|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:39:17   
haida
Ta definitivno nije sva svoja.....izvinite na izrazu ali svaka žena kojoj mozak imalo funkcioniše kako treba neće nikada dati ovakve izjave

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:44:26   
Anoniman
veoma obrazovanu ali neka to sebi nakači na zid u WC...jer je debil, to slobodno mogu da kažem...
user posted image user posted image user posted image
obrazovanje bez odgoja i kulture=0!!! To ti je kao da kozi svežeš svilenu mašnu oko vrata!hahahah. Ne znam otkud mi ovo poređenje, ali opis te gospodje mi je pred oči dočarao baš ovu sliku!user posted image

(odgovor članu makana)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:45:35   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: mamabb

I da, kad je ona bila trudna, govorila je da ona ne rađa ništa osim sina i da su curice samo belaj i to priča pred zaovom koja ima dvije prekrasne kćerkice...


nema se sta istukla bi je. na primitivizam se odgovara primitivizmom jer neke osobe ne razumiju drugi jezik. a i ti se je trebala pljusnut za tu izjavu. ja da sam vam bila u drustvu i da ti je to rekla sma bi mi ruka skocila ja nista nebi mogla uciniti protiv togauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:47:32   
mamabb
Ja bih mogla da ispišem čitavu stranicu od njenih komentara, ali ovi su me doboljeli...ona je tu istu naobrazbu završila da bi mogla da je tura kome pod nos...npr. meni jer moj fax još visi negdje u zraku...kako bi vam kazala a bojim se de me neko pogrešno ne shvati i ne uvrjedi se- ona je onaj tip djevojke iz pizdinovca koja je 5 godina provela u gradu dok je studirala i misli da je pokupila svu pamet svijeta a debil do kosti...
Ona kad se udala je kazala da za nju ne postoji drugi poklon osim zlata...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:48:16   
Mrka
Prvom trudnocom su se svi radovali. Mada su ipak neki rekli zaso jos nismo malo cekela, ipak je to obaveza.user posted image
Kada sam sad rekla da sam trudna, moji su svi bili presrecni iako ce razlika izmedju djece biti samo 20 mjeseci. Ocu i majci je bilo najvise drago. Nikad necu zaboraviti tu ocevu radost, mislim da se cak vise radovao nego prvoj trudnoci, a stalno mi ponavljao: "Neka kceri, bice ti malo teze na pocetku, ali ces ih zato zajedno odhraniti i nemas brige posle!"
A kada smo saopstili svekrvi, ona je hladno i odvratno rekla:"Cuj to? Pa i ovo je malo! Kad prije osta trudna? Zar nisi imala neku zastitu?user posted image  " I mnogi su rekli, da je kao rano za drugo dijete, da je ovo jos malo....

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:52:32   
Mrka
A posto imamo sina, najvise komentara je bilo kako sad MORA biti curica ili cu se morati jos poradjati!user posted image
Normalno da svako voli imati i sina i kcerku, ali najbitnije je da je zivo i zdravo, a to ne mozes birati, sta Bog da! I kad nam je ginic rekao da je mozda musko, nama je bilo jos vise drago zbog tih komentara, a svi su: "Joj, valja ti se opet poroditi!"user posted image  A sad se evo ispostavilo da ce ipak biti curica. No, nije bitno mi svakako zelimo imati 3 dijece, pa mozda i 4.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:53:51   
Anoniman
Ona kad se udala je kazala da za nju ne postoji drugi poklon osim zlata...

user posted image user posted image user posted image iiiiiiiiii, a ja svima govorila:samo mi zlato ne nosite!iiiiiiiii!

(odgovor članu Mrka)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 15:56:14   
Anoniman
Kad prije osta trudna? Zar nisi imala neku zastitu?

jao, kako ti je svekrva moderna!:) Pa zaboga:jel te ona mora učiti o vrstama i načinu kontracepcije?hahahahauser posted image (šala, nadam se da je ok!user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 16:38:03   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Shee

Ona kad se udala je kazala da za nju ne postoji drugi poklon osim zlata...

user posted image user posted image user posted image iiiiiiiiii, a ja svima govorila:samo mi zlato ne nosite!iiiiiiiii!



user posted image user posted image user posted image  sto se ne poklanjaju neke dobre cipele za svadbu ili tako nesto.
sad bez sale.ja sam svoje zlato svo uzela odnjela kod zlatara i zamjenila za extra sat



_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 22:57:17   
nely
Najgore mi je bilo kada sam dobijala komentare tipa -"nos ti se rasiriouser posted image user posted image usne ti natekle itd."samo da bi ja rekla dali je zensko ili muskouser posted image e pa bas covjek nema mira kad je u drugom stanju od kojekakvih zenturaca..

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 23:13:43   
neki
Joj zene kraljice steuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A za ovo prijateljstvo izmedju ivone i malecke60 nemam sta reci,osim da ste me dirnule u srceuser posted image Zelim vam puno srece u buducnosti.A sto se tice negativnih komentara,ma nema sanse da ih shvatim ozbiljno,ili nedaj boze da me uvrijede...Pa ja sam trudna,heeeeeeeej,pa i da sam ko buhtla,ruzna,izoblicena,ma sta me briga!!!!!!!Rodicu DIJETE,i to me cini najsretnijom na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: negativne reakcije na trudnoću
11.8.2008 23:30:40   
majaaaa
Svaka casta neki:)  Rodit cemo bebuuser posted image user posted image user posted image (hvalaBogu).  Kod nas ti je tako i tako ce i ostati.Uvijek ce biti komentara.Na nama je kako cemo to prihvatiti!Kako god, ne moze uvijek biti svejednouser posted image
Pozdrav

PS.bar imamo jeda drugi i rr pa cemo se jadati izmedju:)

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: negativne reakcije na trudnoću
12.8.2008 10:16:48   
zlatkica
Otvorila sam novu temu a jadanje je već otvoreno! Meni ujna pogotovo stavlja pod nos šta se debljam u trudnoći,a od dragoga brat i njegova cura se ponašaju kao da rađam kopile jer smo odlučili da se sada ne vjenčavamo jer imam još 3 ispita do kraja faksa a 5 god smo zajedno i planirali smo bebu! A kada sam rekla da nosim dečka ( šta nije meni bitno glavno da je beba zdrava ) brat od moga momka i njegova prinčipesa su kao čestitali ali jako kiselo, kasnije mi ona kaže da joj je drago ali da se baš nadala da nosim curu i da je sada i na njima pritisak da naprave muško da ne bi ispalo da samo mi nastavljamo lozu!user posted image  Nisam znala šta da joj kažem, najrađe bi joj rekla da nije normalna ali bi me svekrva ubila jer bi joj se ona požalila da sam ju uvrijedila!user posted image

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: negativne reakcije na trudnoću
12.8.2008 23:57:18   
aazra
Cure imam problem...Ne znam da li se "uklapa" ovdje ali moram to podijeliti s vama jer cu puci.
Moja naj, naj, najbolja prijateljica koju znam citav zivot od osnovne skole, napravila je nesvjesno jednu gresku. Znam da nije namjerno...
cesto mi poklanja neke stvari, ali zadnje sto sam dobila je knjiga "Pismo nerodjenom djetetu". Ja sam je kao pocela citati, zena se obraca svojoj bebi sa sumnjama, strahovima, i naravno s njeznoscu i sve ok do kraja...
Morala je, tesko mi je i da ovo pisem, ocistiti se od ploda i trazila je od doktora da ga stave u neku posudu i tako ona gleda taj svoj mrtav plod u posudi s alkoholom i dalje mu se obraca..
Inace ja sam u 8. mjesecu trudnoce i mozete mislit kako je ovo djelovalo na mene.
Ja sam joj knjigu brze - bolje vratila da je ne gledam, ona mi se izvinjavala kaze nije znala, ali ja ne mogu ni da je zovem ni da joj bilo sta objasnjavam, osjecam da se ljutim na nju iako nije namjerno to uradila...

A sto se tice "negativnih reakcija na trudnocu" toga nisam imala jer dobro izgledam sama sebi pa dobivam samo komplimenteuser posted image Jedino mi je na pocetku jedna poznanica rekla da "nikad necu biti zena jer ne nosim suknju". Inace ona nije udata, a njeno oblacenja je daleko od zenstvenog. Ja istina ne volim suknje ni haljine, uglavnom sam u pantolicama, ali eto imam jedan "dokaz" u stomaku da sam ipak zenauser posted image
Eto, ovo vezi knjige je bilo da sebi olaksam dusu, ma oprostit cu ja njoj, cak necu to ni spominjati, samo mi treba vremena...A vi se pazite da vam ta knjiga slucajno ne dodje pod ruku!!!

(odgovor članu zlatkica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: negativne reakcije na trudnoću
13.8.2008 15:11:45   
Anoniman
ona mi se izvinjavala kaze nije znala,

Ma draga vjerovatno i nije znala, možda je imala dobru namjeru i samo po naslovu zaključila da bi tema tebi odgovarala, jer je u vezi bebe i tako.. Ali mogu i zamisliti kako je tebi bilo, ipak mogla je i provjeriti sadržaj nakraju krajeva, jer tema je jako osjetljiva..user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: negativne reakcije na trudnoću
23.9.2008 12:17:45   
lu
IZVORNA PORUKA: haida

Mene su pitali....šta ti kaže muž što je opet žensko?

Reko šta će reći on ga je napravio.....user posted image  Budale sve.....
A reko uostalom MM kaže da više voli što mu je prvo žensko nego 5 sinova odjednomuser posted image


svaka ti cast! user posted image

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: negativne reakcije na trudnoću
27.9.2008 18:57:01   
dana3
Kad sam saznala da sam trudna bila sam samam kod kuce a muz je radio.bila sam toliko uplasena i razocarana da sam pocela da place ali ne zato sto nisam htjela bebu vec zato sto sam dugo godina bila i ostala dijabeticar sa masom komlikacija zaradjenih u ratu u bosni,kad nisam imala insuline i sl.cak su me sarajevski doktori otpisali.muz je dosao,ja samo pokazala test on se nasmijao i uzeo slusalicu te zakazao pregled kod doktora.tad sam cula nevjerovatne price o kojima sam samo sanjala,da zene koje idu na dijalizu radjaju zdrave bebe,zene koje imaju teza oboljenja nego ja.tek tad sam se opustila i iskreno zaplakala ali od srece ne od brige kao prvi put.danas sam 32 sedmica i sve je u najboljem redu.posto nam je familija u bosni javili smo telefonom najblizima koji su naravno radosno primili vijest.svekrva i svekar su bili u posjeti dva mjeseca i nisu dali da rucak spremim ili kafu napravim.ovo im je drugo unuce i raduju se oboje puno jer ima je drago i zbog mene poznavajuci moje strahove i brigu od user posted image user posted image ranije

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.10.2008 8:56:45   
nexie
Uh, kad sam zatrudnila znali su samo MM i moja komšinica koja je zatrudnjela mjesec dana prije mene i bila sa mnom u trenu kad sam radila test. Od sviju sam sakrivala trudnoću jer su sve žene u mojoj familiji imale dosta komplikacija, pa sam se prepala i šutila sam kao zalivena. Tek kad smo ušli u 4. mjesec svima smo obznanili, moja mama je instant suze lila od srećeuser posted image ,grli, ljubi,a tata se samo smješkao,prvo im unuče!!! bilo je dosta pozitivnih iskustava, al  2 negativna će mi zauvijek ostati u glavi, koliko god ne dopuštala da me diraju.
1. Reakcija sveki: Ona "Uskoro ću u penziju"
MM " Eh, taman ćeš imati vremena da se igraš s unukom ili unučicom"
Ona "Aha........(dugaaa pauza) Dobro"
". Reakcija moje rodice donedavno vrlo drage ,inače majke 2 sina kad je vidjela moju trbu - "AAAAA šta ti je to?!?!?!?!! i grimasa ko da je govno vidjela a ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: negativne reakcije na trudnoću
3.11.2008 12:28:16   
Arijana2
Moj otac je reagirao po mom misljenju ruzno ,majka mu je prenijela vijes o mojoj trudnoci a on je prokomentarisao da je ocekivao da cu ja prvo zavrsiti jos neke obaveze pa tekn onda djeca,a ja sam godinu i pol cekala sa djecom i u braku sam ,stvarno to moze covjeka povrijediti.

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: negativne reakcije na trudnoću
3.11.2008 12:29:50   
Arijana2
Jos sam pod utiskom pa oprostite na gramatickim greskama.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: negativne reakcije na trudnoću
3.11.2008 13:08:31   
mamabb
Evo mene opet na ovoj temi - mene hoće negativni komentari:
Neki dan mi jedna poznanica rekla ''meni nikako nije jasno da nosiš curicu jer žene koje nose curice su uvijek namrgođene, neraspoložene i ružne''
Ja se odvalila smijati, rekaviši joj uzeću ga kao kompliment - da sam lijepa trudnica hahahahha
a druga, ja sam  u 35 sedmici inače, pitala me a nije me dugo vidjela ''jao, šta je tebi što si se ti tako udebljala?'' ja kažem pa to valjda ide uz trudnoću kaže ona meni ''a trudna, stvarno?''
Niđe veze...user posted image  ja došla kući i maksuz se slikala da vidim vidi li mi se stomak hhahahahhauser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 121
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *