16.2.2011 21:44:24   
Anoniman
mi imamo ova kolica,4kg ma prelagana su, mana im je samo sto imaju  jedan položaj pa su uglavnom za vece bebe..
user posted image imamo i ova peg perego ,extra kolica,mana im je sto su mi teska kad ih moram sama iznijeti na 3.kat, 12 kg plus Nikola.. al nisam se pokajala sto sam ih kupila jer su  stvarno odlicna..

user posted image




(odgovor članu smajli80)
  Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 15:52:33   
Mila_80
gdje se mogu kupiti Brevi Hello Kitty ljetnja kolica i koliko koštaju...super mi izgledaju i kupila bih njih za ljeto

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 21:39:48   
iv@ncica
mi  smo  svoja chipolino  toliko  dobro iskoristili i  preeeee  zadovoljni  smo  za  te  93 KM,  da  ih  nađem opet  bi  ih  kupila, sva  godiosnja  doba  smo s  njima  predeverali...ja  ih  niz  stepenice  spustam  na  zadnmjim  tockovima..ma  nema  gdje  nisam  s njima uletila  i bila,  prevozila  po 10 kg  kamenja  za neke ideje i  kretaivne  potrebe  u  korpi +  anadrej....samo  su  se  malo opustila  na zglobovima  od  suilnog  napora..ali  cu  ih  pokusatai ucvrstiti..
mila-  nemam ti  pojma  za  sva  ostala  kolica  u  mo. jer od  kad  imam ova  ko  da  imam  avion..nista  ne  pratim  viseuser posted image  

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 21:43:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mila_80

gdje se mogu kupiti Brevi Hello Kitty ljetnja kolica i koliko koštaju...super mi izgledaju i kupila bih njih za ljeto


mislim da imas u bimacu u orci,vidjela sam da imaju sve kataloge pa možes naruciti sto želis...

(odgovor članu Mila_80)
  Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:05:08   
Mila_80
iv@ncica jesi li ta chipolino kupila u Mostaru ili negdje drugo, i ona su mi superuser posted image
marijanna hvala ti, ja se orce ne bih ni sjetila, čak šta više mislila sam da je zatvorenauser posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:11:22   
sporty mamaa
Orca je skoro zatvorena, al mislim da BImaco jos radi. Imas na netu njihovu stranicu, ukucaj na google bimaco siroki brijeg i izbacit ce ti sve i katalog proizvoda i cijeneuser posted image

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:11:42   
iv@ncica
jesam  u  piramidi..ali  se  sad  ta  radnja  premjestila  preko puta  mostarke...pored  salona  zavjesa..uglavnom  su znali iamti  tamo  svasta..a  nemam  pojma  imaju  li  tih  kolica  vise..provjeri..nisu  skupa..ali  su  isplativa...sto   se  ne  javis  na  temu  kave  u  mostaru..da  se nađes  s  nama user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:12:59   
iv@ncica
jest  imas  bimaco s  prednje  vanjske  strane orce..oni  imaju  svasta  user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:13:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mila_80

iv@ncica jesi li ta chipolino kupila u Mostaru ili negdje drugo, i ona su mi superuser posted image
marijanna hvala ti, ja se orce ne bih ni sjetila, čak šta više mislila sam da je zatvorenauser posted image


zatvorena je ,unutra sve renoviraju a bimaco ti je s vanjske strane, radi ,bila sam neki danuser posted image

(odgovor članu Mila_80)
  Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:33:37   
Lana_
@ marijana koliko si platila svoja kišobran kolica?
jer i ja ima ta peg perego al upravo sam danas sve spakovala,odpadnu mi bubrezi noseći ih,jest da moja Lana puni 2god al nije baš za velikog hodanja,živim u franjevačkoj i do rondoa je uzmem 5puta i nosim,ima 15 kguser posted image
tražila sam baš ta kolica kao u noee i ivančice al teta reče nema ih sada došla neka nova drečava pink i plava...


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:41:32   
Anoniman
ova mclaren su bila ja mislim 230,nisam sigurna,kupila sam ih u todoru i imas super izbora ,razliciti modeli a super lagana kolica možes naci vec od 100 km..

(odgovor članu Lana_)
  Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Kisobran kolica
23.2.2011 22:47:07   
Lana_
baš sam u izlogu vidjela mclaren kolica narančasto-crno mislim,i cijena na njima 445KMuser posted image ...hmmm nije valjda da sam ćorava a nisam,tako da  se nisam ni usudila ući..
prošle godine sam kupila bila kišobran kolica,u megamarketu jer nigdje nisam našla nikakava osim plava brevi i nisam ih htijela,onda sam ih bacila nakon 2mj jer nema šta im nije puklo a bila su preko 100KM..



_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pomoc
amaniamanic

Znam da nije anketa al mi treba hitno par misljena pa bih vas molila da mi odgovorite.Unaprijed zahvalna jedna zabrinuta zenica..Nisam trudna(radimo na bebi)al imam cistu i dr predlaze da se odstrani Molim vas iskustvo i misljenje.

ogd (72%)

odg (28%)


Broj svih glasova: 64

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *