|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
23.1.2013 12:52:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

I tako ja rodih moju princezu prirodnim putem, bez ikakvih problema, princeza je dosla na svijet 15 dana ranije, sa super kilazom za radjanje zadka 3350. Sve pohvale doktorima na Jezeru, kako smo se dogovorili tako je sve i proslo. A ja sam prosla bolje nego na prvom porodu, a doktorica koja je bila na porodu je na kraju prokomentarisala da joj je zao sto nisu snimali porod, jer je bio skolski...user posted image


Čestitke draga...
divno...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
23.1.2013 12:54:34   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

I tako ja rodih moju princezu prirodnim putem, bez ikakvih problema, princeza je dosla na svijet 15 dana ranije, sa super kilazom za radjanje zadka 3350. Sve pohvale doktorima na Jezeru, kako smo se dogovorili tako je sve i proslo. A ja sam prosla bolje nego na prvom porodu, a doktorica koja je bila na porodu je na kraju prokomentarisala da joj je zao sto nisu snimali porod, jer je bio skolski...user posted image


Čestitke draga...
divno...
user posted image user posted image user posted image



Cestitke user posted image

Ja mislila da kada ide zadkom ide carskim rezom...

Divno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
23.1.2013 12:59:31   
Teddy Bear
Posto mi je to druga beba, procjena kilaze bebe je bila presudna i naravno moja potpuna saradnja na porodu, bebu su procjenili tacno ( 100 gr tezu), da je ostala do termina bio bi carski rez. al ovako je ispalo bolje. Malo duze traje sam izgon bebe, al nista strasno, od 3 napona sam je rodila user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
23.1.2013 13:01:13   
aazra
Svaka čast user posted image Meni je dijete bilo okrenuto sve do sedmog mj..da je ostalo tako ne znam da li bih imala hrabrosti za prirodni...tebi još jednom čestitam i zelim puno sreće i zdravlja bebi user posted image

_____________________________








(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
23.1.2013 14:33:33   
mama_mo
Teddy Bear čestitam od srca user posted image Moja je djevojčica od 6.mj. trudnoće bila na zadak i nije se ni pomjerila do samog kraja. Iskreno, nisam ni pomišljala na prirodan porod i da se opet desi ista stvar opet bih na carski zbog zatka. Ja nisam toliko hrabra i nisam htjela riskirati. Ali drago mi je da ima i ovako pozitivnih iskustava i sve pohvale i čestitke od meneuser posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
13.2.2013 21:47:46   
sprinter
moja beba je svu trudnoću bila na zadak.i dogovorila s doktorom carski.došla sam dan ranije u vojnu da me pripreme za carski ali je tu noć beba krenula.tako da sam je prirodno rodila.prva mi je beba pa nisam imala pojma šta me čeka.aali kad slušam priče od žena koje su rodile bebe koje su išle glavom ne vidim da su išta bolje od mene prošle.jedino je sreća što je beba bila samo 2750 gr. i ja sam cijelu trudnoću nadala se da će se okrenuti ali nije se pomakla. dr.puzić mi je poslije rekao da je on uvijek žene porađao na zadak bez problema ali zadnjih godina eto više se ne preporučuje...

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 181
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *