|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju kafu volite?
14.9.2008 16:28:16   
dana3
eto duze se vec o kafi prica je li e pa ja sta sam pila pila.user posted image .povracam samo na miris kafe a dim cigarete osjetim nadaleko i isto mi se muci
inace,da pojasnim bila sam kafedzija zesci a kutija i po cigareta na dan.tri mjeseca prije trudnoce prekinem sa cigaretama poslije 12 godina pusenja user posted image a sa kafom pocetkom trudnoce.jednostavno ne ide.user posted image inace zlatna dzezva koju imamo u inostranstvu je prava.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koju kafu volite?
14.9.2008 21:21:04   
Anoniman
ja samo pijem espreso kafu,ni jedne druge u kuci nemam,niti pravim.imam svoj aparat i kad mi se pije samo pritisnem jedno dugme-a pije mi se stalno..pila sam i vispakovu espreso a sad kupujem dallmayr,melita i dr.

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koju kafu volite?
14.9.2008 21:34:38   
Anoniman
ja pijem nes kafu,ponekad i tursku ,nije bitno al uglavnom kafa bez cigare nikakouser posted image user posted image

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koju kafu volite?
14.9.2008 21:41:38   
moni
Samo turska,zakon. Prije nego sam zatrudnila i rodila pila sam je u ogromnim količinama, sad 2 šoljice dnevno kako dojim.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koju kafu volite?
17.9.2008 12:56:10   
lu
ja sam ostala vjerna turskoj, nes mi ne prija i mm uvijek spremim kilogram da ponese, a u njemackoj sam probala divnu tursku kafu - Istambul. najljepsa do sad, mmm, a s pusenjem sam prestala kad sam ostala u drugom stanju i to ju stavljena tocka na i. user posted image

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koju kafu volite?
17.9.2008 13:06:45   
elina
kafu, mmmm, najbolje mi prija turska ujutro, a poslije moze i ness... Sad sam smanjila kolicinu kafe,
ali uzivam, pijem je i sama, nije mi potrebno drustvo za kafu....

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *