|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš posao
18.9.2008 12:38:24   
dana3
user posted image radim u firmi gdje se pravi brza hrana.to su hladna jela kao salate i salate sa tjesteninom,pa razne vrste sendvica,svi ti proizvodi dosezu 10 000 artikala dnevno.radim kod privatnika kod kojeg sam vec dvije godine.radno vrojeme je od 6 ujutro a zavrsavamo tek kad je sve popakovano i spremno za distribucijuuser posted image .radni dan zna da traje i po14 sati.jako je tesko pogotovo kada dodje platna lista pa vidis da ti je ukrao 20 i vise radnih satiuser posted image .u ovoj zemlji ako nisi u sindikatu lose prolazis.sad sam na trudnickom bolovanju a poslije uzimam godinu slobodnu tako da me posao ceka tek u decembru 2009.u bosni sam radila kao uciteljica citavih 11 god a u inostranstvu traze sve nanovo da se skoluje.ne mislim odbaciti sve to tako lako ali godine i obaveze kao i troskovi zivota koce dosta u napretkuuser posted image user posted image .a sad najvaznije je da se moja user posted image i ja rastanemo u dobru pa da zapocnemo zajednicko-odvojeni zivot.ovako ja ne mogu da disem a ona da se pomjera.smanjio se prostor u stomaku.rasteuser posted image user posted image guzauser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaš posao
18.9.2008 12:46:20   
jupajdi
Radim kao profesor u srednjoj školi. Inače, posao u prosvjeti je super izbor za ženu. Jeste da košta živaca, ali kada dođe ljeto puno smo više slobodni nego drugi. Rad je u smjenama, dođeš kada imaš časove ili neka zaduženja i odeš kući. Kući radiš pripreme, tako da i to ulazi u moj radni dan. Sve u svemu zadovoljna sam, sada sam na porodiljskom do juna sljedeće godine i uživam sa svojom dječicom. user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaš posao
5.10.2008 11:46:52   
Anoniman
Radim kao nastavnik u školi tako da provedem nekih 5 sati najviše na poslu.Ali zato imam "domaću zadaću" -pripreme,testove itd.ali ne žalim se jer kad vidim kako ljudi rade i više sati a za manje para onda mi je posao odličan. Moj direk.je ok uglavnom ako radim svoj posao i ne guram nos gdje ne treba.user posted image
Ne umorim se fizički nego kao što je neko već rekao to je  psihičko opterećenje.

(odgovor članu jupajdi)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaš posao
16.10.2008 19:52:27   
beni29
Ja radim u Alcatel-u u odjeljenju za klijente. Radim svaki dan od osam do pet osim srijede kada sam sa djecidom jer ovdje ne idu u skolu srijedom. Posao je jako zanimljiv u kontaktu sa sa ljudima iz cijelog svijeta i ja sam posebno zaduzena za Balkan Bliski Istok Juznu Evropu i Afriku sa engleskog govornog podrucja i pomazem jednog kolegici koja se nalazi u Maleziji. Nasje sest u kancelariji i odnos je korektan.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaš posao
17.10.2008 21:01:05   
adannn
Ja ne radim mada bih to voljela ali teško je naći posao farmaceutskog tehničara....Ali već idem redovno treću godinu fakulteta i s obzirom da imam bebu od 8 mjeseci nju čuva tetka kada sam na vježbama i predavanjima...sada je počelo sve to i jako je zamorno odem pa kada dođem a da ne pominjem da moram učiti i pisati seminarske i čitati silne knjige non-stop koje moram prepričavati i otkucavati....user posted image user posted image user posted image user posted image užas ali valjda izdržim nikad odmora mojoj duši...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *