|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prekid trudnoće u drugom tromjesečju
30.7.2008 15:47:52   
Anoniman
Molim vas da mi netko pomogne ako može.
Moje kuma je trudna 4 mjeseca,a u 15-om tjednu je otkrivena anomalija na plodu(mozak je stao u razvoju).
Mora na abortus ali joj nitko nije rekao kako će se to izvesti,pa zato molim ako je netko imao sličan slučaj da mi kaže kako se to izvodi i da li je bolno???????
Unaprijed zahvaljujem!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
30.7.2008 23:00:18   
Visnja RR
dobice injekciju i radice se abortus...isisace se sisaljkom plod... moze da bude bolno i neugodno ali ne traje duze od 10-15 min...
Mislim da je psihicki-emotivni  faktor tu najgori...
Zelim joj da sve prodje kako treba i da aBd uskoro bude trudna sa zdravom bebicom...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
31.7.2008 7:28:34   
aldi
Jao baš mi je žao. Sva sam se naježila kad sam ovo prošitala, ma kriza. Ne znam kako se to radi, ali se slažem s Višnjom, psiha je to najgora.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim da jako brzo iza toga ostane trudna i da sve bude oki!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
31.7.2008 8:53:43   
lida
Jako mije žaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja mislim da je psiha 100puta veći problem nego bol.

Želim da joj dragi Bog da snage da sve to izdrži


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
31.10.2011 13:36:57   
minimax
Molim vas da mi pomognete moram prekinuti trudnocu 16 nedjelja mi je koliko je to opasno po moje zdravlje??

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
31.10.2011 13:48:05   
Lulu_08
minimax ne znam po tom pitanju nista samo ti zelim puno snage da prebrodis to sve user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu minimax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
31.10.2011 13:55:23   
minimax
Imala sam ja jedan abortus ali nije bila velika trudnoca a sad se puno vise plasim nego prvi put hvala u svakom slucajuuser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
31.10.2011 13:55:26   
shpagica
Rizik po zdravlje uvijek postoji, pogotovo što se tvoja trudnoća mora okončati na neprirodan način user posted image  
Meni su radili kiretažu u 17-toj sedmici i nakon toga sam bila na bolovanju mjesec i po, i u principu ponašala se i pazila kao da sam porodilja. Psihički je najteže podnijeti cijelu stvar, ali ni fizički momenat nije za zanemariti. Recimo mene je pukla strašna anemija poslje toga, pa pripazi na krvnu sliku i vidi šta ti već od nalaza bude potrebno da uradiš za prvu kontrolu nakon pobačaja.

Sretno i drži se, biće akoBogda sljedeći put sve u redu! Nemoj da te nerviraju ljudi koji se budu brinuli za tebe i ovako ti govorili (i mene je sve tada užasno nerviralo jer sam bila užasno nesretna) nego glavu gore i u nove pobjede polako! 


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
22.3.2012 12:10:56   
mina23
Samo da vam javim da sam morala u 16 nedelji prekinuti trudnocu, jako mi je tesko i psihicki se tesko oporaviti :( eto tjelesno ne boli ali dusevna bol je najveca :(

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
22.3.2012 12:12:55   
Rabi
user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
22.3.2012 13:47:41   
Emmy
Žao mi je mina23user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
22.3.2012 13:52:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mina23

Samo da vam javim da sam morala u 16 nedelji prekinuti trudnocu, jako mi je tesko i psihicki se tesko oporaviti :( eto tjelesno ne boli ali dusevna bol je najveca :(

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
22.3.2012 15:27:23   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: mina23

Samo da vam javim da sam morala u 16 nedelji prekinuti trudnocu, jako mi je tesko i psihicki se tesko oporaviti :( eto tjelesno ne boli ali dusevna bol je najveca :(


mina jako jako JAKO mi je zao user posted image user posted image user posted image , saljem ti najveci zagrljaj podrske jer nazalost rijeci utjehe ne pomazu vjerovatno user posted image .


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prekid trudnoće u drugom tromjesečju
22.3.2012 17:53:24   
malen@89

IZVORNA PORUKA: mina23

Samo da vam javim da sam morala u 16 nedelji prekinuti trudnocu, jako mi je tesko i psihicki se tesko oporaviti :( eto tjelesno ne boli ali dusevna bol je najveca :(


zao mi je mila punouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *