|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
5.2.2011 16:50:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma ja ima svoj baby welt teškka 3,5 kg, ma milina, jedna položaj, suncobran natakneš po želji i vozi, nema smisla ništa teže kupovati kad je diejte poteško, ali ja na svoja još nakačim kese iz granapa i ništa ima nije bilo. no, mislim da smo mi sa kolicima  završili, ja već sad gledam crvena i ljubičasta, za svaki slučajuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...gledaj...gledajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 21:35:56   
salmy
Gdje da kupimo normalna kisobran kolica? i jos me zanima do kada ce user posted image biti u njima! Kad smo vani setamo bez kolica,bebi se umori pa malo malo stane......
Sve kontam da uzmemo neka manja,da imamo ponekad! Svoja stara je gotovo prerasto,samo moze sjediti u njimauser posted image user posted image user posted image a preteska ubise brate dragi  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:13:20   
ajnur
Mi smo uzeli ova kolica toplo ih preporucujem,lagana,lako se sklapaju ma exstrauser posted image

http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2011/Si




< Poruku je uredio ajnur -- 8.2.2011 22:26:59 >


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:32:27   
salmy
IZVORNA PORUKA: ajnur

Mi smo uzeli ova kolica toplo ih preporucujem,lagana,lako se sklapaju ma exstrauser posted image

http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2011/Si



Koliko kostaju i jelli radnja u Mercuru na Otoci? 

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:42:05   
ajnur
Jeste Merkur na otoci cini mi se oko 400km sa svom opremom.

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:44:44   
salmy
IZVORNA PORUKA: ajnur

Jeste Merkur na otoci cini mi se oko 400km sa svom opremom.
Hvala ti draga,bas mi se ne daje toliko KMuser posted image ova sto imamo su bila skoro toliko;ipak cu se odluciti za jeftiniju varijantu! jer nece nam trebati puno,obzirom da user posted image hoda

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:49:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: ajnur

Jeste Merkur na otoci cini mi se oko 400km sa svom opremom.
Hvala ti draga,bas mi se ne daje toliko KMuser posted image ova sto imamo su bila skoro toliko;ipak cu se odluciti za jeftiniju varijantu! jer nece nam trebati puno,obzirom da user posted image hoda







ama ovo nisu kisobran kolicauser posted image
salmy ja ti preporucujem chipolino oko100 km kostaju vrati se par stranica unazad i imas sliku mojih..ja prezadovoljna,mogu se spustiti ako se u setnji beba umori i zaspe.

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:52:36   
myb@by
salmy kisobran kolica su bila nedavno u tl 50 km. Doduše boje su bile malo ženskaste.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 22:56:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica


evo  nasih  kolica..dosla  danas..teska  6,5 kg,  marka Chipolino.  cijena 93KM, udobna, komotna  siroka,  puno  polozaja, lagana  za  manevriranje,  in  suuser posted image user posted image ,  lako  se  sklope i laka  su  ..za  cas  se  utpaju  u  auto..imaju korpu,  i kabanicu..te  veliku  strehu  protiv sunca..dobre kocnice..e sad  budemo  vidjeli  kvalitet..nasa  su  zelena :) 

user posted image
user posted image   

user posted image







salmy evo ihuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 23:04:32   
ajnur
Ovo jesu kisobran kolica!Nemam namjeru nikog reklamirati niti nekom nesto nametati meni su ok moje dijete ima 3 mjeseca i nama ce trebeti ako Bog da. Mi smo uzeli sa nosiljkom.Naravno da ti mogu posluziti i neka jeftinija.user posted image Pozzz

< Poruku je uredio ajnur -- 8.2.2011 23:08:02 >


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 23:09:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ajnur

Ovo jesu kisobran kolica!Nemam namjeru nikog reklamirati niti nekom nesto nametati meni su ok moje dijete ima 3 mjeseca i nama ce trebeti ako Bog da.Naravno da ti mogu posluziti i neka jeftinija.user posted image Pozzz





ona slika koju meni prikazuje su velika kolica 3u1user posted image
ja nisam ni rekla da ti reklamiras niti ja reklamiram samo sam preporucila jeftiniju varijantu koja se meni pokazala funkcionalnauser posted image

(odgovor članu ajnur)
  Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 23:14:26   
sporty mamaa
Mi smo kisobran kolica platili nekih 120 km, gracco, al nisu mi bas nesto... Ne mogu se uopce fino ispravit da dijete sjedne, vise je nekako nakrivljena. Imaju tri polozaja.... Al taj treci kao sto rekoh nije najbolji...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 23:21:43   
ajnur
Nama su prijatelji savjetovali da kupimo kvalitetnija kisobran kolica jer su se oni tih jeftinijih nakupovali.Mi smo ova uzeli jer kad krenemo hodati bebi ce moci sjediti tako da nam ona ne trebeju.Sad ih koristi po kuci da se navikne na kolica da na proljece ne bude placauser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Kisobran kolica
8.2.2011 23:36:30   
rose
ajnur pa sto ne izvodite dijete kad je sunce...jel ova nemaju skroz lezeci polozaj....pomenula si da imaju korpu? mi smo vec 3 setnje s kolicima odradili i imamo graco ultima sa AS...planiram na proljece uzeti neka laganija kisobran...ova chipolino fino izgledaju...gdje ih ima u sarajevu?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:34:56   
ajnur
Posto smo imali bronhitis malo smo oprezni sto se izlazaka tice.Melo na bačlkon svakog dana i to je to.Strah me.Imaju 3 polozaja.A kolica se rastave onda moze i nosiljka da se stavi
....


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:36:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica


evo  nasih  kolica..dosla  danas..teska  6,5 kg,  marka Chipolino.  cijena 93KM, udobna, komotna  siroka,  puno  polozaja, lagana  za  manevriranje,  in  suuser posted image user posted image ,  lako  se  sklope i laka  su  ..za  cas  se  utpaju  u  auto..imaju korpu,  i kabanicu..te  veliku  strehu  protiv sunca..dobre kocnice..e sad  budemo  vidjeli  kvalitet..nasa  su  zelena :) 

user posted image
user posted image   

user posted image







salmy evo ihuser posted image

Hvala ti noauser posted image user posted image pogledacu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:45:28   
škorpija
ajnur je u pravu ali i noa, user posted image   ovo jesu kišobran kolica, ali taj naziv zaslužuju samo zato što su ručke odvojene i što se sklapaju kao kišobran i inače su po svemu ostalom (težini, položajima, dodatnoj opremi u rangu kombinovanih kolica)
na obvoj temi pod pojmom kišobran kolica mame obično misle na kolica koja su teška maksimalno do 5-6 kg, ( ai idealno je 3,5-4 kg), koja imaju maksimanlno dva položaja, i od dodatne opreme krović ili suncobran. e to su prava kišobran kolicauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:47:32   
salmy
IZVORNA PORUKA: škorpija

ajnur je u pravu ali i noa, user posted image   ovo jesu kišobran kolica, ali taj naziv zaslužuju samo zato što su ručke odvojene i što se sklapaju kao kišobran i inače su po svemu ostalom (težini, položajima, dodatnoj opremi u rangu kombinovanih kolica)
na obvoj temi pod pojmom kišobran kolica mame obično misle na kolica koja su teška maksimalno do 5-6 kg, ( ai idealno je 3,5-4 kg), koja imaju maksimanlno dva položaja, i od dodatne opreme krović ili suncobran. e to su prava kišobran kolicauser posted image
A do koliko kg beba moze u njih? ja sve kontam da su mom user posted image svaka malauser posted image i do kad se koriste,ma joj mene smori moj user posted image gospodin bi setao ali kad ga mama pronosa! ma nemogu vise odvali meuser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:52:40   
škorpija
pa u kvalitetna kišobran kolica može dijete do najmanje 15 kg, mi smo probali bubu kišobran kolica u radnji kad je  imao godinu i jadničak kad bi ga stavili zaglavio bi se u njima i teško bi ga iščupaliuser posted image , jer su mu previše uska.

zato smo uzeli baby welt u onoj radnji baby centar u BBI, ista kao i bubu samo puno šira i jača, teška su 3,7 kg, a ajdin ima 13 KG i vozi s+ u njima bez problema, još ih natovarim kesama iz granapa, a dodali smo i suncobran.

Za krupniju djecu odlična su i hauck kišobran kolic akoja su usto širokama i čvrsta a ima ih u tržnom centru tempo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:54:05   
Anoniman
salmy moja cura je vec velika a fino stane u njih i zaspe cakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kolica su bas prostrana a meni odgovaraju bas zato sto imaju lezeci polozaj...mi smo imali brevi koja su imala samo sjedeci polozaj pa bi ona kukavica zaspala tako u sjedecem polozaju i to je bilo uzasuser posted image
moja preporuka su ti kisobran kolica koja imaju i lezeci polozaj,sto je sigurno sigurno jeuser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 11:59:40   
škorpija
pa jest grozno kad dijete u kišobran kolicima spava sa jendim položajem, isto siročeuser posted image .
al moj spava svaki dna u isto vrijeme i tad nismo u šetnji, a neće nikad nako bezez zaspati, kao nije on više mala bebauser posted image , zato nam nisu ni trebla ta s apoložajima. ne vidim smisao u kišobran kolicma koja teže 7 kg, a ona prava prva  akolica su mi teška 10 KM

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Kisobran kolica
9.2.2011 12:05:45   
salmy
Mi imamo za proljece biciklouser posted image ali ima plasticni cic,i kontam da ce user posted image malo i pocet plakat,zulja ona brate dragiuser posted image
Nista vidjecu svakako,ustvari povest gospodina pa fino neka sjedne pa vidimo rezultat!
Hvala zenice na informacijamauser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Kisobran kolica
12.2.2011 22:13:19   
salmy
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica


evo  nasih  kolica..dosla  danas..teska  6,5 kg,  marka Chipolino.  cijena 93KM, udobna, komotna  siroka,  puno  polozaja, lagana  za  manevriranje,  in  suuser posted image user posted image ,  lako  se  sklope i laka  su  ..za  cas  se  utpaju  u  auto..imaju korpu,  i kabanicu..te  veliku  strehu  protiv sunca..dobre kocnice..e sad  budemo  vidjeli  kvalitet..nasa  su  zelena :) 

user posted image
user posted image   

user posted image







salmy evo ihuser posted image

Hvala ti noauser posted image user posted image pogledacu
Joj opet jauser posted image danas bili u TL i nemaju kisobran kolica? gdje da nadjemo ova???'Noa pomoziiiiiiii bas smouser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Kisobran kolica
12.2.2011 22:27:35   
Anoniman
hos mojauser posted image user posted image user posted image salim se...moja su samo na 3 tocka...identicna ko ova plava ali marka bubu...i sto kaze skorpija...kad vidim tezinu koju ona spominje...preteska su fakat...jest da su meni dobra i svidjaju mi se pravouser posted image user posted image

pogledaj u chiccu u gradu...bila prosle godine 100 KM kisobran ...ili pogledaj na pik.ba...ima svega...od novih do polovnih

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Kisobran kolica
13.2.2011 4:09:27   
Ella_H
I mi smo se ponovili malko danas
bio je red. Vise su se meni svidjela kolica nego A. volim sareno nema sta user posted image .
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *