|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porod u okviru termina
28.8.2008 19:05:44   
sanja.sa
ja sam vec pet dana preko termina i moja bebara nece jos napoljeuser posted image
bili smo na pregledu (ctg i plodna voda) i sve je hB uredu, tako da doktor kaze da pustimo sve prirodno...
ja sam iskreno jakoooooo nestrpljiva i najradije bi isla na indukciju, ali doktor me odgovara od toga, a i iskustva forumasica su uglavnom protiv, tako da sam ja i dalje na cekanjuuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Porod u okviru termina
28.8.2008 22:55:12   
zama
user posted image user posted image  POZDRAV evo da se i ja javim jer nisam dugo bila sa vama!Meni je termin 3.9.ove god.i jos se nisam porodila sto ne znaci da nemogu jos nocas.Bila sam kod doktora i sve je OK,pa zato nemam nimalo brige ni straha,jer znam da ce beba doci dok otkuca i onaj zadnji sekunduser posted image .Doktor mi je rekao da nosim user posted image user posted image ,a imam i user posted image user posted image od 3,5god.,stim da je tako nebrinem se puno,pa sta allah da samo da je zivo,zdravo i normalno,sto naravno zelim i vama svima na ovom forumuuser posted image koji su na ovom putu kao i ja.user posted image user posted image user posted image SRETNO SVIMA

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Porod u okviru termina
17.2.2011 0:07:22   
Anoniman
11 dan preko termina i jos cekam.... user posted image   user posted image


(odgovor članu zama)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Porod u okviru termina
17.2.2011 0:51:25   
Niina

IZVORNA PORUKA: Anoniman

11 dan preko termina i jos cekam.... user posted image   user posted image



a sto te ne poradjaju vise user posted image user posted image user posted image user posted image jesil isla na kontrolu, sta kazu?

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Porod u okviru termina
17.2.2011 22:13:35   
Anoniman
Idem na kontrole svako drugi dan...ctg izvid uredu, otkucaji srca uredu, trudova nigdje...cak sam imala i amnioskopiju voda jos uvijek bistra...nisam otvorena cak ni jedan prst... user posted image  user posted image   matericni vrat omeksan, bebica se spustila skroz ali ipak zatvoreno sve... user posted image
tako da ostaje mi samo da cekam,,a oni nece da se smile i da me porode user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Porod u okviru termina
17.2.2011 22:26:29   
Niina
nista ti drugo ne preostaje nego da malo stepenice zaganjas i cucnjeve a onda fino u kupku i relaksiraj se...sretno ti...ni ujednoj nije ostalo...pa ce i porod ubrzo ako bog da

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Porod u okviru termina
17.2.2011 22:27:03   
Miau
Ja mislim da sam ja bila trudnica sa najvise termina. Meni je to doktor svaki pregled mijenjao user posted image user posted image user posted image
16.08., 14.08., 10.08., onda je valjda i njemu vise postalo glupavo mijenjati mi termine, pa je samo govorio "pocetkom augusta" user posted image user posted image user posted image Moja mala srecica dosla mami u zagrljaj  14.08. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Porod u okviru termina
17.2.2011 22:34:53   
Miau
Anonimna polako, znas kako se kaze strpljen spasen! Doktor ti se mozda preracunao za termin, kad bebi bude pravo vrijeme doci ce ona, pa nitko nije ostao trudan vjecno user posted image

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *