|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
1.6.2011 9:10:09   
la bomba
IZVORNA PORUKA: motorcycles

A vidis meni su ona u TL-u recimo skupa.A ova osoba koja je uzela ova jeftina kolica kaze da mjesecima super sluze.Ja cu ih uzeti za oko kuce pa i da se razvale nije velika stetauser posted image


Ma što oko kuće samo???', ... Nek koriste gdje god, dok se et ne raspadnu, .. a možda baš ta traju generacijama, ... Joj ovi danas proizvođači, ... upitan kvalitetet gdje god se okreneš.

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Kisobran kolica
1.6.2011 9:13:27   
mala86
nasa kolica od 40 km (bez tende gore,bez polozaja) iz tl super sluze evo vec druga godina user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Kisobran kolica
1.6.2011 10:41:55   
la bomba
Ma mi smo ekstra povoljno prošli, platili 55KM, ... u TL-u, ... imaju dva položaja, obruč, tendu, ... ma kolica su meni fantazijaaaaa.... Preponosna sam na tu kupovinu user posted image  A vozamo se satima, svaki dan, .... nemam zamjerki, ... jedino su se kočnice malo zgulile, .. jer silazim niz stepenice na zadnjim točkovima, pa malo zapinju user posted image

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Kisobran kolica
7.6.2011 14:38:24   
vila_7
da li imaju jeftinija kisobran kolica ali da mogu i u lezeci polozaj? Ja gledala par u FIS-u i sva mogu samo u 2 polozaja - nijedna ne mogu u lezeci -a ja mislila kad budemo isli na more ako u setnji navecer zaspe user posted image ili na plaži

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Kisobran kolica
7.6.2011 14:46:09   
Emica_sa
To jee pravo tesko,ja gdje sam god vidila,samo imaju 2 polozaja.Ima naravno kisobran kolica da mogu i 3 polozaja,ali su skuplja ja imam pegperego si kolica i ona mogu u 3 polozaja i super su,ali tebi se to ne isplati 

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Kisobran kolica
7.6.2011 14:51:35   
vila_7
a ja gluposti user posted image . Pa ja kontala ta kolica bas tako da mi moze i zaspati. Sad se pitam uopce da li ih i nabavljati-jer meni do plaže ne ide se jeske nego moramo svakako autom, e znaci jedino za setnju navecer - al i touser posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Kisobran kolica
7.6.2011 14:54:43   
Emica_sa
jedino da nosis prava kolica  na plazu,ako nisu bas glomazna

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Kisobran kolica
2.7.2011 12:24:33   
ruby_
znam da oglasima nije mjesto ovdje, ali ako neko ima kisobran kolica da mu ne trebaju vise (chicco, quinny zapp, chipolino omnia...) i da ih zeli prodati, neka javi user posted image
trebaju mi laksa kolica a nemam vremena da obilazim po radnjama

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Kisobran kolica
2.7.2011 12:28:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: la bomba

Ma mi smo ekstra povoljno prošli, platili 55KM, ... u TL-u, ... imaju dva položaja, obruč, tendu, ... ma kolica su meni fantazijaaaaa.... Preponosna sam na tu kupovinu user posted image  A vozamo se satima, svaki dan, .... nemam zamjerki, ... jedino su se kočnice malo zgulile, .. jer silazim niz stepenice na zadnjim točkovima, pa malo zapinju user posted image

meni je tako zao sto su ova kolica nestala, bila su divna crvena i dok sam dosla da ih kupim ostala samo crna koja ne kupih jer je ljeto pa kontam bice prevruceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Kisobran kolica
2.7.2011 14:22:58   
Anoniman
teacherko, nemoj zaliti, nama se odmah isparala na dva mjesta, sad je li to sto mi fakat nismo pazili kad vozimo ili zato sto se ajna sama pentra po njima, hmmm, ne znam, bubu user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Kisobran kolica
9.7.2011 20:39:41   
teacher75
mm tek danas stigao oticu u TL na ilidzi i nema vise nijednih bubu od 55kmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Kisobran kolica
9.7.2011 21:34:30   
HAHA
Jesi li gledala u TL u BBI,mi smo svoja tu kupili?

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 8:48:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: HAHA

Jesi li gledala u TL u BBI,mi smo svoja tu kupili?

tamo je jos davno nestalouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 9:17:51   
ema_28
ima slatkih kisobran kolica u fisu u rajlovcu, ja kupila jedna pravo funkcionalna za 27 km, moze dijete u njima i spavati, skroz se poloze user posted image

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 9:18:39   
ema_28
a i mi smo trazili bubu u sarajevu i u cijeloj bosni, nigdje ih nema i ne znaju kad ce doci

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 9:26:02   
ElmaB
Jesi li gledala na prvom spratu tržnog centra Merkur na Otoci? Ima dječija prodavnica sa jako puno izbora za dječija kolica i ostale opreme. Posjeduju katalog iz kojeg možeš naručiti i stigne za par dana!

A evo i ovdje nova kolica Bubu!

http://static.pik.ba/galerija/2011-07/slika-19324-2011-07-1309708142-default.jpg


< Poruku je uredio Hanady RR -- 11.7.2011 23:48:55 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ema_28)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 11:53:24   
Amrino
IZVORNA PORUKA: ladyblue

na kraju sam se odlučila za ova Hauck. Čvršća su od Cam-ovih i spužva na leđima i ispod guze je deblja. Imaju više položaja i nadam se da će biti dobra. Probali smo ih i zadovoljni smo.

user posted image


Mi smo kupili identicna i prezadovoljnu smo!!!
Prije toga sam prodala Graco Mirage i Chicco Caddy- jer su bila katastrofa.
Ova bih svima toplo preporucila jer su bukvalno za sve- od rodjenja do 4 godine. Moj stariji ima tri i po- i komotno moze u njima fino spavati da se ispruzi. Lagana su, jednostavna- imaju sve polozaje- ma ekstra su i pravo sam ze razrahatila s njima! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 11:56:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Jesi li gledala na prvom spratu tržnog centra Merkur na Otoci? Ima dječija prodavnica sa jako puno izbora za dječija kolica i ostale opreme. Posjeduju katalog iz kojeg možeš naručiti i stigne za par dana!

A evo i ovdje nova kolica Bubu!
http://static.pik.ba/galerija/2011-07/slika-19324-2011-07-1309708142-default.jpg

ovakva ista su bila 55km na akciji, ja htjela crvenauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 11.7.2011 23:50:14 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Kisobran kolica
10.7.2011 12:03:04   
lirio
Slazem se sa Amrino... Kod nas su chicco cady bas smo nezadovoljni... Jedino sto su lagana i super su za zgrade bez lifta, kao sto je slucaj kod nas.... Amrino, a ta kolica, koliko su teska?

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Kisobran kolica
11.7.2011 21:49:05   
Medić*
Mi danas u Robotu uzeli kisobran kolica 27 km na snizenju, ostala jos jedna narandzasta. Imala su jos neka jeftinija 24 km ali ova sto smo mi uzeli ma mogu do 4 godine rahat. Uzeli plava a ostala jos blijedo narandzasta. V ec ih isprobali, od hotela do Vrela Bosne pjesaka, maleni uzivao vozeci se. Nisu mala, bas komotna za krupniju djecu super. 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Kisobran kolica
11.7.2011 23:45:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Jesi li gledala na prvom spratu tržnog centra Merkur na Otoci? Ima dječija prodavnica sa jako puno izbora za dječija kolica i ostale opreme. Posjeduju katalog iz kojeg možeš naručiti i stigne za par dana!

A evo i ovdje nova kolica Bubu!
http://static.pik.ba/galerija/2011-07/slika-19324-2011-07-1309708142-default.jpg


ovakva ista su bila 55km na akciji, ja htjela crvenauser posted image
Mi imamo ova i prezadovoljni smo. Kod nas su crveno-sivauser posted image . Na akciji zimus kostala cijelih 49.99KMuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 11.7.2011 23:50:29 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Kisobran kolica
11.7.2011 23:48:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Jesi li gledala na prvom spratu tržnog centra Merkur na Otoci? Ima dječija prodavnica sa jako puno izbora za dječija kolica i ostale opreme. Posjeduju katalog iz kojeg možeš naručiti i stigne za par dana!

A evo i ovdje nova kolica Bubu!

http://static.pik.ba/galerija/2011-07/slika-19324-2011-07-1309708142-default.jpg


ovakva ista su bila 55km na akciji, ja htjela crvenauser posted image
Mi imamo ova i prezadovoljni smo. Kod nas su crveno-sivauser posted image . Na akciji zimus kostala cijelih 49.99KMuser posted image

e to su ta sto su mi izmaklauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 11.7.2011 23:50:49 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Kisobran kolica
11.7.2011 23:50:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Jesi li gledala na prvom spratu tržnog centra Merkur na Otoci? Ima dječija prodavnica sa jako puno izbora za dječija kolica i ostale opreme. Posjeduju katalog iz kojeg možeš naručiti i stigne za par dana!

A evo i ovdje nova kolica Bubu!

http://static.pik.ba/galerija/2011-07/slika-19324-2011-07-1309708142-default.jpg


ovakva ista su bila 55km na akciji, ja htjela crvenauser posted image
Mi imamo ova i prezadovoljni smo. Kod nas su crveno-sivauser posted image . Na akciji zimus kostala cijelih 49.99KMuser posted image

e to su ta sto su mi izmaklauser posted image user posted image
Cini mi se da smo mi uhvatili zadnji voz. Kupili smo ih zimus nekad u TL u Grand C. na Ilidzi. Preprezadovoljni. Lagana, izdrzljiva, simpa, a Bogme i nisu zahmetli da se sastave/rastave, ne zauzimaju puno prostora u gepeku, a bebac uziva. Ima na piku, prodaju se nova...pa vidi.


< Poruku je uredio Hanady RR -- 11.7.2011 23:58:09 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Kisobran kolica
11.7.2011 23:57:13   
teacher75
60km, nemaju crvena, samo plavauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Kisobran kolica
12.7.2011 0:10:55   
delfin
Amrino, gdje si kupila ova Hauck kolica i koja im je cijena?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *