|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:19:26   
la bomba
IZVORNA PORUKA: ladyblue

meni se ova svidjela samo da vidim mogu li mi stati u gepek...

user posted image


I meni su se ova svidjela, .... bila sam im u radnji, stvarno su slatka, ali su i teska, jer ja sada imam kabasta kolica koja isto teže, tako da tražim nešto lakše, jer ne bih ništa postigla ak ih kupim.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:34:27   
Malenaoduvijek
la bomba ne znam kolika ti je beba, ali ako hoces lagana kolica u TL ona najobicnija tipa ovih sa slike su lagana ko perce

mi imamo takva i ja sa treceg sprata snensem dijete u kolicima zajedno dole.

imaju dva polozaja, i onaj krov a ja mislim da su bila oko 80 KM;


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:39:55   
Malenaoduvijek
user posted image

evo kolica za jelenu i za mame koje imaju dva mala bebca
user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 12.4.2011 9:42:14 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:44:25   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

meni se ova svidjela samo da vidim mogu li mi stati u gepek...

user posted image



i ja sam ta gledala al ispadose skuplja od ovih "teretnih" graccovih koje imam...pa sam trayila jeftinije i nasla a ova su cini mi se super...custa sto bi se reklo user posted image ...mislim da ih imaju i u crvenoj boji

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:45:09   
idacha
jaoooooooo.....

GDJE se imaju ova kupiti????????????????


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:46:04   
idacha
MALA1994, gdje se imaju kupiti ova za nas?? i znas li cijenu slucajno??

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:48:09   
ladyblue RR
rose, ova su 218 KM. malo jesu poteška, oko 7 kg ali u poeđenju sa ovim kamionom koji sada imamo ova su ultra lagana. i ono što mi je najbitnije, imaju 5 položaja. baš su mi se svidjela. danas ću obići sve prodavnice pa ću se konačno odlučiti i kupiti nešto. ne mogu više sa ovim velikim, slomiše me. 

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 9:48:25   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: idacha

MALA1994, gdje se imaju kupiti ova za nas?? i znas li cijenu slucajno??


poslacu ti na pp web i mail zene koju sam ja kontaktirala.
ona je meni prosle godine htjela besplatnu dostavu za sa organizovati.
a ti je kontaktiraj pa vidi

ja sam se zaljubila kad sam ih vidjela user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 10:14:22   
salmy
Drage zenice ne dajite bezveze toliku lovu za kolica,ma nikako se to ne isplati.Mi smo sve pregledali i odlucili se za ova od 50 KM.I nikako se nismo pokajali,to su kolica koja ce te koristiti maximalno ljeti i gotovo.Meni je bezveze za kisobran kolica dati toliku lovu. Moj user posted image ih samo koristi kad se umori,bas sad bili na moru ma ljepota ih "tegliti" po plazi,em lagana em mala.A u autu zauzimaju malo mjesta

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 10:20:56   
ladyblue RR
salmy, ne daju se ni meni neke pare za kolica ali moja curica ima 5 mjeseci i još ne sjedi kako treba. moram gledati ova sa nekoliko položaja. sva kolica kojima je super cijena imaju sam sjedeći položaj a još mi je rano da je stavljam u ta kolica. ona još uvijek puno spava kada je vani pa je moram bar malo položiti


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 10:30:03   
salmy
IZVORNA PORUKA: ladyblue

salmy, ne daju se ni meni neke pare za kolica ali moja curica ima 5 mjeseci i još ne sjedi kako treba. moram gledati ova sa nekoliko položaja. sva kolica kojima je super cijena imaju sam sjedeći položaj a još mi je rano da je stavljam u ta kolica. ona još uvijek puno spava kada je vani pa je moram bar malo položiti

e to je druga prica,ja sam ih kupila kad je user posted image imao 15 mjeseci.Do tada samo koristili ona standardna sa vise polozaja.
A to si u pravu sa cijenom,ja sam se oduzela u radnji u Mercuru,uh kako dobrih imaju sa 3 polozajauser posted image user posted image user posted image ali i poskupih.Pa mozda se tebi i bude isplatilo dati malo vise ali ces ih iskoristiti basuser posted image    

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 10:33:06   
la bomba
Meni je žao što odmah nisam kupila kišobran kolica  s više položaja i mirna, ....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 10:34:02   
mala86

IZVORNA PORUKA: salmy

Drage zenice ne dajite bezveze toliku lovu za kolica,ma nikako se to ne isplati.Mi smo sve pregledali i odlucili se za ova od 50 KM.I nikako se nismo pokajali,to su kolica koja ce te koristiti maximalno ljeti i gotovo.Meni je bezveze za kisobran kolica dati toliku lovu. Moj user posted image ih samo koristi kad se umori,bas sad bili na moru ma ljepota ih "tegliti" po plazi,em lagana em mala.A u autu zauzimaju malo mjesta


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nama vecinom stoje u autu i bas smo zadovoljni a kostala cijelih 40 km user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 11:34:45   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

rose, ova su 218 KM. malo jesu poteška, oko 7 kg ali u poeđenju sa ovim kamionom koji sada imamo ova su ultra lagana. i ono što mi je najbitnije, imaju 5 položaja. baš su mi se svidjela. danas ću obići sve prodavnice pa ću se konačno odlučiti i kupiti nešto. ne mogu više sa ovim velikim, slomiše me. 


i moja su 7-7.5 kg...polozaji nisu ograniceni (ima neka shina po kojoj se pomjera bez granicnika) i spustaju se do 160 stepeno i kostala su 149 KM (za tu cijenu su dobra)...a vidjet cemo koliko ce izdrzati user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 11:42:30   
leona81
nasa kisobran kolica, sa 3 polozaja normalno stanu u gepek, skidaju im se tockovi i super...ona obicna s jednim polozajem jesu lagana i super stanu svugdje ali kada krenem sama s njom i nosim jos neke stvari sa sobom volim da mogu dole staviti nesto u kolica da ne moram nositi po rukama, i plus ova teza su laksa za upravljati od ovih od 3,5 kg...mislim da je pametno imati oboje ako nadjete negdje jeftino...mi smo svoja platili 9 funti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 15:31:12   
ladyblue RR
na kraju sam se odlučila za ova Hauck. Čvršća su od Cam-ovih i spužva na leđima i ispod guze je deblja. Imaju više položaja i nadam se da će biti dobra. Probali smo ih i zadovoljni smo.

user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 20:40:46   
canim
ladyblue gdje se hauk ima kupiti u Sarajevu?

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 20:48:29   
ladyblue RR
ako ćeš kupovati požuri u TL na Ilidži. tamo imaju 2 komada (bež i ovaj sa slike). ja sam kupila u TL U BBI i kupila sam ove a ostala su samo jedna bež. koštaju 184 KM. ja sam baš zadovoljna. prednji točkovi su pokretni a mogu se i fiksirati, kajševi su u dvije visine tako da se mogu pomjeriti na viši položaj kada beba poraste. imaju 4 ili 5 položaja sa sjedenje odnosno ležanje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 20:52:15   
la bomba
IZVORNA PORUKA: ladyblue

na kraju sam se odlučila za ova Hauck. Čvršća su od Cam-ovih i spužva na leđima i ispod guze je deblja. Imaju više položaja i nadam se da će biti dobra. Probali smo ih i zadovoljni smo.

user posted image


Baš su lijepa, a nisu neto ni preskupa.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Kisobran kolica
12.4.2011 21:00:33   
ladyblue RR
moj favorit su bila Cam (stavila sam sliku prije ove) ali kada sam ova vidjela Cam je odmah otpao. ova su mnogo čvršća i nekako su mi pod rukom bolja. cijena im je tu negdje (30-ak maraka razlike) ali su mi se ova jednostavno više svidjela jer im je deblja podloga na leđima i ispod guze.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:23:44   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: new mama



user posted image

user posted image Evo kolica iz Mercatora,ma super su,ja ih kupila prije godine,jos uvijek su dobra,a lagana sto je najbitnijeuser posted image



Kod nas su ovakva ista kolica 36,00 KM i bas kontam ovih dana da ih kupim, jer ce nama kolica biti potrebna samo kad se Nane umori od trcanja user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:33:46   
mama75
Uh sto su dobra ova kolica! 36KM??? Danas idem da ih kupim. Meni trebaju kada se ja umorim od trcanja, pa da malo dijete "zavezem" u njima user posted image Grozna sam!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:36:46   
Bambi09
mama dobro si ti to prevela, samo sto sam ja to napisala na spanskom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:41:33   
mama75
Nego Bambi ima li ovoh kod vas tamo i gdje? Ako ih ne bude u Merkatoru da mi kupi neko tamo.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:49:44   
reallove
ladyblue ova kolica su prelijepa...
nasa jos uvijek dobro sluze,samo su malo osjetljiva,tamno siva boja i ima malo plave pa nam se brzo isprljaju


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

svekar
sweet baby2008

svi napali na svekrve, pa rekoh da ja postavim pitanje u vezi svekra, slazete li se sa svojim svekrom i da li vas on voli i postuje? hehehe

da (86%)

ne (14%)


Broj svih glasova: 95

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *