|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
12.7.2011 7:42:07   
vila_7
IZVORNA PORUKA: delfin

Amrino, gdje si kupila ova Hauck kolica i koja im je cijena?


i mene ovo zanima! ja imam GRACO MIRAGE i nisam uopce zadovoljna!user posted image A da ne pricam da je bebi vec knap po duzini a nema jos ni godinu (dorbo jest malo duza ,al svejedno)


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Kisobran kolica
12.7.2011 8:32:11   
bebacha
mi imamo Graco Mirage i Alen(12 mjeseci)kad sjedi noge stavi za onu postolje za nogeuser posted image znaci bas su kratka.inace to im je jedina mana.sad mi mm donio kisobran kolica od curice,u Fisu kupili,nekih 70KM,Alen nema sanse da stavi noge na postolje,trebat ce mu jos vremena za to.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Kisobran kolica
12.7.2011 14:47:01   
Amrino
Ova Hauck smo kupili u TL i bila su oko 180 KM. Skroz su lagana (ne znam tacno kilazu ali po mojoj procjeni oko 5- 6 kg)i lako se barata s njima. Jako su duga (t.j ima onaj dio kod nogu koji se prilagodjava po potrebi) tako da dijete moze bas fino da se ispruzi kada spava. Nama su Graco Mirage bacene pare jer su malom visile none iz njih sa dva- tri mjeseca. Caddy- takodje neprakticna- nemaju polozaje i nemaju korpu za stvari.
Ova se fakat mogu koristiti od rodjenja pa dok ne nestane potreba za kolicima. Imaju korpu ispod, veliki djep za stvari ma ekstra!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:23:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi kupili juce bubu DJ trokolicu. Teska samo 6kg, i veoma lako se sklapaju i rastavljaju.

http://img141.imageshack.us/img141/6743/bubum.jpg




Ovo citiram sama sebe...user posted image user posted image user posted image ..Prodajem ova kolica, koga zanima, mozemo pp-om. Dolazi u obzir i zamjena za neka sa djecackom bojom.user posted image




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:26:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi kupili juce bubu DJ trokolicu. Teska samo 6kg, i veoma lako se sklapaju i rastavljaju.

http://img141.imageshack.us/img141/6743/bubum.jpg




Ovo citiram sama sebe...user posted image user posted image user posted image ..Prodajem ova kolica, koga zanima, mozemo pp-om. Dolazi u obzir i zamjena za neka sa djecackom bojom.user posted image





hoćeš da se mjenjamouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:28:05   
Anoniman
Malo OT, Skvo meni i crvena mogu za djecake, bas volim vidjeti djecaka u crvenom i ako crveno boju ne volim nikakouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:28:37   
Skvo RR
Sta ce tebi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:29:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Malo OT, Skvo meni i crvena mogu za djecake, bas volim vidjeti djecaka u crvenom i ako crveno boju ne volim nikakouser posted image


Roza su...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:30:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sta ce tebi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma reko sve mi djeca bila u plavim i zelenim kolicima da kupim jedna roza nebil se upecaouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:31:57   
Skvo RR
Evo

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=101363933866&set=a.101363093866.93188.621968866&type=1&theater


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:57:31   
la bomba
IZVORNA PORUKA: sahara

teacherko, nemoj zaliti, nama se odmah isparala na dva mjesta, sad je li to sto mi fakat nismo pazili kad vozimo ili zato sto se ajna sama pentra po njima, hmmm, ne znam, bubu user posted image


I mi imamo ovaj problem! Ova kolica nisu za živahniju djecu, .... poderu se, strašno, naša su nakon dva mjeseca neupotrebljiva.

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 22:59:00   
Hanady RR
moja je cura baš živahna beba bilauser posted image
a mi ih dale u nasljedtvo živahnoj curici...i eto još 2 mjeseca ona će u njima biti mi ćemo ih dlaje porslijeditiuser posted image

već im dvije godineuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 23:01:31   
la bomba
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja je cura baš živahna beba bilauser posted image
a mi ih dale u nasljedtvo živahnoj curici...i eto još 2 mjeseca ona će u njima biti mi ćemo ih dlaje porslijeditiuser posted image

već im dvije godineuser posted image


Znam ... čitala sam baš to kod tebe i mužu prenijela i bila ponosna na svoju dobro obavljenu kupovinu, ... al kod nas su užassss, trebala bi ih slikati ... sramota me izaći s njima. Dijete nema na čemu da sjedi, al stvarno! Mislim imamo ona stara, kabasta, njih smo opet aktivirali, .. apsurd!

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 23:03:02   
Anoniman
Znam dosta mama sto se zale na ova bubu kolica sto su bila na snizenju da su im popucala...moguce da je bila neka serija sa ostecenjem pa su ih zato i snizili pa popucala.

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 23:04:31   
la bomba
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Znam dosta mama sto se zale na ova bubu kolica sto su bila na snizenju da su im popucala...moguce da je bila neka serija sa ostecenjem pa su ih zato i snizili pa popucala.


Utješi me  molim te, ... user posted image  Nekako se svaki dan čudom čudimo šta nam se desilo s kolica!

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 23:04:47   
Hanady RR
Ja doduše nisma platila na sniženju...možda je zaista ta serija s aniženja s anekim feleromuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 23:05:35   
Anoniman
Znam tri mame mimo foruma sto su kupile i zalile mi se, a neki dan i HAHA sa foruma kaze da su joj pukla.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Kisobran kolica
14.7.2011 23:10:04   
la bomba
huh..lakse mi je user posted image

_____________________________

Kad se dobar čovjek pokvari, postaje najgori.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Kisobran kolica
15.7.2011 0:36:49   
malena.
http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica/bubu-jazzy-djecja-kolica-trokolica-oglas-1467647

e kod mene su ova bubu,kupila ih proslo ljeto,cini mi se210 km.i zaista su kvalitetna...ma svaki dan po par sati hodamo...a i sada su kao nova,nikad nista.

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Kisobran kolica
15.7.2011 21:41:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

Ova Hauck smo kupili u TL i bila su oko 180 KM. Skroz su lagana (ne znam tacno kilazu ali po mojoj procjeni oko 5- 6 kg)i lako se barata s njima. Jako su duga (t.j ima onaj dio kod nogu koji se prilagodjava po potrebi) tako da dijete moze bas fino da se ispruzi kada spava. Nama su Graco Mirage bacene pare jer su malom visile none iz njih sa dva- tri mjeseca. Caddy- takodje neprakticna- nemaju polozaje i nemaju korpu za stvari.
Ova se fakat mogu koristiti od rodjenja pa dok ne nestane potreba za kolicima. Imaju korpu ispod, veliki djep za stvari ma ekstra!



ja sam se ubijala trazeci kolica i na ova naletim slucajno i ne zazalim ni sekunde. bile su opcija jo Cam Flip ali su mi nekakva lohotna. klimaju se sva kada stavim malu u njih. druga opcija su bila ona Hello Kitty ali kada sam vidjela kod prijateljice kako se prljaju odmah sam odustala.

< Poruku je uredio ladyblue -- 15.7.2011 21:45:52 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Kisobran kolica
15.7.2011 21:56:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: la bomba

huh..lakse mi je user posted image

i meni, nisam ih mogla prezaliti sto ih ne kupih na toj akcijiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Kisobran kolica
28.8.2011 23:13:20   
delfin
Mamice treba mi odgovor hitno, da li je neko od vas kupovao kišobran  Kolica Tango Bubu u TL. Kkao ste zadovoljni snjima, meni trebaju kao druga kolica za napredniju bebu, imam inače peg perego pliko3. Navodno je sutra još akcija, pa da vidim isplatili se, Intersuje me nosivost, čvrstoća, rukovanje,,
ili ako imate preporučiti još neka od jeftinije varijante ali sa 3 položaja 

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Kisobran kolica
31.8.2011 21:24:41   
delfin
ima li iko neku noviju imnformaciju preporuku za kišobran kolica?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Kisobran kolica
1.9.2011 19:55:52   
rose
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sta ce tebi?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma reko sve mi djeca bila u plavim i zelenim kolicima da kupim jedna roza nebil se upecaouser posted image user posted image user posted image user posted image


hehe i moja curica se voza u plavim (navy blue) i zelenim kolicima user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Kisobran kolica
30.3.2012 22:43:43   
milenium
ima li itko iskustva s kišobran kolicima baby sky da napiše?i aako može slika.user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *