|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šminka na porodu:)
22.5.2011 20:57:41   
Lalana
Dok nisam nekad davno vidjela ovu temu na RR nije mi ni palo na pamet da se nasminkam pred porod, razmislit cu ako se budem okusavala treci putuser posted image ali sumnjam da cu biti u stanju, jer ipak 24 sata bolovauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:09:16   
Victoria88
Zanimljiva tema :)) Moja sestra je babica i kaze da su zene uglavnom "raspale" jer im nije ni do cega,moge dolaze i ne obrijane pa ih sestre tamo briju onim praistorijskim ziletima (joj grozno)...I kada im dodje neka isfenirana i nasminkana trudnica one se oduseve...S tim sto retko koja dodje na porod sa sminkom,ali mame "dame"se cim dodju k'sebi ,kaze,ona,nasminkaju...Meni je to lepo ...ali moja kuma recimo ne moze da zivi bez smike ali je rekla da joj nije ni palo na pamet da se sminka kad se porodila :))

_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:16:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Victoria88

Zanimljiva tema :)) Moja sestra je babica i kaze da su zene uglavnom "raspale" jer im nije ni do cega,moge dolaze i ne obrijane pa ih sestre tamo briju onim praistorijskim ziletima (joj grozno)...I kada im dodje neka isfenirana i nasminkana trudnica one se oduseve...S tim sto retko koja dodje na porod sa sminkom,ali mame "dame"se cim dodju k'sebi ,kaze,ona,nasminkaju...Meni je to lepo ...ali moja kuma recimo ne moze da zivi bez smike ali je rekla da joj nije ni palo na pamet da se sminka kad se porodila :))


user posted image user posted image user posted image
upravo tako, ja kad sam se porađala poslije mene su primili trudnicu koju su brijali ja sam user posted image user posted image  pa ne mogu da vjerujem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:18:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lalana

Dok nisam nekad davno vidjela ovu temu na RR nije mi ni palo na pamet da se nasminkam pred porod, razmislit cu ako se budem okusavala treci putuser posted image ali sumnjam da cu biti u stanju, jer ipak 24 sata bolovauser posted image


meni je to bio kao izlazak vani.... krenula sam u bolnicu, pristojno se obukla i lagano našminkala, sasvi normalno al mi je šega bilo kad sam se presvukla u spavaćicu skinula sam i donji veš hahahah a nisam odmah morala hahahha nisam znala, pa su mi kukove mjerili onako golu user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:43:46   
Victoria88
Da strasno mi je to da te oni briju ,sestra kaze iseku te sa tim sugavim ziletom(naravno cist je ali onaj sto montiraju na brijac ...)
Obavezno se same sredite tj u kucnoj radinosti uz neciju pomoc )))

_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:47:13   
veeseelaa
ja sam to sama mogla, pomoć nije trebala user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:49:06   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Victoria88

Da strasno mi je to da te oni briju ,sestra kaze iseku te sa tim sugavim ziletom(naravno cist je ali onaj sto montiraju na brijac ...)
Obavezno se same sredite tj u kucnoj radinosti uz neciju pomoc )))


Ovo su i nama rekli u školi za trudnice user posted image i to riječima: one vas gore iskasape user posted image  

< Poruku je uredio palachinken -- 26.5.2011 14:00:37 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 13:57:38   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam to sama mogla, pomoć nije trebala user posted image


ma jašta nego sama, čuj da sestrice bezpotrebno prilaze oštrim predmetom prema "gospođici", a ne ne neuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:00:52   
Victoria88
Hahaha Nedi kraljica si :)))) Nisam znala da se mozes sama ,kontala sam da ne mozes od stomaka ...:D

_____________________________

"Pucaj, ne mozes mi nista ja sam k''o svemir velik'' pucaj, iz topova trista ovo je srce celik"''''''''''''''''''''''''''

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:02:55   
palachinken
Pa u ovom mom stadiju sve radiš preko ogledala, a uvijek možeš i muža angažovati user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Victoria88)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:06:14   
ziki
Nekad davno bila tema o" frizuri" ako nađem link stavim vam, većina žena je tad angažovala muževe oni to nežno i pažljivo odradeuser posted image
žurim pa samo da dodam tema je brijanje na porodu (ukucate u pretraživaču i odmah izbaci)


< Poruku je uredio ziki -- 26.5.2011 14:08:08 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:07:02   
palachinken
Taman dobiješ depilaciju i predigru, 2u1 user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 337
   [Obrisana poruka]
26.5.2011 14:11:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 338
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:13:49   
Gift

IZVORNA PORUKA: palachinken

Taman dobiješ depilaciju i predigru, 2u1 user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:13:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam to sama mogla, pomoć nije trebala user posted image


ma jašta nego sama, čuj da sestrice bezpotrebno prilaze oštrim predmetom prema "gospođici", a ne ne neuser posted image user posted image



Ja sam sve sama fino uradila, i dođem na porod i ona me tamo nekad pred rezanje capi onim njihovim brijačem i 1981 godine. Da me nisu trudovi prali, bi je nogom spucala...






koda je 1981 davno bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i mene isto ovako mada sam sigurna da sam sve fino ''obradila'' noc prijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 340
   [Obrisana poruka]
26.5.2011 14:17:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 341
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:17:40   
Ina86
Pa ne razumijem zasto briju u porodilistu ako se zene kuci lijepo srede... nece mi valjda kozu gulitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo jednom se zivi, ali ako to radis kako treba, i jednom je dovoljno...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 342
   [Obrisana poruka]
26.5.2011 14:19:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ina86)
  Neposredna veza do poruke: 343
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:20:29   
Anoniman
ne znam zasto to rade al radeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vidjela sam kad je stavila novi žilet u taj prastari brijacuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i jednom povuce ko biva nek se nađeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ina86)
  Neposredna veza do poruke: 344
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:21:09   
koka i po
sminka na porodu...hm...blago onoj kojoj je do sminke tada.
a sminka za "gospoju",to obavezno...iako su me oba puta  bricili iako je "gospoja" bila "nasminkana" user posted image ..rutina valjda ko zna user posted image ...il je nekakav fetis user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:22:46   
myb@by
Mene nije niko tako, sem muža pred polazak u porodilište user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:22:55   
Ina86
E ne pustam ja svoju gospodjicu svakom u rukeuser posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Samo jednom se zivi, ali ako to radis kako treba, i jednom je dovoljno...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:23:50   
Skvo RR
ne kvarite temu sa "frizurama"...zna se sta je sminka i gdje se stavlja...jedino ako i gospoju ne sminkate?????

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:24:31   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Ina86

E ne pustam ja svoju gospodjicu svakom u rukeuser posted image user posted image  user posted image


Ni ja valauser posted image user posted image
Moju nisu dodatno uređivaliuser posted image

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: šminka na porodu:)
26.5.2011 14:25:01   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ne kvarite temu sa "frizurama"...zna se sta je sminka i gdje se stavlja...jedino ako i gospoju ne sminkate?????

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Pa malo frizura kremica i tako touser posted image user posted image user posted image

Red je valjda da se ćelavica sjaji

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *