|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:49:44   
Bambi09
Ima ja gledala neki dan, samo plava, kontam da kupim Nanetu. Ima u Oniprom-u ako znas gdje je, a nije problem ako hoces da ti ja kupim pa bih ti poslala po nekom od kolega kad ko podje za Sarajevo. Al prvo da provjerim fino kakva su i od cega su, jer sam ih vidjela samo u izlogu. user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 15:50:13   
tekja
IZVORNA PORUKA: ladyblue

na kraju sam se odlučila za ova Hauck. Čvršća su od Cam-ovih i spužva na leđima i ispod guze je deblja. Imaju više položaja i nadam se da će biti dobra. Probali smo ih i zadovoljni smo.

user posted image


Mi smo nekidan kupili slicna, hauckova su, plava, sa winnie the pooh uzorkom, isto u TL, a bila su 200 KM...samo nasa imaju i sigurnosnu polukruznu rucku ispred bebe - koja je removable...ostalo sve isto...dugo sam se omisljala, jer su nam se chiccova raspala, odnosno otpali tockovi, koje je neki majstor popravio, ali onda je bilo nemoguce sa njima upravljat...a bebi je vec veliki, pa ako ih ne iskoristimo bit ce jos bebauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 16:06:30   
mama75
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Ima ja gledala neki dan, samo plava, kontam da kupim Nanetu. Ima u Oniprom-u ako znas gdje je, a nije problem ako hoces da ti ja kupim pa bih ti poslala po nekom od kolega kad ko podje za Sarajevo. Al prvo da provjerim fino kakva su i od cega su, jer sam ih vidjela samo u izlogu. user posted image

Ja cu pogledati u Merkatoru. A ako ne bude, ti mi javi samo kava su, a za kupovinu i transport mi nije problem, imam tamo rodbine dosta, a mislim da sam iducu subotu aBd i ja tamo.  Hvala ti u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 17:49:00   
Bambi09
vazi ja cu svakako pogledati kakva su jer hocu i ja da kupim za Nane, pa ti javim utiskove user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Kisobran kolica
13.4.2011 23:46:55   
lost
IZVORNA PORUKA: Cickolini

user posted image

Molim mame koje imaju ova Hello Kitty kolica da iznesu svoja iskustva, koliko su teška kolica, mogu li stati u manji gepek od auta, je li se isplati dati
260 KM za njih??? Nekako ću ipak skuckati da ih kupim ali da mi je da mi onda bar budu funkcionalna i da se ne pokajemuser posted image  
Ali preslatka su user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Kisobran kolica
14.4.2011 15:51:51   
miracle
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Ima ja gledala neki dan, samo plava, kontam da kupim Nanetu. Ima u Oniprom-u ako znas gdje je, a nije problem ako hoces da ti ja kupim pa bih ti poslala po nekom od kolega kad ko podje za Sarajevo. Al prvo da provjerim fino kakva su i od cega su, jer sam ih vidjela samo u izlogu. user posted image

Ja cu pogledati u Merkatoru. A ako ne bude, ti mi javi samo kava su, a za kupovinu i transport mi nije problem, imam tamo rodbine dosta, a mislim da sam iducu subotu aBd i ja tamo.  Hvala ti u svakom slucaju user posted image



Možete mi reći u kojem to gradu ima plavihuser posted image u mercatoru Sarajevo samo crvena...

Hvala

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Kisobran kolica
14.4.2011 16:01:52   
Mila_80
IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: Cickolini

user posted image

Molim mame koje imaju ova Hello Kitty kolica da iznesu svoja iskustva, koliko su teška kolica, mogu li stati u manji gepek od auta, je li se isplati dati
260 KM za njih??? Nekako ću ipak skuckati da ih kupim ali da mi je da mi onda bar budu funkcionalna i da se ne pokajemuser posted image  
Ali preslatka su user posted image


Eh sad da li se isplati ili ne, ne znam...meni su se isplatila jedino zbog toga što Esma sad želi da se vozi u njima a u dosadašnjim Cam kolicima nije željela...lagana jesu ali meni ne mogu stati u gepek a imam skroz malo auto...lagana su za upravljanje i točkovi su im super, gumeni i uopće se ne čuju dok ih vozim...lijepa su samo im je boja malo blijeđa nego što je na slici...eto ja se iskreno nisam pokajala što sam ih kupilauser posted image

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:30:18   
idacha
ja jos u potrazi za kolicima, ovdje nista nema u Tz :(

jedino nasla jedna u TL, pogledam cijenu i pise 220, a kao na akciji... ja se odmah uhvatim naucanika, kad ono to neka sifra.. kolica na akciji 599,00KM..Dear God, kupi li to IKO???

ja trazim nesto poput ovih, pa zna li neko gdje se mogu uzeti i cijenu otprilikeeeeeeeeee?? Ova su bubu loco kis kolica
user posted image

ili ona BUBU trikolica...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:35:25   
Anoniman
Idacha znam jednu osobu kojoj su se raspala...tacnije to nam je danas rekla...forumasica mama75... a imas slicna ovima par stranica prije Dzenana i jos neko je kupio oko 50KM su i ima ih naci po Sa.

(odgovor članu idacha)
  Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:36:55   
idacha
user posted image user posted image user posted image pa vise nisam pametna..
da mi je neka jednostavna, ali da imaju 2 polozaja, jer moj guzi voli da spava u kolicima i da su laaaaaagana...
ova su mi izgledala super... :(


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:37:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

user posted image  

user posted image   Sjedalicu sam prebacila iz starih kolica,spremni za setnjuuser posted image user posted image user posted image


evo slike... a vidjela sam ih live kod Dzenane i lijepo izgledaju za te pare.

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:41:20   
idacha
IZVORNA PORUKA: rose




user posted image

ako su ovakva...nisu uopste losa za te pare user posted image gdje u merkatoru...u marketu ili nekad radnja?


a, znas li SLUCAJNO ima li ovakvih u Sa i koliko su?



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:41:33   
lost
IZVORNA PORUKA: idacha

ja jos u potrazi za kolicima, ovdje nista nema u Tz :(

jedino nasla jedna u TL, pogledam cijenu i pise 220, a kao na akciji... ja se odmah uhvatim naucanika, kad ono to neka sifra.. kolica na akciji 599,00KM..Dear God, kupi li to IKO???

ja trazim nesto poput ovih, pa zna li neko gdje se mogu uzeti i cijenu otprilikeeeeeeeeee?? Ova su bubu loco kis kolica
user posted image

ili ona BUBU trikolica...



Idacha znam i ja danima hodam i tražim ali izbor je katastofa.
Meni se sviđaju ova Hello Kitty roza u TL a kad sam danas otišla nema ih više user posted image  Hello Kitty su mi poskupa ali su mi se toliko svidjela da sam ipak bila odlučila da ih kupim ali sada ne znam više gdje da tražim.
Sve što mi se sviđa je preskupouser posted image user posted image user posted image
Btw u Omegi u prizemlju do Best kafića ima radnja sa opremom za bebe, ali nisam ni tu ništa našlauser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:44:41   
Anoniman
Idacha imaju u TL ako nije nestalo, prije par dana je kupila Ladyblue i nesto manje su od 200km, ali i ona imaju oko 7kg kao tvoja velika.

(odgovor članu lost)
  Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:46:13   
idacha
ma, lost, draga znaaaaaaaaam... ja sam juce obisla sve sve moguce, od Binga u Lukavcu, na Sickom, TL, u Omegi, ne znam gdje vise nisam bila.. nigdje nista...

sve sto mi se svidi, preskupo mi fakat, a sto je jeftinije cujem da ne valja.. meni se svidjela i ona Brevi, ali citam ovdje da su nekvalitetna i neudobnauser posted image
najvise mi se svidjaju ona bubu sa tri tocka, ali mogu misliti posto su :(



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:47:40   
idacha
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Idacha imaju u TL ako nije nestalo, prije par dana je kupila Ladyblue i nesto manje su od 200km, ali i ona imaju oko 7kg kao tvoja velika.


uuuuuuuufuser posted image user posted image user posted image
preteska mi, vala... tj kabasta za nosanje... da mi je neka koja mogu u 1 ruku, a u drugu imija, a da mi nista od toga ne smeta stomacini...
rastuzih se za ona bubu malaaaaaa


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:48:12   
rose
IZVORNA PORUKA: idacha

IZVORNA PORUKA: rose




user posted image

ako su ovakva...nisu uopste losa za te pare user posted image gdje u merkatoru...u marketu ili nekad radnja?


a, znas li SLUCAJNO ima li ovakvih u Sa i koliko su?




ladyblue kupila slicna, hauckova u TL na ilidzi...kostala oko 190 KM i kase moze i na rate na visa clasic karticu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:49:53   
rose
IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: idacha

ja jos u potrazi za kolicima, ovdje nista nema u Tz :(

jedino nasla jedna u TL, pogledam cijenu i pise 220, a kao na akciji... ja se odmah uhvatim naucanika, kad ono to neka sifra.. kolica na akciji 599,00KM..Dear God, kupi li to IKO???

ja trazim nesto poput ovih, pa zna li neko gdje se mogu uzeti i cijenu otprilikeeeeeeeeee?? Ova su bubu loco kis kolica
user posted image

ili ona BUBU trikolica...



Idacha znam i ja danima hodam i tražim ali izbor je katastofa.
Meni se sviđaju ova Hello Kitty roza u TL a kad sam danas otišla nema ih više user posted image  Hello Kitty su mi poskupa ali su mi se toliko svidjela da sam ipak bila odlučila da ih kupim ali sada ne znam više gdje da tražim.
Sve što mi se sviđa je preskupouser posted image user posted image user posted image
Btw u Omegi u prizemlju do Best kafića ima radnja sa opremom za bebe, ali nisam ni tu ništa našlauser posted image


ja ih za vikend vidjela u radnji sve za bebe na socijalnom u sarajevu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:51:44   
idacha
znas li koliko su?
ako se raspadnu da me dusa ne boli :)


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 0:56:45   
lost
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: idacha

ja jos u potrazi za kolicima, ovdje nista nema u Tz :(

jedino nasla jedna u TL, pogledam cijenu i pise 220, a kao na akciji... ja se odmah uhvatim naucanika, kad ono to neka sifra.. kolica na akciji 599,00KM..Dear God, kupi li to IKO???

ja trazim nesto poput ovih, pa zna li neko gdje se mogu uzeti i cijenu otprilikeeeeeeeeee?? Ova su bubu loco kis kolica
user posted image

ili ona BUBU trikolica...



Idacha znam i ja danima hodam i tražim ali izbor je katastofa.
Meni se sviđaju ova Hello Kitty roza u TL a kad sam danas otišla nema ih više user posted image  Hello Kitty su mi poskupa ali su mi se toliko svidjela da sam ipak bila odlučila da ih kupim ali sada ne znam više gdje da tražim.
Sve što mi se sviđa je preskupouser posted image user posted image user posted image
Btw u Omegi u prizemlju do Best kafića ima radnja sa opremom za bebe, ali nisam ni tu ništa našlauser posted image


ja ih za vikend vidjela u radnji sve za bebe na socijalnom u sarajevu


Draga rose hvala ti na informaciji ali ja sam iz Tuzle podaleko mi u Sarajevo po kolica dolaziti user posted image  Nadam se da će ovi u TL ponovo nabaviti ovakva, moram otići ponovo da ih pitam, ili eventualno da naručim

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 1:00:26   
idacha
lost, u TL kolica dolaze poslije 20og tj poslije 25og, jer tako stizu u skladiste pa tek kroz par dana u radnju... veze nemaju sta dobijajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 1:05:06   
lost
IZVORNA PORUKA: idacha

lost, u TL kolica dolaze poslije 20og tj poslije 25og, jer tako stizu u skladiste pa tek kroz par dana u radnju... veze nemaju sta dobijajuuser posted image user posted image user posted image


Hvala za info da mogu skužit na vrijeme.
A vala i jesu u onom TL sve lud zbunjen user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 1:08:08   
idacha
ja fakat ne znam sta je sa njimauser posted image user posted image user posted image
sveeeeee moguce im kasni maximalno.. kad se sjetim kad sam cekala gardarobu... Boze sacuvaj... za ljeto haman na jesen size i sve tako kasni...
nemaju pojma kad sta dobijaju, nemaju katalog za narucivanje... bes provincijuuser posted image
odoh da spavam, iznerviram se dzaba :)


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 1:12:17   
mama75
IZVORNA PORUKA: idacha

ja jos u potrazi za kolicima, ovdje nista nema u Tz :(

jedino nasla jedna u TL, pogledam cijenu i pise 220, a kao na akciji... ja se odmah uhvatim naucanika, kad ono to neka sifra.. kolica na akciji 599,00KM..Dear God, kupi li to IKO???

ja trazim nesto poput ovih, pa zna li neko gdje se mogu uzeti i cijenu otprilikeeeeeeeeee?? Ova su bubu loco kis kolica
user posted image

ili ona BUBU trikolica...


Ovo su kolica iz TL i kostaju oko 60-70KM. Kao sto ti je jelena rekla meni su se rasklimala, ali su koristena 2 godine sa starijim djetetom, nosili ih na more 3 ljeta itd itd I sada mogu fino posluziti za neke krace voznje. Polozaj za spavanje nema; ima sjedeci i neki polulezeci, ali mojoj djeci to nije bio problem, a koristila sam ih za ovu stariju vec od 1.rodjendana. Dakle, nisu losa uoste. Imaju slicna u Importaneu dole na -1, cijenu ne znam. E da, ako ti je mali gepek, mozda ce ti teze stati jer su poprilicno duga. Eto, nadam se da sam pomogla.

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Kisobran kolica
15.4.2011 1:17:30   
Anoniman
Mama ja kontala vi ih skoro kupili, kad ste ona prodali nama user posted image ... pa ne da su se isplatila ako ste ih za obje princezice koristili user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *