|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:35:22   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Možda gledam svijet kroz roza naočale, al mm je veliki čovjek i nikad mene i naše dijete ne bi ostavio bez onog što nas sljeduje kad bi došao mak na konac.


hehehhee pa za mene kažu da sam optimista do bola, đe neću biti sva se osigurala user posted image user posted image user posted image user posted image  
šalim se naravno, nisam baš sve user posted image
al eto i ja sam optimistična zaista, udala sam se u 28 godini, jer sam čekala pravi trenutak, dumala o odluci, braku itd nisam uletjela grlom u jagode al svakako smatram da žena MORA uvijek imati svoje ili način da dodje do svog u slučaju nečeg i to što bezbolnije..... ništa nije zagrantirano, osvrnumo se oko sebe, koliko je "divnim" brakova završilo krahom, koliko je žena ostalo skrhano i moralno i materijalno.... dokaz nam je i sam RR na kojim nerijetko osviću teme tipa gdje ću i kako?? prevario me... nemam za dijete i sl
Ne bi se ja igrala sa životom svojim niti sa životom svog djeteta
Tupavo mi je pričati o odnosu mene i mm, da me pogrešno ne bi razumjeli.... nisam se opekla, niti ikada imala ikakav problem i nadam se da će tako i ostati i da ćemo uživati i dalje kao i do sada.... ali zlu ne trebalo, neka ipak moje dijete ima bezbrižnu budućnost a i ja Bgm s njim...

ne želim pametovati, svak o svom životu nek donese odluku kakvu želi al bilo bi lijepo kad bi žene bile svjesne problema koji im se mogu desiti (ne dao Bog) i kad bi na vrijeme zaštitile sebe, ništa time ne gube, ljubav zbog toga neće biti manja, samo će ukoliko dođe do ne daj Bože nečega moći reći "hB pa sam na vrijeme osigurala egzistenciju i sebi i svojoj djeci"

eto toliko od mene, umorih se ja user posted image


Kad Vesela napiše komentar, ja se slažem , tako da potpisujem sve što napisala, jel identično sam se postavila, ponašam i ponašaću se ako nešto po zlu krene Nedaj bože.Da se i ja ne umorim, citiram......user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:38:50   
veeseelaa
Da se i ja ne umorim, citiram......


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:40:17   
Aiša
vesela, i ja radim (vraćam se na posao za mjesec) i održavam stan sama, ali ima žena koje to ne rade. Na kraju, sve se može izračunati, ne volim samo to potcjenjivanje, hajd' što muškarci često ne vide taj posao, ali kada žene počnu...

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:41:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Galicia neke se onda nikad ne bi udale....... ni meni nije jasno kako se neko odluči biti domaćica i tako godinama user posted image



neke moraju jer namju izbor a neka to vole i uzivaju u tome...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:43:01   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Aiša

vesela, i ja radim (vraćam se na posao za mjesec) i održavam stan sama, ali ima žena koje to ne rade. Na kraju, sve se može izračunati, ne volim samo to potcjenjivanje, hajd' što muškarci često ne vide taj posao, ali kada žene počnu...

potpis
i apsolutno je ne bitno dali neka od nas sama čisti,čisti zajedno s mužem ili plaća ženu, i to je posao
i meni je jako bitno da radim, ali ne znači ako sam domaćica, da ne vrijedim i da stečevina u braku nije i moja


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:43:04   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: Aiša

Emice_sa, ne znam kako ne vidiš u čemu bi doprinijela u konkretnoj situaciji. Oportunitetni trošak tvog ostajanja u kući je veliki, mada se na prvi pogled ne vidi.

Evo recimo, ako imaš dvoje djece i da nađete tetu koja će ih čuvati najmanje bi je plaćali 500 KM, pa ženu koja će čistiti kuću, pa onda žena koja bi kuhala....hm...to je najmanje 1.000 KM mjesečno.

Ovo je OT, ali morala sam napisati, jer ne volim kada se potcjenjuje rad žena (domaćica) koje "zvanično" ne rade.


niko ne podcjenjuje rad domacice,ali to je tvoj izbor da ostanes kuci,a novci su nesto drugo
Tudjim zlatom se ne valja kititi, mada ima i takvih.


(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:46:58   
SailorMoon
prevaru nebi oprostila. Ali posle nje bi sigurno isli na bracno savjetovaliste da bi mogli bar neku komunikaciju ustanoviti radi djeteta. A sto se tice imovine, nekretina. U njemackoj je tako SVE sto se u braku steklo, nebitno na koga je, ide i slucaju razvoda 50:50. Znaci ako je stan kupljen posle naseg vjencanja i ako je samo na imenu mm, ja ipak dobivam sutcki pola! Tako da se oko toga neopterecujem. Ali sad mi planiramo da kupimo stan i jedan dio novca hoce da daju moji roditleji. A da taj dio mi u slucaju razvoda nebi djelili (jer zasto da se moji lome da meni daju i nakraju dobije on) oticemo kod norata i da suma ce se upisati. tako u slucaju braka daj dio novca ce se odbiti od ukupnog iznosa. Jer kao sto neke kazu. Ja neznam sta mi sutra donosi. A isto tako mislim da svaka zena treba da radi. Jer znam primjer gdje je ona bila citav zivot kucnica, nije radila. Tako da nije ni penzije zaradila. Kad je otiso u penziju istavio je. I ona sad jadnica mora da prima socijalnu pomoc. A kad je htjela raditi govorio joj, nema potrebe on dovoljno zaradjuje, nek ona odgaja djecu bla bla.
Poverenje je dobro, provjera jos bolja!!!

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:50:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Galicia neke se onda nikad ne bi udale....... ni meni nije jasno kako se neko odluči biti domaćica i tako godinama user posted image



neke moraju jer namju izbor a neka to vole i uzivaju u tome...




da baš, jedino one koje su se udale za neke bosove a ovi naši mužići su sitna boranija Boga mi.... danas je veliki ulet još jedne plate u kuću.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:52:49   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Aiša

vesela, i ja radim (vraćam se na posao za mjesec) i održavam stan sama, ali ima žena koje to ne rade. Na kraju, sve se može izračunati, ne volim samo to potcjenjivanje, hajd' što muškarci često ne vide taj posao, ali kada žene počnu...

potpis
i apsolutno je ne bitno dali neka od nas sama čisti,čisti zajedno s mužem ili plaća ženu, i to je posao
i meni je jako bitno da radim, ali ne znači ako sam domaćica, da ne vrijedim i da stečevina u braku nije i moja




E ovo je za mene relativan pojam,kako ja mogu smatrati da sam ja doprinjela ako nisam dala marke za nesto,nisam i nemam prava na to,barem ja tako mislim.Sada neko radio 20 godina kao crnac da bi otplatio stan i dode do razvoda i sad jos mora dati pola para od vrijednosti stana dajjjj ne mogu  da vjerujem da tako neko
razmislja,ja nebi dala,ako je nesto ulozio ok,ali ako nije onda nema rasprave

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:53:31   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

prevaru nebi oprostila. Ali posle nje bi sigurno isli na bracno savjetovaliste da bi mogli bar neku komunikaciju ustanoviti radi djeteta. A sto se tice imovine, nekretina. U njemackoj je tako SVE sto se u braku steklo, nebitno na koga je, ide i slucaju razvoda 50:50. Znaci ako je stan kupljen posle naseg vjencanja i ako je samo na imenu mm, ja ipak dobivam sutcki pola! Tako da se oko toga neopterecujem. Ali sad mi planiramo da kupimo stan i jedan dio novca hoce da daju moji roditleji. A da taj dio mi u slucaju razvoda nebi djelili (jer zasto da se moji lome da meni daju i nakraju dobije on) oticemo kod norata i da suma ce se upisati. tako u slucaju braka daj dio novca ce se odbiti od ukupnog iznosa. Jer kao sto neke kazu. Ja neznam sta mi sutra donosi. A isto tako mislim da svaka zena treba da radi. Jer znam primjer gdje je ona bila citav zivot kucnica, nije radila. Tako da nije ni penzije zaradila. Kad je otiso u penziju istavio je. I ona sad jadnica mora da prima socijalnu pomoc. A kad je htjela raditi govorio joj, nema potrebe on dovoljno zaradjuje, nek ona odgaja djecu bla bla.
Poverenje je dobro, provjera jos bolja!!!


Ova zadnja rečenica je GENIJALNA. Svaka čast

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 15:57:37   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Aiša

vesela, i ja radim (vraćam se na posao za mjesec) i održavam stan sama, ali ima žena koje to ne rade. Na kraju, sve se može izračunati, ne volim samo to potcjenjivanje, hajd' što muškarci često ne vide taj posao, ali kada žene počnu...

potpis
i apsolutno je ne bitno dali neka od nas sama čisti,čisti zajedno s mužem ili plaća ženu, i to je posao
i meni je jako bitno da radim, ali ne znači ako sam domaćica, da ne vrijedim i da stečevina u braku nije i moja




E ovo je za mene relativan pojam,kako ja mogu smatrati da sam ja doprinjela ako nisam dala marke za nesto,nisam i nemam prava na to,barem ja tako mislim.Sada neko radio 20 godina kao crnac da bi otplatio stan i dode do razvoda i sad jos mora dati pola para od vrijednosti stana dajjjj ne mogu  da vjerujem da tako neko
razmislja,ja nebi dala,ako je nesto ulozio ok,ali ako nije onda nema rasprave




Neko u brak unosi novac, a neko svoj trud, godine fizičko-psihičkog rada, nespavanja, brisanja dječije guzice, ganjanja istog da mu daš komad u usta, smirivanje prvih pubertetskih fix ideja itd...
Jel fakat misliš da to radi (sve) otac. Omjer je sigurno (kada govorim o ženama koje ne rade) 80:20, a možda i više u "korist" žene.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 16:21:45   
Galicia
Jednom davno sam napisala nesto na ovaj fazon, ali evo opet cu.
Da ne bude zabune, i da me opet ne napadate bez razloga, evo obrazlozicu par stvari na koji ja nacin razmisljam.
 
Ovako ja razmisljam, sto ne znaci da bi svi trebali, ali pratim neku logiku.
Kao prvo i osnovno u zivotu treba se skolovati, srediti situaciju sa poslom, stati na SVOJE noge, obezbjediti SEBE i naci sebe u zivotu pa tek onda uci u nesto zajednicko.
Kao drugo, kad ovo prvo imas sve sredjeno, onda ces lako uci u brak i zajednicki zivot i sve ostalo ozbiljno zapocinjati u zivotu.
Kao trece, kad ovo dvoje sredis, znaces sebe cjeniti i svoj trud, rad i doprinos u zajednici, bilo to finansijski ili fizicki ili emotivno.
Kao cetvrto, kad pocinjemo da kupujemo nekretnine, auta, sitnice u kucu, znaci ZAJEDNO tome doprinosimo, i OBADVA imena na tome svemu stoji. Osim naravno, ako sam sama prije braka kupila sebi auto svoje pa samim tim i samo moje ime stoji na tome.
Kao peto, kad dodju djeca, rad oko djece je zajednicki, 50/50. Mama je mama i uvijek ce biti samo ona mama, ali i tata je neki valjda glavni k....
Cjeni se rad i jednog i drugog partnera, svako na svoj nacin bude pohvaljen.
Kao sesto, kad vec dodje do raspada braka, nazalost, da se islo ovim jednostavim redosljedom, i sam razvod braka ce biti laksi i podnosljiviji i pravedniji.
Ne kazem sad, ima i groznih razvoda gdje su partneri inatlije pa sve rade jedno drugom u inat i svadjaju se za svaku sitnicu. Ja samo ovdje pricam o nekim "normalnim radnjama".

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 17:13:36   
zeze
Oh procita svasta.
Po svemu , onda se ni muskarci nebi trebali zeniti sa zenama koje ne rade, koje nemaju zavrsen fax, koje itd...
Mm ima svoj stan, on ga kupio, opremio ja samo dosla. user posted image user posted image I sad nedo Bog da dodje do razvoda ni sekund ne bih ostala ovdje. Bez obzira na godine braka. Moj otac je kupio bratu kucu i njegova je 1/1, kuca u kojoj zive moji roditelji je 1/2 na meni i mojoj sestri. Znaci , opet imam gdje otici. Zavrsila sam fax,  a naci cu nekad i posao. Glavni prioritet mi je sad beba , a sve ostalo stavljam u drugi plan. Imamo 1000 planova, al nemamo mogucnosti. ABd planiramo cim se zaposlim i mjenjat stan ili praviti kucu. E onda ce da bude 1/2 user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 17:26:16   
Galicia
Zeze, sad ides u krajnost.
Ja pricam o nekom normalnom redosljedu i toku u zivotu. I naravno pricam u svoje ime.
Ovdje ne pricamo o ljubavi nego o nekom zivotnom osiguranju i sigurnosti i o tom katastrofalnom razvodu sto svi misle da je kraj svijeta.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 17:28:29   
InLove
Ne daj Boze, sto se izdrzati moze!!!

Ne dao Bog nikom takvu situaciju. Jer sto Iman rece niko se nije zenio/udavao da bi se razvodio!!

< Poruku je uredio Malena_A -- 25.5.2011 17:32:58 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 17:30:37   
Anoniman
Svašta pročita
Žene drage vi baš volite presipati iz šupljeg u prazno...

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 17:40:09   
zeze
Uredu Galicia, donekle i ja tako razmisljam.
Vidi, vise ih je udatih koje nemaju nista nego onih koje imaju.
Prije udaje sam imala neke ciljeve i htjela sam prvo da se zaposlim pa tek onda da se udam. Prevario me mladu user posted image user posted image . Zezam se, a da sam cekala da nadjem posao ovdje u BiH , jos ovdje gdje zivim e nacekala bih seuser posted image . Ovo ja za sebe govorim i dajem primjer na sebi.
Udala sam se jer ga volim i sutra da se rastavimo ostavila bih sve njegovo otisla na svoje. U slucaju da je on na mom , otisao bi on i ostavio moje, a da je 1/2 onda bi polovili. user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 17:49:01   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Svašta pročita
Žene drage vi baš volite presipati iz šupljeg u prazno...

Da se ne umaram, što reče vesela, potpisujem Breskvuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 19:17:10   
aida80
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja trenutno ne radim,kuci sam sa djecom i sada kad bi muz kupio stan i njemu se odbijalo od plate,ne vidim stvarno kako sam ja tu doprinjela i po cemu bi ja imala pravo na taj stan,ja mislim da nije pravedno...A s druge strane dijeca bi dobila svoje koliko im je zakonom propisano i to je to

zar jos ima zena koje ovako razmisljaju?! ne kontam, stvarno!!! cccccc

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
25.5.2011 23:51:04   
veeseelaa
ma sve je to relativno....
vidi sad amo
ako mm kupi stan i otplaćuje ga od svoje plate i uz put finansira mene nezapslenu + naravno djecu i uz to pomaže u domaćinstvu u vremenu kad je slobodan, nakon posla .... prilikom razvoda kako da imam pravo na dio stana??? jel on sad meni može tražiti povrat novca kojim je finansirao moje lične izdatke dok smo bili u braku???

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.5.2011 23:52:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aida80)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:00:28   
Hanady RR

user posted image user posted image user posted image

pa jel vama jasno ikako da se prava iz braka i u braku ne stječu po osnovu novačnih obračuna koštanja života...user posted image

nema veze ko ga plaćo, kako ga plaćo i jesi radila...bila si u braku sa njim...
radila ne radila ulagala si u zajednicu...





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:02:31   
veeseelaa
ja sad poreda stvari, on kupi stan, on otplaćuje stan, on finansira mene, domaćinstvo, djecu i + zajedno samnom skrbi o istoj i sad ja imam pravo na pola stana???
ulagao je i on sebe i novčano i finansirao zajedničke troškove i takodje čuvao i pazio na djecu
da je obrnuto dobio bi šaku u glavu a ne pola stana, e sad što je zakon tako regulisao dobre je za nas žene


< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.5.2011 0:03:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:03:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel on sad meni može tražiti povrat novca kojim je finansirao moje lične izdatke dok smo bili u braku???


a ko će ovo izračunat i kako i na osnovu čega...user posted image

sad bi onda na sudu cirkus bio...

Poštovani sudija ja sma njoj svakog mjeseca paket uložaka kupio...
a ona kaže Poštovani sudija ja sam njemu svaki dan učak kuhala i usisavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemojte mješat žabe i babe.

može se svšta izuzimati u materijalnom smislu iz zajedničke imvine a svašta i ubrajati u zavisnosti od trajanj ugovora o poklonima, itd...
Mislim nije pravo trla baba lan da joj prođe dan...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:04:36   
veeseelaa
Poštovani sudija ja sma njoj svakog mjeseca paket uložaka kupio...
a ona kaže Poštovani sudija ja sam njemu svaki dan učak kuhala i usisavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nemojte mješat žabe i babe.


ma ne mješam žabe i babe al zna se da žena koja ne radi i ne privređuje ne može ništa priuštiti
a ručak ko je kuhao haj znaj sad

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 0:07:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sad poreda stvari, on kupi stan, on otplaćuje stan, on finansira mene, domaćinstvo, djecu i + zajedno samnom skrbi o istoj i sad ja imam pravo na pola stana???
ulagao je i on sebe i novčano i finansirao zajedničke troškove i takodje čuvao i pazio na djecu
da je obrnuto dobio bi šaku u glavu a ne pola stana, e sad što je zakon tako regulisao dobre je za nas žene



ma i za muškarce bi bilo isto...
pa milion žena radi a muškarci ne...

halo bolan ovo je stoljeće u kome žene rade i imaju finasije i dižu kredite i grade kuće u kojima žive muževi bez stalnog zaposlenja...

pa muškarac isto stječe kada bi priča bila obrnuta...pa brak je zajednica muškarca i žene a jok muškarca eto radnika a žene neradnice pa haman smao to sudovi nešta rade i slomiše se...user posted image

kakav šaka u glavu...
čuj šaka...možeš ti šakom mahati do bogojavljenja bračna je zajendica bračna zajendica, stečena imovina radila ti il ne radil on radio il neradio to što je...i stečeno u braku ko god radio il ne radio dijeli s ena pola


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *