|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 20:29:09   
Anoniman
Rose mislim da nisu ovakva, jer su oni i prije imali ta po 63km i bila su ona klasicna mala kolica ima slika na nekoj od prethodnih strana. Kolica sa jednim polozajem i bez korpe. Takva su bila jesenas po toj cijeni u Mercatoru.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 20:32:07   
rose
ok...nista onda...ta su mi totalno bezze

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 20:37:08   
Anoniman
Rose jesi li gledala u onoj radnji na socijalnom, oni imaju chipolino, ne znam sad je li imaju omniu.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 21:19:06   
miracle
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: miracle

Upravo sam iz Merkatora socijalno...dobili su jutros kažu kišobran lagan kolica sa tendom,iz grupe HAUCK...winie pooh je nacrtna..ma predivna...63KM..ali samo crvenkasta...za curice hehehe


user posted image

ako su ovakva...nisu uopste losa za te pare user posted image gdje u merkatoru...u marketu ili nekad radnja?

Ne,nisu ovakva.Obična lagana kolica (većina nas traži najjednosatvija kolica),a realno za te pare 63 KM ne može bolje.
Sad ću vidjeti ima li gdje slika..
Supermarket..dječiji odjel

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 21:23:20   
miracle
...

< Poruku je uredio miracle -- 7.4.2011 21:24:42 >

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 21:25:12   
miracle
http://img69.imageshack.us/i/hauck.jpg/

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Kisobran kolica
7.4.2011 21:45:00   
new mama


user posted image

user posted image Evo kolica iz Mercatora,ma super su,ja ih kupila prije godine,jos uvijek su dobra,a lagana sto je najbitnijeuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Kisobran kolica
8.4.2011 9:25:05   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Rose jesi li gledala u onoj radnji na socijalnom, oni imaju chipolino, ne znam sad je li imaju omniu.



nisam ali svratila sam proslu nedjelju u merkur i zatvoreno bilo...planiram ovaj vikend kad mi sveki dodje obici donje krajeve od otoke prma vamo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Kisobran kolica
8.4.2011 9:26:46   
rose
IZVORNA PORUKA: miracle

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: miracle

Upravo sam iz Merkatora socijalno...dobili su jutros kažu kišobran lagan kolica sa tendom,iz grupe HAUCK...winie pooh je nacrtna..ma predivna...63KM..ali samo crvenkasta...za curice hehehe


user posted image

ako su ovakva...nisu uopste losa za te pare user posted image gdje u merkatoru...u marketu ili nekad radnja?

Ne,nisu ovakva.Obična lagana kolica (većina nas traži najjednosatvija kolica),a realno za te pare 63 KM ne može bolje.
Sad ću vidjeti ima li gdje slika..
Supermarket..dječiji odjel



ok...moja bebica je jos mala pa mi trebaju ova s polozajima user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Kisobran kolica
8.4.2011 9:27:52   
rose
IZVORNA PORUKA: miracle

http://img69.imageshack.us/i/hauck.jpg/


nisu ni ova losa kad malo poraste user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Kisobran kolica
9.4.2011 16:20:51   
rose
evo mi kupili ova

http://www.babakocsirendeles.hu/index.php?content2=termek_kiir&termek_id=8687130851&szint1=+++++++++++++++++BABAKOCSI&szint2=M%C3%A1rk%C3%A1k+szerint&szint3=&szint4=&termek_neve=Exobe%20Spacer%20Sport%20babakocsi%20z%C3%B6ld&list=termekek_listaz&search=&brand=&rendez=&price_from=&price_to=&szin_keres=&meret_keres=&t_keres=&csoport1=&csoport2=&csoport3=

u radnji sve za bebe na socijalnom

user posted image

kostala 149 KM...naslon se moye spustiti do 160 stepeni i vec smo ih danas isprobali user posted image



< Poruku je uredio rose -- 9.4.2011 16:21:38 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Kisobran kolica
9.4.2011 18:07:38   
canim
Rose, lijepa su kolica
Jeli neko kupovao Mclaren kolica, kakva su, iskustva ?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Kisobran kolica
9.4.2011 18:14:21   
leona81
mi imamo chicco liteway i super su, samo sto su teska za kisobran kolica al je prednost sto ima sve polozaje pa beba od rodjenja moze u njih...sto se tice bas ovih laganih imamo obicna hauck kolica teska su 4 kg ali nisu bas pretjerano udobna i tesko je upravljati s njima al su dobra za do vrtica i nazad...maclarenova su super dizajnirana mi smo htjeli ta naruciti ali smo odustali nakon sto smo citali da je bila neka greska na odredjenim modelima sto je dovelo do amputacije prstiju beba....

The recall included all Maclaren single and double umbrella strollers, and the word "Maclaren" is printed on the stroller. The models involved include Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, TechnoXLR, Twin Triumph, Twin Techno and Easy Traveler.

http://www.massachusettsinjurylawyerblog.com/2009/11/maclaren-recalls-one-million-s.html

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Kisobran kolica
10.4.2011 0:08:34   
canim
IZVORNA PORUKA: leona81

mi imamo chicco liteway i super su, samo sto su teska za kisobran kolica al je prednost sto ima sve polozaje pa beba od rodjenja moze u njih...sto se tice bas ovih laganih imamo obicna hauck kolica teska su 4 kg ali nisu bas pretjerano udobna i tesko je upravljati s njima al su dobra za do vrtica i nazad...maclarenova su super dizajnirana mi smo htjeli ta naruciti ali smo odustali nakon sto smo citali da je bila neka greska na odredjenim modelima sto je dovelo do amputacije prstiju beba....

The recall included all Maclaren single and double umbrella strollers, and the word "Maclaren" is printed on the stroller. The models involved include Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, TechnoXLR, Twin Triumph, Twin Techno and Easy Traveler.

http://www.massachusettsinjurylawyerblog.com/2009/11/maclaren-recalls-one-million-s.html


Hvala na info za Mclaren, ostala sam sokirana user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Kisobran kolica
10.4.2011 12:07:25   
leona81
nema na cemu...povukli su sve modele ali ipak...ko zna, bolje sprijeciti nego lijeciti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Kisobran kolica
10.4.2011 23:48:15   
ladyblue RR
e što me razočaraste sa ovim McLarenom. Ja se baš "našiljila" da ih kupim.
Sada moram tražiti neka druga i to pod hitno. Ne mogu više da ginem sa ovim što ih imam.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 11:00:46   
Cickolini
Ja sam se odlucila za Hello Kitty kolica, ali mi je tako zao da ne koristim ova velika ... Kupila sam Stokke i jesu velika i teska, ali mi zao sto dado tolike pare, a sad da kupim kisobran haha

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 11:20:25   
rose
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Ja sam se odlucila za Hello Kitty kolica, ali mi je tako zao da ne koristim ova velika ... Kupila sam Stokke i jesu velika i teska, ali mi zao sto dado tolike pare, a sad da kupim kisobran haha


pa mozda ti stokke budu laksa kad skines korpu i stavis onaj osnovni model...i meni bi bilo zao da imam stokke i da ih ne vozim...gledala sam im neki dan stranicu i predobro je sve od visine kolica do polozaja korpi

za mame iz sa...hello kitty u rozoj boji imaju na socijalnom u radnji sve za bebe user posted image  

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 11:35:51   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Ja sam se odlucila za Hello Kitty kolica, ali mi je tako zao da ne koristim ova velika ... Kupila sam Stokke i jesu velika i teska, ali mi zao sto dado tolike pare, a sad da kupim kisobran haha


pa mozda ti stokke budu laksa kad skines korpu i stavis onaj osnovni model...i meni bi bilo zao da imam stokke i da ih ne vozim...gledala sam im neki dan stranicu i predobro je sve od visine kolica do polozaja korpi


I ja mislim da ce biti laksa, mada ni sada ona nisu teska ili komplikovana, ali ona korpa me ubi. Kad vidim ova kisobran kolica imam zelju da ih kupim odmah kako lagano izgledaju. Kad sam MM rekla on nije mogao vjerovati. Kaze toliko si htjela Stokke kolica i ni jedna druga i sad hoces kisobran. Kaze mi cemo bankrotirati na kolicima jer ces ti poslije kisobrana vidjeti garant neka treca haha


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 16:20:12   
rose
IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Ja sam se odlucila za Hello Kitty kolica, ali mi je tako zao da ne koristim ova velika ... Kupila sam Stokke i jesu velika i teska, ali mi zao sto dado tolike pare, a sad da kupim kisobran haha


pa mozda ti stokke budu laksa kad skines korpu i stavis onaj osnovni model...i meni bi bilo zao da imam stokke i da ih ne vozim...gledala sam im neki dan stranicu i predobro je sve od visine kolica do polozaja korpi


I ja mislim da ce biti laksa, mada ni sada ona nisu teska ili komplikovana, ali ona korpa me ubi. Kad vidim ova kisobran kolica imam zelju da ih kupim odmah kako lagano izgledaju. Kad sam MM rekla on nije mogao vjerovati. Kaze toliko si htjela Stokke kolica i ni jedna druga i sad hoces kisobran. Kaze mi cemo bankrotirati na kolicima jer ces ti poslije kisobrana vidjeti garant neka treca haha



pretpostavljam i da osnovni model ima lezeci polozaj...pa vec probaj da skines korpu i stavis osnovni user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 16:47:08   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Ja sam se odlucila za Hello Kitty kolica, ali mi je tako zao da ne koristim ova velika ... Kupila sam Stokke i jesu velika i teska, ali mi zao sto dado tolike pare, a sad da kupim kisobran haha


pa mozda ti stokke budu laksa kad skines korpu i stavis onaj osnovni model...i meni bi bilo zao da imam stokke i da ih ne vozim...gledala sam im neki dan stranicu i predobro je sve od visine kolica do polozaja korpi


I ja mislim da ce biti laksa, mada ni sada ona nisu teska ili komplikovana, ali ona korpa me ubi. Kad vidim ova kisobran kolica imam zelju da ih kupim odmah kako lagano izgledaju. Kad sam MM rekla on nije mogao vjerovati. Kaze toliko si htjela Stokke kolica i ni jedna druga i sad hoces kisobran. Kaze mi cemo bankrotirati na kolicima jer ces ti poslije kisobrana vidjeti garant neka treca haha



pretpostavljam i da osnovni model ima lezeci polozaj...pa vec probaj da skines korpu i stavis osnovni user posted image


Ima, danas sam ih raspakovala i reko da probam, ali onda mi bas mala za taj model. Ma pretrpit cu jos mjesec dana pa cu zamjeniti. A i ljepsi mi je ovaj drugi jer moze fino uzivati u okolini, a ne korpa pa kao da i nije napolju haha


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 21:15:16   
rose
IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Cickolini

Ja sam se odlucila za Hello Kitty kolica, ali mi je tako zao da ne koristim ova velika ... Kupila sam Stokke i jesu velika i teska, ali mi zao sto dado tolike pare, a sad da kupim kisobran haha


pa mozda ti stokke budu laksa kad skines korpu i stavis onaj osnovni model...i meni bi bilo zao da imam stokke i da ih ne vozim...gledala sam im neki dan stranicu i predobro je sve od visine kolica do polozaja korpi


I ja mislim da ce biti laksa, mada ni sada ona nisu teska ili komplikovana, ali ona korpa me ubi. Kad vidim ova kisobran kolica imam zelju da ih kupim odmah kako lagano izgledaju. Kad sam MM rekla on nije mogao vjerovati. Kaze toliko si htjela Stokke kolica i ni jedna druga i sad hoces kisobran. Kaze mi cemo bankrotirati na kolicima jer ces ti poslije kisobrana vidjeti garant neka treca haha



pretpostavljam i da osnovni model ima lezeci polozaj...pa vec probaj da skines korpu i stavis osnovni user posted image


Ima, danas sam ih raspakovala i reko da probam, ali onda mi bas mala za taj model. Ma pretrpit cu jos mjesec dana pa cu zamjeniti. A i ljepsi mi je ovaj drugi jer moze fino uzivati u okolini, a ne korpa pa kao da i nije napolju haha



ako osnovni model ima lezeci polozaj onda moze.. kako mi ostale mame koje nemamo korpu uz kolica vec samo osnovni model user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 21:23:31   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Rose jesi li gledala u onoj radnji na socijalnom, oni imaju chipolino, ne znam sad je li imaju omniu.


jelena za tebe imaju dobbra kolica za dvoje djece, ja sam ih htjela sebi kupiti ali vec imali dvoja pa nisam, a ne da su dobra nego ekstra, a cijena im je 270 Eur sto i nije puno jer su funkcionalna ekstra.
ako si zainteresovana poslacu ti kontakt pa vidi sa zenom bila je pravo ljubazna kada sam jeja kontaktirala.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 21:34:30   
Anoniman
Mala ja trenutno u haustoru imam cetvora kolica user posted image , tako sad za sad dosta mi user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Kisobran kolica
11.4.2011 23:38:05   
ladyblue RR
meni se ova svidjela samo da vidim mogu li mi stati u gepek...

user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *