|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
18.5.2011 23:00:26   
mama75
Bambi super ova kolica! Jesu li ovo ona o kojima smo vec pricali? Meni na slici dobro izgledaju. Je li ima jos nekih boja, malo zenskastijih user posted image I meni trebaju samo za ovo ljeto, valjda ce toliko izdrzati. Sve mi nesto zao dati puno para, kontam to je samo za ovih par mjeseci. 

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Kisobran kolica
18.5.2011 23:09:37   
Bambi09
Da to su ona sto sam spominjala, ali u drugoj prodavnici... Nisam vidjela u drugoj boji, samo ova kombinacija narandzasto-plava i samo plava... Ma pravo da ti kazem niti imam da se razbacujem, niti mi pada na pamet placati nesto 100 KM sto cu koristiti kad sve saberes 2 mjeseca... Nama su super i dovoljna user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Kisobran kolica
18.5.2011 23:13:30   
mama75
Ma super izgledaju! Ja cu ipak da kupim u onoj prodavnici user posted image Mozda imaju neka ruzicasta user posted image reci mi jel smrde na Kinu? Ja neki dan gledala jedna, smrde, ne mozes im prici. I na kineskom neki natpis. A cijena - 90KM. Da ne povjerujes!!!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Kisobran kolica
18.5.2011 23:27:13   
Bambi09
Ne, nemaju nikakvog mirisa... Bas su super... I Nanetu se odmah svidjela user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Kisobran kolica
19.5.2011 16:40:27   
motorcycles
Mi na kraju kupili "obicna" kolica,ali su predobra.Uzeli Hauck Citi crno-siva na akciji user posted image .I laksa su od onih kisobran koja smo prva nasli.
A ima radnja Edeka na raskrscu od Ilijasa prema Brezi,kolica sa dva polozaja 27,50KM.Neko mi rece da su skroz ok,pa mi mislili i ta uzeti kasnije nekad,ja sam ih isla vidjeti lijepo izgledaju,samo ne znam kakav je kvalitetuser posted image


_____________________________

Lea Chiara-19.03.2011. u 16:45h,teska 4100gr,duga 54cm :)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:20:06   
Đenifer
Da li neko od vas ima Bubu kišobran kolica?!!! ja sam i vidjela u TL na sniženju su trenutno i koštaju  80 KM.Izgledaju mi dobra, stabilna, imaju dvije pozicije, prečku naprijed, baš slatka i sipatična.
Akcija je do 6.6. pa javljate da li da uzmem ili ne. user posted image

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:26:50   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: lila25

http://img.magma-apps.com/small/81170103.jpg

Ima li kod nas u TL ovih kolica.


Na ova kolica sam mislila, već ih je lila 25 stavila.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:45:30   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Da li neko od vas ima Bubu kišobran kolica?!!! ja sam i vidjela u TL na sniženju su trenutno i koštaju  80 KM.Izgledaju mi dobra, stabilna, imaju dvije pozicije, prečku naprijed, baš slatka i sipatična.
Akcija je do 6.6. pa javljate da li da uzmem ili ne. user posted image


Koštaju 55KM. Akcija je do isteka zaliha, .... neki dan su stigla.

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:53:00   
la bomba
I da, ... meni izgledaju skroz ok, ... danas ću otići da ih uzmem, ... imaju u više boja, crvena, zelena, ...
Imaju dva položaja!
Molim vas ih sada nemojte kupiti sve user posted image  ... jer ja sam se stvarno zagrijala user posted image

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:53:53   
la bomba
Lagana su, gumeni točkići, stabilna, .... JEFTINA PRAVO user posted image

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:59:31   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Da li neko od vas ima Bubu kišobran kolica?!!! ja sam i vidjela u TL na sniženju su trenutno i koštaju  80 KM.Izgledaju mi dobra, stabilna, imaju dvije pozicije, prečku naprijed, baš slatka i sipatična.
Akcija je do 6.6. pa javljate da li da uzmem ili ne. user posted image


Koštaju 55KM. Akcija je do isteka zaliha, .... neki dan su stigla.



Odkud sam 55KM.Ja vidjela  naljepljena cijena 79,90 KM i to mi je povoljno pravo, ali ako su 55 KM odoh odmah da ih uzmem ,pik plava!!!!!user posted image  imaš muštuluk od mene

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 15:59:32   
emi7908
jao vidim našli ste ova jednostavna kišobran kolica... blago vama meni treba nešto skroz jednostavno samo za dva - tri mjeseca korištenja.. po belaju ovo kažem mami a ona ode pa mi kupi prava kolica, a već jedna Chiccova imam a meni je to već previše jer malenom treba eto tek toliko da ga ubacim u kolica kad se umori od šetnjeuser posted image ima li gdje u Sanešto jeftinije i od ovih 55 jer stvarno ne znam kud ću sa tolkim kolicima a i nešto mi se ne razabcuje sa parama...  pomagaaaaajjjteeeuser posted image

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 17:58:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Da li neko od vas ima Bubu kišobran kolica?!!! ja sam i vidjela u TL na sniženju su trenutno i koštaju  80 KM.Izgledaju mi dobra, stabilna, imaju dvije pozicije, prečku naprijed, baš slatka i sipatična.
Akcija je do 6.6. pa javljate da li da uzmem ili ne. user posted image


moja mlađa je imala bubu sivo-zelena...svake hvale su vrijeda...sad su kod zaove ovo mjesec-dva a onda idu jednoj trećoj bebi na poklon...
bogami mene su spasila...sa starijom sam imala fol neka kišobran slomila me...i brdo kaolica sma mjenjala i puna ih garaža...
ova bubu su zaista super...
ja sam mogla fino mlađu u kolica, stariju za ruku i cijelo sarajevo opšetat bez zahmeta...em lagana em stabilna em dijete u njima i odspava super u poluležećem položaju.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 20:10:31   
mama75
Ja sam vec pisala o ovim Bubu kolicima. Mi smo ih super iskoristili, sa starijom 3 ljeta na more isla, a evo i mladja ih koristi, mada su vec dala sve od sebe.
emi i ja trazim nesto kao i ti, koja prva nadje neka jevi user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 20:23:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Đenifer

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Da li neko od vas ima Bubu kišobran kolica?!!! ja sam i vidjela u TL na sniženju su trenutno i koštaju  80 KM.Izgledaju mi dobra, stabilna, imaju dvije pozicije, prečku naprijed, baš slatka i sipatična.
Akcija je do 6.6. pa javljate da li da uzmem ili ne. user posted image


Koštaju 55KM. Akcija je do isteka zaliha, .... neki dan su stigla.



Odkud sam 55KM.Ja vidjela  naljepljena cijena 79,90 KM i to mi je povoljno pravo, ali ako su 55 KM odoh odmah da ih uzmem ,pik plava!!!!!user posted image  imaš muštuluk od mene

i ja imam ta BuBu kisob. kolica. Mi ih platili na nekoj akciji oko 50KM, a inace su oko 80KM. Vozamo ih 7-8 mjeseci, sve hvale za njih. Lagana kao perce, sto mi je bilo najbitnije.
Mi smo za stariju imali Chicco, ali im je toca otpao...tako da ispade ovo kvalitetnije od Chicca

http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=2864

a Bubu su ovakva, samo je kod nas sivo- bordo kombinacija

http://www.kozmolina.com/articles/id/259/KOLICA-DJ.-KISOBRAN-NARANDZASTA


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 25.5.2011 20:32:03 >

(odgovor članu Đenifer)
  Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Kisobran kolica
25.5.2011 20:30:27   
škorpija
dobra su bubu, ova s krovom su malo teža, ali imaju dva položaja, ko hoće lakša ima ona bez krova, koštaju 50 KM, ali bi trebalo uz njih kupiti suncobran (9,90 KM) doduše ta imaju smao jedan položaj

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Kisobran kolica
26.5.2011 10:16:07   
Đenifer
Kolica BuBu  kupljena jućer u TL.Prezadovoljna sam user posted image ,tako lagana, mogu ih vrtiti sa jednim prstom, djete komotno sjedi, ima prostora extra, kupili smo i kišobrančić, ma super. Svima toplo preporučujujem kome trebaju, a extra su snižena, sad dođu 54 KM.Dođe mi da kupim još jedna -poklon nekom, uvijek trebaju -svjetla obraza.



Paša je stigao 13.10.2009.g. ljubi ga mamica!!!!
_______________________________________

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Kisobran kolica
26.5.2011 10:34:43   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Kolica BuBu  kupljena jućer u TL.Prezadovoljna sam user posted image ,tako lagana, mogu ih vrtiti sa jednim prstom, djete komotno sjedi, ima prostora extra, kupili smo i kišobrančić, ma super. Svima toplo preporučujujem kome trebaju, a extra su snižena, sad dođu 54 KM.Dođe mi da kupim još jedna -poklon nekom, uvijek trebaju -svjetla obraza.



Paša je stigao 13.10.2009.g. ljubi ga mamica!!!!
_______________________________________


Đeni, hajmo sad u šetnju da mi daš taj muštuluk user posted image

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Kisobran kolica
26.5.2011 10:41:23   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Kolica BuBu  kupljena jućer u TL.Prezadovoljna sam user posted image ,tako lagana, mogu ih vrtiti sa jednim prstom, djete komotno sjedi, ima prostora extra, kupili smo i kišobrančić, ma super. Svima toplo preporučujujem kome trebaju, a extra su snižena, sad dođu 54 KM.Dođe mi da kupim još jedna -poklon nekom, uvijek trebaju -svjetla obraza.



Paša je stigao 13.10.2009.g. ljubi ga mamica!!!!
_______________________________________


Đeni, hajmo sad u šetnju da mi daš taj muštuluk user posted image



Da znaš da hoću, reci vrijeme i mjesto?!!user posted image

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Kisobran kolica
26.5.2011 15:36:42   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Đenifer

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Kolica BuBu  kupljena jućer u TL.Prezadovoljna sam user posted image ,tako lagana, mogu ih vrtiti sa jednim prstom, djete komotno sjedi, ima prostora extra, kupili smo i kišobrančić, ma super. Svima toplo preporučujujem kome trebaju, a extra su snižena, sad dođu 54 KM.Dođe mi da kupim još jedna -poklon nekom, uvijek trebaju -svjetla obraza.



Paša je stigao 13.10.2009.g. ljubi ga mamica!!!!
_______________________________________


Đeni, hajmo sad u šetnju da mi daš taj muštuluk user posted image



Da znaš da hoću, reci vrijeme i mjesto?!!user posted image


Dogovor pada ovih dana user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Kisobran kolica
30.5.2011 10:00:50   
motorcycles
Evo ja sam vec gore pisala za kolica sa 2 polozaja,tendom za sunce,27.50KM.Znam samo jednu osobu koja je uzela i kaze da su dobrauser posted image

_____________________________

Lea Chiara-19.03.2011. u 16:45h,teska 4100gr,duga 54cm :)

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Kisobran kolica
30.5.2011 10:08:09   
Emica_sa
Ja sam stvarno skepticna sto se tice prejeftini stvari za mene to ne moze biti dobro,jer za 27,5 KM ne mozes kupiti nista da valja a ne kolica user posted image

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Kisobran kolica
30.5.2011 10:40:01   
škorpija
fakat  gledma neki dan u robotu takva kolica i kontam da su jeftinija od igračke kolica za curice u TL, daj bože da se to ne skrši po djetetom, pogotovo ako je teže

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Kisobran kolica
30.5.2011 10:42:43   
Lady26
Ja sam kupila prosle godine kolica u Robotu, platila ih oko 40KM, tada su u TL bila oko 50KM i ni po cemu nisu kvalitetnija od ovih iz Robota...meni su super, lagana, Lani udobna i nista im ne fali...
Po meni je glupost i ludost davati 100 i vise KM na kisobran kolica....ali ko ima mogucnosti bujrum....

< Poruku je uredio Lady26 -- 30.5.2011 10:43:19 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Kisobran kolica
31.5.2011 18:12:32   
motorcycles
A vidis meni su ona u TL-u recimo skupa.A ova osoba koja je uzela ova jeftina kolica kaze da mjesecima super sluze.Ja cu ih uzeti za oko kuce pa i da se razvale nije velika stetauser posted image

_____________________________

Lea Chiara-19.03.2011. u 16:45h,teska 4100gr,duga 54cm :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *