|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vjerski zavjeti
15.8.2008 10:42:12   
nikka
Evo danas je dan Velike Gospe,pa mi je palo napamet, dali se vi zavjetujete odlaskom u svetišta poput Međugorja,Marije Bistrice,Fatime,Lourdesa i dr.
Ja sam išla u Međugorje jednom i moj doživljaj je nešto prekrasno,taj spokoj i mir dok se molite,suze su mi krenule, sav teret koji sam ponijela na duši čini mi se ostao je tamo,a moje molitve dragoj Gospi su itekako uslišane.
Kakva su vaša iskustva?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 10:50:32   
Aminad
Izvini nikka nema baš veze s ovom temom ali možeš li mi reći koje je to svetište Fatime, ja prvi put čujem?

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 10:53:54   
nikka
Svetište Fatima se nalazi u Portugalu.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 11:04:20   
Aminad
Hvala ti puno, ja sam mislila da je negdje kod nas, pa zato pitam.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 11:28:18   
Amelaa RR
Ja i muz imamo nijet ako Bog da ici na Hadzdz...dosta nasih prijatelja je islo ..i to je osjecaj ...kao novo rodjenje...Ako Bog da insAllah...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 11:35:59   
Najdraza mama

IZVORNA PORUKA: amelaa RR

Ja i muz imamo nijet ako Bog da ici na Hadzdz...dosta nasih prijatelja je islo ..i to je osjecaj ...kao novo rodjenje...Ako Bog da insAllah...              
  Svaka cast i drago mi je to cuti jer covjek mora da bude spreman za takvo nesto nije to sam tek tako otici ....voljela bih i ja jednog dana da dodzem do dog stadija u zivotu  ....


_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 11:38:54   
haida
IZVORNA PORUKA: amelaa RR

Ja i muz imamo nijet ako Bog da ici na Hadzdz...dosta nasih prijatelja je islo ..i to je osjecaj ...kao novo rodjenje...Ako Bog da insAllah...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ako Bog da da to obavite......
Čovijek mora biti spreman i dušom i tijelo da to obavi i rasčistiti neke stvari sa sobom i svojim životom....
Ako Bog da pameti i zdravlja pa da i ja MM nekad to obavimo

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 15:24:41   
mamyca

IZVORNA PORUKA: haida

IZVORNA PORUKA: amelaa RR

Ja i muz imamo nijet ako Bog da ici na Hadzdz...dosta nasih prijatelja je islo ..i to je osjecaj ...kao novo rodjenje...Ako Bog da insAllah...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ako Bog da da to obavite......
Čovijek mora biti spreman i dušom i tijelo da to obavi i rasčistiti neke stvari sa sobom i svojim životom....
Ako Bog da pameti i zdravlja pa da i ja MM nekad to obavimo


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 23:38:12   
almai
IZVORNA PORUKA: mamyca


IZVORNA PORUKA: haida

IZVORNA PORUKA: amelaa RR

Ja i muz imamo nijet ako Bog da ici na Hadzdz...dosta nasih prijatelja je islo ..i to je osjecaj ...kao novo rodjenje...Ako Bog da insAllah...
e Amelice svaka cast!!!
Tako mladi i vec spremni na tak korak RESPEKTuser posted image user posted image user posted image
Malo je ljudi koje ja poznajem da se tako u mladim godinama odluce na tako veliki korak u zivotu.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ako Bog da da to obavite......
Čovijek mora biti spreman i dušom i tijelo da to obavi i rasčistiti neke stvari sa sobom i svojim životom....
Ako Bog da pameti i zdravlja pa da i ja MM nekad to obavimo


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vjerski zavjeti
15.8.2008 23:50:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amelaa RR

Ja i muz imamo nijet ako Bog da ici na Hadzdz...dosta nasih prijatelja je islo ..i to je osjecaj ...kao novo rodjenje...Ako Bog da insAllah...









Isto ovako ako Bog da.Ako bude sudeno.
user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vjerski zavjeti
17.8.2008 21:19:41   
mamsi
Ja sam bila samo jednom u Međugorju i to mi je bilo zaista predivno iskustvo,a znam da se bar ovdje kod nas dosta ljudi zavjetuje Sv.Anti,ja nisam još jer nisam baš najbolje upoznata s tim ali kad saznam učinit ću to.
MM također planira jednog dana ići na Hadž aBd.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vjerski zavjeti
17.8.2008 21:54:36   
nikka
Sv.Anto pomaže u pronalaženju izgubljenih stvari, i takođe u pronalaženju sebe u vjeri.
Mnoge osobe koje nisu katoličke vjeroispovjesti daju priloge u kruh sv.Ante,ja ih poznajem osobno nekoliko koji su slali po meni jer neidu u crkvu i to po nekoliko puta.
Najveći zavjet sv.Anti je postiti utorke jer je na taj dan umro.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vjerski zavjeti
17.8.2008 22:08:44   
mamsi
Hvala na odgovoru,i sigurno ću početi utorke postiti.A ovdje kod nas ljudi idu u Busovaću u crkvu sv.Ante na taj dan.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vjerski zavjeti
19.8.2008 22:27:43   
iva1974
za sv.Antu kazu da je svetac brze pomoći.posti se 13 utoraka najčesće 13 utoraka do 13.06 kada pada sv.Ante.
Također ovo sto nikka kaze pomaže kod pronalaska izgubljenih stvari.
Inače kod katolika je čest slučaj post prije nekog većeg blagdana.Velike Gospe,Svi Sveti i Badnji dan.
Po meni je poseban osjećaj za svaki blagdan bez obzira na vjeroispovijest.
Sto se Međugorja tiče predivan je osjećaj na Brdu ukazanja i Križevcu a smo mjesto Međugorje nevolim jer su sve pretvorili u €.
normalno predivan osjećaj je i u crkvi .
Nekako mi je posebno svetište Podmilačje
O Islamu znam dosta točnije o ova Bajrama,Ramazanu i običajima...(samo nikako naučiti sve izraze koje vi upotrebljavate pa moram pitatiuser posted image
Pravoslavlje poznajem također dosta .Sve tri vjere na ovim prostorima su posebne .Nazalos malo znam o Židovima user posted image


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vjerski zavjeti
19.8.2008 22:47:13   
maslačak82
Ja znam podosta o drugim vjerama i drago mi je zbog toga, ja sam katolkinja.Moja mama posti Sv.Anti svake godine,roditelji su me odgajali u smislu da gledam čovjeka kao čovjeka.Kao i oni, imam prijatelje svih vjera i ne samo prijatelja nego i kumova! Moja vjenčana kuma je muslimanka, na krštenju mi majka Meleća nije mogla biti kuma, al je prisustvovala obredu i tako ostala upisana, moja tata prisustvovao sunetu-ostao kum.I imam malu anegdotu sa posjete kumovima za Bajram imala sam nikih 5-6 godina: uđem ja u kuću kažem: Selam Alejkum, sretan Bujrum ima li Bajrama?  i dan danas mi kumovo stalno to spominju.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *